صفحه 25 از 66 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

ازاونجایی که خیلی ها سوال کردند و برای من پیام فرستادند من اینجا یه توضیح کامل میدم. من داروسازی دانشگاه شهید بهشتی خوندم طرحم رو رفتم و مدارکم رو آزاد کردم.دانشنامه پروانه داروسازی و ریز نمرات همه رو لازم دارین. نامه از انجمن داروسازان هم لازمه که نشون بده شما GOOD PRACTICE داشتین. پاکت مدارکتون باید مهرو امضا دانشگاه داشته باشه وگرنه مورد قبول نیست. امتحان FPGEE تمام دروس پایه داروسازی رو شامل میشه بهترین رفرانس کتاب APHA هست. من MANAN SHROFF رو هم خوندم که خیلی کمک کرد. من اقامت امریکا دارم ولی نمیدونم اگر کسی نداشته باشه میتونه امتحان بده یا نه؟ هر چند که اگر امتحان بده هم فایده ای نداره چون برای مراحل بعدی لازمه. تافل ای بی تی مرحله بعدیه. تافل رو فقط درصورتی قبول می کنند که در امریکا داده باشین. تازه بعد از همه اینها امتحانNAPLEX و LAW رو هم بایدپشت سر بذارین و اینترنشیپ هم همینطور. همه این مراحل برای اینه که شما به عنوان داروساز بتونید در امریکا کار کنید. اگر قصد ادامه تحصیل برایPH.D دارید اصلا این مسیر رو نباید برید و باید ازطریق دانشگاه و ریز نمرات اپلای کنید برای مقطع PH.D و امتحان GRE بدین.برای تخصص بالینی ولی شرط اول داشتن پروانه داروسازی در یکی از ایالت های امریکاست ولی باید بگم که تخصص بالینی خیلی رقابتی هست و احتمال قبولی در مصاحبه ورودیش حتی برای کسانی که در امریکا فارغ التحصیل شده اند هم کمه کلیRECOMMENDATION LETTER از اساتید امریکا میخواد که خوب گرفتنش برای ما سخته. ولی خوب غیر ممکن نیست. من بعد از سه سال ازشروع این پروسه مدرک داروسازی امریکا رو گرفتم و الان دارم اینجا کار می کنم .حداقل 2-3 سال طول می کشه و اگر اقامت نداشته باشین اجازه کار ندارین و مخارجتون پای خودتونه. کلا کار سختیه چون خودتون هستین و خودتون و باید هی در تمام این مدت روحیه تون رو بالا نگه دارین سه سال مدت کمی نیست و آدم بعضی وقت ها نا امید هممیشه. ولی خوب پایان شیرینی داره. کار داروساز اینجا هزار برابر ایرانه و حتی وقت سر خاروندن هم ندارین ولی بسیار راضی کننده و REWARDING هست. امیدوارم این اطلاعات به دردتون بخوره.

سلام آیا کسی در رابطه با تحصیل در ایتالیا در رشته داروسازی خبری داره؟ اینکه دکتراشو میدن یا تا لیسانس میتونی بخونی؟و ایا آزمون ورودی داره ؟ و تحصیل در اونجا تقریبأ ماهی چقدر میشه؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنین .

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط parvinashar نمایش پست ها
    سلام آیا کسی در رابطه با تحصیل در ایتالیا در رشته داروسازی خبری داره؟ اینکه دکتراشو میدن یا تا لیسانس میتونی بخونی؟و ایا آزمون ورودی داره ؟ و تحصیل در اونجا تقریبأ ماهی چقدر میشه؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنین .
    اکثر دانشگاههای ایتالیا داروسازی رو به زبان ایتالیایی برگزار میکنن که برای ورود به این رشته در ایتالیا باید امتحان آلفا تست رو پتس کرد. تنها یک دانشگاه در رم هست که به زبان انگلیسی برگزار میکنه که لینکش رو واستون میزارم.این لینک رو با موزیلا باز کنید که بتونید صفحه رو کاملا ببینید http://farmacia.uniroma2.it/8-news/v...-students.html. هزینه تحصیل که تقریبا رایگان هست منتها هزینه زندگی سالی 8000 یورو رو در نظر بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    اکثر دانشگاههای ایتالیا داروسازی رو به زبان ایتالیایی برگزار میکنن که برای ورود به این رشته در ایتالیا باید امتحان آلفا تست رو پتس کرد. تنها یک دانشگاه در رم هست که به زبان انگلیسی برگزار میکنه که لینکش رو واستون میزارم.این لینک رو با موزیلا باز کنید که بتونید صفحه رو کاملا ببینید http://farmacia.uniroma2.it/8-news/v...-students.html. هزینه تحصیل که تقریبا رایگان هست منتها هزینه زندگی سالی 8000 یورو رو در نظر بگیرید.
    از جواب عالیتون واقعأ متشکرم.فقط یه سوال دیگه.آیا امتحان ورودی هم داره؟

از جواب عالیتون واقعأ متشکرم.فقط یه سوال دیگه.آیا امتحان ورودی هم داره؟
    دوست عزیز برای ورود به کورس های انگلیسی پزشکی و دندان در ایتالیا قبول شدن در آزمون IMAT اجباری هست احتمالا دارو هم از این قائده مستثنی نباشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    دوست عزیز برای ورود به کورس های انگلیسی پزشکی و دندان در ایتالیا قبول شدن در آزمون IMAT اجباری هست احتمالا دارو هم از این قائده مستثنی نباشه!
    GMAT یا IMAT

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    امتحان IMATواسه این کورسی که من لینکش رو گذاشتم نیازی نیست . و این دانشگاه امتحان ورودی خاص خودش رو بگزار میکنه. تو همون لینک به صورت کامل توضیح داده شده.

امتحان IMATواسه این کورسی که من لینکش رو گذاشتم نیازی نیست . و این دانشگاه امتحان ورودی خاص خودش رو بگزار میکنه. تو همون لینک به صورت کامل توضیح داده شده.
    میدونین که آیا این دانشگاه مورد تأیید ایران هست یا نه؟یعنی مدرکشو ایران قبول داره؟ و دوره تحصیل داروسازی جند ساله؟

میدونین که آیا این دانشگاه مورد تأیید ایران هست یا نه؟یعنی مدرکشو ایران قبول داره؟ و دوره تحصیل داروسازی جند ساله؟و آخرین سوال. این سایتی که نوشتین به زبان انگلیسی نداره؟ چون هیچی سر در نمیارم.

میدونین که آیا این دانشگاه مورد تأیید ایران هست یا نه؟یعنی مدرکشو ایران قبول داره؟ و دوره تحصیل داروسازی جند ساله؟و آخرین سوال. این سایتی که نوشتین به زبان انگلیسی نداره؟ چون هیچی سر در نمیارم.
    ببینید دوست عزیز شما برای اطمینان از مورد تایید بودن میتونید چندتا کار رو انجام بدید:
    1-برسی لینک زیر و اینکه آیا اسم دانشگاه مورد نظر شما در فهرست وزارت بهداشت هست یا نه:
    http://edd.behdasht.gov.ir/uploads/178_281_motabar.htm
    2-مراجعه به وزارتخونه و برسی کروکلوم های دروس با کروکلوم های مورد تایید که خودشون براتون انجام میدن(اگر اسم دانشگاه در لیست بالا نباشه)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)