صفحه 21 از 66 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

reshteye darusazi dar swed be zabane swedi tadris mishe. emkane tahsil baraye kasani ke eghamate swed va tofel swedi nadaran moteasefane vojod nadare.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacy in national univercity

نقل قول نوشته اصلی توسط ash58 نمایش پست ها
    reshteye darusazi dar swed be zabane swedi tadris mishe. emkane tahsil baraye kasani ke eghamate swed va tofel swedi nadaran moteasefane vojod nadare.

اما این مورد واسه وقتی هستش که به خوای لیسانسشو بگیری نه تخصص رشته هایی که دکترا هستن در همه جا بهرت انگلیسی تدریس می شه

Junior Member

سلام
    من دانشجوی سال 3 داروسازی هستم، با معدل کل 16.97 . دوست دارم بعد از تموم شدن درسم برای ادامه تحصیل در مقطع PhD از یکی از کشور های آلمان یا کانادا یا آمریکا بورسیه بگیرم.
    با توجه به اینکه من دو سال باید طرح بگذرونم ، می خواسم ببینم بعد از طرح می تونم از دانشگاه های این کشورها فاند کامل بگیرم؟
    خوش حال میشم اگه راهنمایی کنین

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط sevil_sj نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی سال 3 داروسازی هستم، با معدل کل 16.97 . دوست دارم بعد از تموم شدن درسم برای ادامه تحصیل در مقطع PhD از یکی از کشور های آلمان یا کانادا یا آمریکا بورسیه بگیرم.
    با توجه به اینکه من دو سال باید طرح بگذرونم ، می خواسم ببینم بعد از طرح می تونم از دانشگاه های این کشورها فاند کامل بگیرم؟
    خوش حال میشم اگه راهنمایی کنین
    خیر فاند ندارند. خودتون باید به روشی هزینه هاتونو تاین کنید که کم هم نیستند.
    برای پزشکی بحثش جداست و حقوق جای فاند رو میگیره در دوران رزیدنتی! ولی دارو حقوق نداره. اما میتونید برید یکی از فیلدهای علوم پایه نزدیک به علایق و موضوع پایان نامتون. که خب دیگه از داروسازی باید بیایید بیرون اون موقع فاند هم داره در دوره دکترا و ورود بهش هم راحتتره.

Junior Member

ممنون از پاسخ تون. من علاقه زیادی به رشته هایی مثل ایمونولوژی یا میکروبیولوژی دارم. یعنی در این رشته ها می تونم برای PhD فاند بگیرم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط sevil_sj نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ تون. من علاقه زیادی به رشته هایی مثل ایمونولوژی یا میکروبیولوژی دارم. یعنی در این رشته ها می تونم برای PhD فاند بگیرم؟
    رشته داروسازی بیشتر روی فرآیند های دارویی به صورت مستقل کار میکنه و نمیره توی سیستم عملکردی بدن به صورت تخصصی. در نتیجه به خودی خود یه مقدار سخته اما میکروبیولوژی ببینید باز کدوم فیلدش به صورت تخصصی میخواید کار کنید در بارش مقاله بدید و تحقیق کنید و رزومتون رو پر کنید . کلا هر چی خواستید بخونید توی اون فیلد مورد نظر کار کنید و مرتبط کنید تحقیقاتتون رو باهاش.
    بله خیلی ها هستند که فاند میگیرند .

سلام پسر من امسال دیپلمشو تو رشته تجربی بامعدل 14.47 گرفت.میخواستم بدونم میتونه پیشو تو یکی از دانشگاههای ترکیه بخونه و بعدشم همونجا تو رشته داروسازی ادامه تحصیل بده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parvinashar نمایش پست ها
    سلام پسر من امسال دیپلمشو تو رشته تجربی بامعدل 14.47 گرفت.میخواستم بدونم میتونه پیشو تو یکی از دانشگاههای ترکیه بخونه و بعدشم همونجا تو رشته داروسازی ادامه تحصیل بده؟
    سلام.اکثر دانشگاه های مورد تایید ایران آزمون ورودی دارن و یا شرط معدل که باید معدل بالایی داشته باشن .آزمون ورودی هم ریاضی، هوش و هندسه هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Jasmineiii نمایش پست ها
    سلام.اکثر دانشگاه های مورد تایید ایران آزمون ورودی دارن و یا شرط معدل که باید معدل بالایی داشته باشن .آزمون ورودی هم ریاضی، هوش و هندسه هست.
    منظور من اینه که پیشو تو دانشگاه ایرونی در ترکیه بخونه بعد اونجا آزمون ورودی دانشگاه بده خوبه یا بعد پیش بره اونجا خوبه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parvinashar نمایش پست ها
    منظور من اینه که پیشو تو دانشگاه ایرونی در ترکیه بخونه بعد اونجا آزمون ورودی دانشگاه بده خوبه یا بعد پیش بره اونجا خوبه؟
    فرقی نداره.من در مورد ترکیه خیلی تحقیق کردم.ظرفیت دانشگاه ها واسه دانشجوهای خارجی خیلی کمه (البته نسبت به کشورای دیگه) اینو میتونید تو سایت دانشگاه های مورد نظرتون ببینید و رقابت خیلی زیاده.بنظر من بهتره که همینجا درسشون رو ادامه بدن و همزمان با مدرسه کلاسای آزمون یوس یا همون آزمون ورودی رو هم تو یکی از موسسات برن و بعد هم امتحانات رو ثبت نام کنن و ... .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)