صفحه 22 از 66 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

نقل قول نوشته اصلی توسط Jasmineiii نمایش پست ها
    فرقی نداره.من در مورد ترکیه خیلی تحقیق کردم.ظرفیت دانشگاه ها واسه دانشجوهای خارجی خیلی کمه (البته نسبت به کشورای دیگه) اینو میتونید تو سایت دانشگاه های مورد نظرتون ببینید و رقابت خیلی زیاده.بنظر من بهتره که همینجا درسشون رو ادامه بدن و همزمان با مدرسه کلاسای آزمون یوس یا همون آزمون ورودی رو هم تو یکی از موسسات برن و بعد هم امتحانات رو ثبت نام کنن و ... .
    به نظر شما سال بعد کی باید ثبت نام کنیم و کی امتحانشو بده؟
    و آیا میتونه سال بعد هم اینجا کنکور بده هم اونجا؟یعنی شانسشو هم اینجا هم اونجا امتحان کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parvinashar نمایش پست ها
    به نظر شما سال بعد کی باید ثبت نام کنیم و کی امتحانشو بده؟
    و آیا میتونه سال بعد هم اینجا کنکور بده هم اونجا؟یعنی شانسشو هم اینجا هم اونجا امتحان کنه؟
    چراکه نه زمان ثبت نام امتحانات و برگزاری هرسال فرق میکنه.میتونید سایت دانشگاه ها رو چک کنید و یا از موسسات و کسایی که اطلاع دارن بپرسین.واسه آزمون 4 تا کتاب هست باید تهیه کنین.ریاضی ، هوش، هندسه، نمونه سوالات یوس سال های قبل.ریاضی و هندسه کنکور مثل ریاضی و هندسه یوس هستش ولی یوس کمی آسونتره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

دوستان من کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دارم
    برای مقطع دکتری میخوام داروسازی شرکت کنم
    یکی از دو گرایش بیوتکنولوژی دارویی یا داروسازی هسته ای
    میخوام بدونم کدوم گرایش رو توصیه میکنید و اینکه چه منبعی رو باید بخونم؟و اینکه برای من که رشتم داروسازی نبوده داشتن مقاله چقد مهم در زمینه داروسازی و ایا یکی کافیه؟
    ممنون

دوستان کسی اینجا هست که تو امریکا داروسازی بالینی قبول شده باشه ولی مدرک دکترای عمومیش رو ایران گرفته باشه؟!

من این تاپیک رو کامل خوندم. خیلی ها اعتقاد دارن که اگه کسی بخواد ایران داروسازی بخونه و بعدا بره امریکا/کانادا بخواد ادامه تحصیل بده کار اشتباهیه و این وسط چند سال از عمرش حروم میشه!
    خیلی کوتاه میتونم پاسخ بدم که اگه کسی هدفش این باشه که همچین کاری کنه (مثل خود من!) خیلی بهتره که حدود 3 سال اضافی بگذرونه و بعدش به چیزی که میخواد برسه (از نظر جایگاه علمی، عشق و علاقه دائمی به کار، درآمد و راحتی زندگی) تا اینکه بعدش بخواد یه عمر جوری زندگی کنه که دلش نخواسته! یا صبح به صبح بره داروخونه (که انصافا تو ایران شغل خسته کننده ای هستش برخلاف چیزی که جاهای دیگه هست) یا اینجا ادامه تحصیل بده و تو دانشگاه های اینجا تدریس کنه، چون کار تحقیقاتی و بالینی رو تو ایران باید بیخیال شد کلا!!!

سلام دوستان.
    کسی اطلاعاتی درمورد تحصیل رشته داروسازی استرالیا در مقطع کارشناسی داره؟؟

سلام آیا قبل از اینکه مدرک پیش دانشگاهی تو دستتون باشه میشه کنکور دانشکاههای ترکیه رو شرکت کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط kohestan_ziba نمایش پست ها
    دوستان من کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دارم
    برای مقطع دکتری میخوام داروسازی شرکت کنم
    یکی از دو گرایش بیوتکنولوژی دارویی یا داروسازی هسته ای
    میخوام بدونم کدوم گرایش رو توصیه میکنید و اینکه چه منبعی رو باید بخونم؟و اینکه برای من که رشتم داروسازی نبوده داشتن مقاله چقد مهم در زمینه داروسازی و ایا یکی کافیه؟
    ممنون
    واقعا از شما دوستان داروساز کسی نیست جواب منو بده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی (دکتری عمومی)

سلام دوستان , کتاب های سال اول داروسازی رو به صورت pdf کسی داره ؟ مثل شیمی الی ، فیزیک...

Junior Member

کسی جزوات آزمون های FEBC را دارد برای دانلود بزاره لطفا!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)