صفحه 19 از 66 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

سلام من بچه ها من الان سال سه شیمی محض هستم می خواستم برای ارشد داروسازی بخونم می خواستم بونم این امکان وجود داره یا نه؟اگه کسی مثل من(شیمی خونده باشه)بوده یا هست لطفا من رو راهنمایی کنید چکار کنم که پذیرش بگیرم؟و برای کدوم دانشگاه ها می تونم اقدام کنم؟

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز
    لطفا یه نفر راهنماییم کنه ،من اکثر صفحات رو خوندم اما هنوز جواب سوالمو پیدا نکردم
    میخواستم راجع به پذیرش داروسازی در آلمان بپرسم.
    من فارغ التحصیل مقطع لیسانس رشته زیست سلولی مولکولی –میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد هستم. با معدل 17/84.
    زبان انگلیسیم خوب هست . هنوز مدرک ندارم اما میتونم تافل امتحان بدم و مدرکشو بگیرم. در حال آموزش زبان آلمانی هستم( درحال حاضر سطح( ای 2 ).
    سابقه کارآموزی سه ساله در مرکز تحقیقات ضایعات نخاعی دانشگاه تهران رو دارم. (میتونن بهم گواهی بدن). 2تا ابسترکت دارم. و 10 تا گایدلاین ترجمه شده به فارسی که کتاب شده. البته مرتبط با داروسازی نیستن. فقط محض اطلاع گفتم !!!!
    1) میخواستم بدونم من میتونم با مدرک لیسانسم از یکی از دانشگاه های آلمان واسه داروسازی پذیرش بگیرم. به صورت فاند ؟؟؟ از کدوم دانشگاها؟
    2) آیا زبان تحصیل در رشته داروسازی در آلمان انگلیسی هست یا آلمانی؟( هر کس یه چیزی میگه، یعنی انگلیسی به تنهایی زبان تدریس نیست؟) اگه فقط آلمانیه،مدرک زد دی کافی هست یا نه؟؟؟
    3)من با مدرک لیسانس باید از مقطع ارشد در آلمان شروع کنم یا مستقیما میشه رفت فارم دی؟؟
    4) از چه زمانی شروع کنم واسه پذیرش گرفتن. آیا ارتباط با استاد اهمیتی داره؟
    5)آیا مدرک لیسانسم( از لحاظ دانشگاه آزاد بودن و هم از لحاظ اینکه آیا از لیسانس به دارو قبول دارن) رو قبول میکنن یا باید از ابتدا شروع کنم؟ با شرایط من چقدر شانس پذیرش هست؟
    6) من هم اکنون ارشد بیوتکنولوژی میکروبی دانشگاه آزاد قبول شدم ولی هنوز برای ثبتنام نرفتم. آیا بهتره با ارشد واسه دارو اقدام کنم یا لیسانس؟ آیا بهتره ارشدمو بگیرم و بعدا با دست پر و مقاله واسه پی اچ دی اقدام کنم(بیوتکنولوژی دارویی رو دوست دارم) ؟؟ به نظر شما کدوم کار بهتره ؟ گیج شدم لطفا راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    مشکلی نداره و معتبر هست منتها تمام اینها منطو به انه که مهر تاییدیه کشوری که شما تابعیتش رو دارید(ایران) روی مدرکتون وگرنه هیچ اعتباری نداره. شرایط تایید مدرک هم که تقریبا بالا توضیح دادم اما اگر اطلاعات بیشتر میخوایید برید به آدرس زیر برید
    edd.behdasht.gov.ir
    به اطلاعاتی هم که اداره های تایید مدارک داروسازی و پزشکی خارج از کشور زوارت بهداشت میدند بهتون همینطوری توجه نکنید برید حضوری پیگیری کنید کارتون رو از همه مهمتر از خود دانشگاههای علوم پزشکی سوال کنید.
    امن متوجه نشدم دوست عزیز،یعنی یک ایرانی که در آلمان درس میخونه و تموم میکنه،وقتی میخواد بره اتریش کار بکنه اتریش میگه اول برو ایران مدرک آلمان ت تایید بکنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

دوستان کسی هست که ینجا که مراحل انتقال از دانشگاه های اتحادیه اروپا به آلمان رو مو به مو بدونه؟ برای دارو

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarbrk نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که ینجا که مراحل انتقال از دانشگاه های اتحادیه اروپا به آلمان رو مو به مو بدونه؟ برای دارو
    شما کجا درس میخونین؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

اگر بلوک شرق سابق هستید خودتونو اذیت نکنید با هم مراوده علمی چندانی ندارند. البته اگر میخوایید از اول بخونید بحثش جداست اما تطبیق واحدها!!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

امن متوجه نشدم دوست عزیز،یعنی یک ایرانی که در آلمان درس میخونه و تموم میکنه،وقتی میخواد بره اتریش کار بکنه اتریش میگه اول برو ایران مدرک آلمان ت تایید بکنه؟
    نمیدونم منظور ایشون چی بوده اما تا اونجا که اطلاع دارم شما در هر مرحله از تحصیلتون باید مدارکی که اخذ میکنید رو برای اینکه در کشور ثالثی تحصیل کنید یه سری سازمان در کشور اولیه خودتون تایید کنند و اعتبار باشه براشون. بحث ادامه تحصیل توی همون کشوری که درش هستید جداست. حالا یه بحث پیش میاد و اون مراجعه به سفارت کشور ثالث مستقر در همون کشور که هستید هستش که اگر حاضر بشه اعتبار دانشگاهی رو که توش تحصیل میکنید تایید کنه فکر میکنم از سد تایید در کشور اولیه خودتون گذشتید که البته مراحل خودشو داره .

Junior Member

کسی اطلاعاتی در مورد رشته داروسازی در ایتالیا داره ؟! شنیدم شرایطش نسبت به بقیه جاها خیلی بهتره . هزینش خیلی کمتره

Junior Member

سلام دوستان شوهرم فوق شیمی تجزیه هستش و دوره فوق لیسانس کلا با دستگاه HPLC و روی تعدادی دارو کار کرده و میخواد واسه phd واسه داروسازی اقدام کنه. امکانش هست؟لطفاَ راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ange66l نمایش پست ها
    سلام دوستان شوهرم فوق شیمی تجزیه هستش و دوره فوق لیسانس کلا با دستگاه HPLC و روی تعدادی دارو کار کرده و میخواد واسه phd واسه داروسازی اقدام کنه. امکانش هست؟لطفاَ راهنمایی کنید
    برای شیمی دارویی میتونه اقدام کنه ولی نمیتونه داروخونه بزنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)