صفحه 24 از 66 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

نقل قول نوشته اصلی توسط missy1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من گرین کارت امریکا دارم و مشکل ویزا ندارم. امسال مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی تموم میکنم و میخام برای مستر برم امریکا. ولی از رشته ام اصلا خوشم نمیاد و دوست دارم داروسازی بخونم ایا میتونم واسه مستر بخونم یا باید از لیسانس شروع کنم ؟ باید چه کار کنم ؟
    میتونید اپلای کنید براشون. البته باید از پایه بخونید در آمریکا Pharm D باید بخونید. در سیستم اموزشی امریکا برای سیتیزن ها loan اختصاص پیدا میکنه برای بحث شهریه. که بازپرداختش هم بعد از پایان تحصیل هست معمولا برای رشته های پزشکی و داروسازی. هزینه حدودا 200 هزار دلار هست شهریه فقط البته!

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    میتونید اپلای کنید براشون. البته باید از پایه بخونید در آمریکا Pharm D باید بخونید. در سیستم اموزشی امریکا برای سیتیزن ها loan اختصاص پیدا میکنه برای بحث شهریه. که بازپرداختش هم بعد از پایان تحصیل هست معمولا برای رشته های پزشکی و داروسازی. هزینه حدودا 200 هزار دلار هست شهریه فقط البته!
    منظور شما اینه که باید به صورت لیسانس بخونمش و راه مستقیمی بزای مستر وجود نداره ؟ هزینه رو بعد از پایان تحصیل پرداخت میکنم.
    ولی خواستم بدونم دقیقا باید چه کار کنم ایا جی-ار-ای هم برای قبول مدرک ایرانم لازمه ؟
    مرسی از شما

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط missy1990 نمایش پست ها
    منظور شما اینه که باید به صورت لیسانس بخونمش و راه مستقیمی بزای مستر وجود نداره ؟ هزینه رو بعد از پایان تحصیل پرداخت میکنم.
    ولی خواستم بدونم دقیقا باید چه کار کنم ایا جی-ار-ای هم برای قبول مدرک ایرانم لازمه ؟
    مرسی از شما
    شما مدرک ایرانت چه ربطی داره به داروسازی؟
    دارو در سیستم آمریکا Pharm D هست دوست عزیز نه لیسانس .
    GRE برای وقتی لازمه بخواید برید مستر در رشته خودتون بخونید اینجا آزمون های ورودی دیگری هستند. ابتدا به ساکن به GRE نیازی ندارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    شما مدرک ایرانت چه ربطی داره به داروسازی؟
    دارو در سیستم آمریکا Pharm D هست دوست عزیز نه لیسانس .
    GRE برای وقتی لازمه بخواید برید مستر در رشته خودتون بخونید اینجا آزمون های ورودی دیگری هستند. ابتدا به ساکن به GRE نیازی ندارید.
    درسته.
    و این طور که متوجه شدم باید امتحان PCAT بدم . که بیولوژی و شیمی داره . به نظرتون من که از رشته مهندسی هستم میتونم توی این یک سالی که پیش رو دارم خودم رو برای این ازمون اماده کنم ؟
    چون این ازمون از کالج به دانشگاه هست فکر نمیکنم خیلی تخصصی باشه و تست هاشو دیدم زیست شناسی عمومی - شیمی عمومی - زبان تخصصی و لغات هست.
    چون که من اشنایی با این درس ها ندارم و در حد دبیرستان میدونم.
    -------
    از دوستان کسی بوده که همچین شرایطی داشته باشه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی - اراک

سلام من ارشد شیمی هستم و موضوع پایان نامه ام سنتز هیدروژل های نانو کامپوزیت بود که برای سیستم های دارورسانی تو بدن بکار میره.برای phd میخوام روی سنتز دارو های نوین کار کنم ولی دقیقا نمیدونم باید چه رشته و گرایشی رو انتخاب کنم ؟؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید.اگه در مورد کشور و دانشگاه هم کمکم کنید ممنون میشم با این تفسیر که ارشد شیمی ، 15 تا مقاله ISI دارم که با چاپ مقاله های جدیدم بیشترم میشه ، فعلا مدرک زبان ندارم ولی پیگیرش هستم.ممنون از همتون

نقل قول نوشته اصلی توسط mj198 نمایش پست ها
    سلام من ارشد شیمی هستم و موضوع پایان نامه ام سنتز هیدروژل های نانو کامپوزیت بود که برای سیستم های دارورسانی تو بدن بکار میره.برای phd میخوام روی سنتز دارو های نوین کار کنم ولی دقیقا نمیدونم باید چه رشته و گرایشی رو انتخاب کنم ؟؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید.اگه در مورد کشور و دانشگاه هم کمکم کنید ممنون میشم با این تفسیر که ارشد شیمی ، 15 تا مقاله ISI دارم که با چاپ مقاله های جدیدم بیشترم میشه ، فعلا مدرک زبان ندارم ولی پیگیرش هستم.ممنون از همتون
    من فکر میکنم شما باید Organic Chemistry یا همون شیمی آلی شاخه Drug discovery بخونید. که در اون drug synthesis و روش های جدید بررسی میشه.
    لینکشو تو دانشگاه ucl پیذا کردم کردم واسه اپلی هم نوشته چی کار باس بکنید.
    http://www.ucl.ac.uk/chemistry/postg...drug_discovery

Junior Member

سلام لطفاً راهنماييم كنين ١٨سالمه و ديپلم تجربى دارم و ميخوام رشته ى داروسازى رو تو يك كشور اروپايى انگليسى زبان بخونم اگه ميشه بم بگين كدوم كشور خوبه؟ويك سؤال ديگه اين كه ميخواستم ببينم در كشور آلمان دانشگاهى هست كه به زبان انگليسى براى رشته ى مورد علاقه ى من باشه؟و ميخوام ببينم اين درسته در مورد انگلستان كه فقط لندن هست كه هزينه ى زندگى و دانشگاه خيلى زياده و شهرهايى تو انگليس هست كه هزينه ى زندگى و تحصيل تو اون از بعضى از كشورهاى اروپا كمتر هست؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Shariii نمایش پست ها
    سلام لطفاً راهنماييم كنين ١٨سالمه و ديپلم تجربى دارم و ميخوام رشته ى داروسازى رو تو يك كشور اروپايى انگليسى زبان بخونم اگه ميشه بم بگين كدوم كشور خوبه؟ويك سؤال ديگه اين كه ميخواستم ببينم در كشور آلمان دانشگاهى هست كه به زبان انگليسى براى رشته ى مورد علاقه ى من باشه؟و ميخوام ببينم اين درسته در مورد انگلستان كه فقط لندن هست كه هزينه ى زندگى و دانشگاه خيلى زياده و شهرهايى تو انگليس هست كه هزينه ى زندگى و تحصيل تو اون از بعضى از كشورهاى اروپا كمتر هست؟
    انگلستان کلا گرون ترین دانشگاه دنیا برای تحصیل در رشته دارسازی هست. به نظر من شما دانشگاه emu قبرس رو در نظر بگیرید چون هزینش کمتره. شهریش سالی 5600 یورو هست. آلمان هم کورس دارو به انگلیسی نداره. مگر اینکه بخواین تو دانشگاههای خصوصی درس بخونید که اونم شهریش حدود سالی 10000 تا 15000 یورو هست.

Junior Member

من در حال فارغ شدن از داروسازی هستم.به نظر شما ادامه دادن و تخصص گرفتن تاثیری در درآمد داره ؟

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidz4 نمایش پست ها
    من در حال فارغ شدن از داروسازی هستم.به نظر شما ادامه دادن و تخصص گرفتن تاثیری در درآمد داره ؟
    اگر فقط بحث درامد براتون مطرح هست همون توان و وقت رو بگذارید روی کار تجاری داروخونه بیشتر سود میکنید. تخصص
    ولی در کل تفاوت چندانی نمیکنه تخصص داروسازی با عمومیش از نطردرآمدی البته چندان رو دیگه باید ببینید چقدر براتون معنی چندان میده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)