صفحه 28 از 66 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnouosh نمایش پست ها
    تا حدودی شبیه به آلمان هستش. اول برای کالج پذیرش میگیرید و زبانش هم به زبان آلمانی هست. قبولی در کنکور ایران هم نیازه
    آیا باید در رشته داروسازی قبول شده باشه؟
    همچنین میتونه بعد از گرفتن پذیرش از دانشگاه همونجا زبان بخونه؟و شرایط گرفتن پذیرشو میدونید؟

پیش فرض پاسخ : تجربه های ورود به تخصص پزشکی در ایالات متحده

سلام
    ببخشيد يه سوال دارم،كه هيج جا نتونستم جواب شو بيدا كنم ،لطف ميكنيد اكه باسخ بدين
    اكه شخص ايراني،مدرك داروسازي شو ازالمان دريافت كنه و بخواد تو امريكا كار كنه،ايا امريكا واسه امتحان ارزشيابي آزش ميخواد كه مدركش اول ايران تاييد كنه يا نه؟
    لطف ميكنيد،بزركوراي ميكنيد اكه باسخ بدين

Junior Member

پیش فرض پاسخ : داروسازی

سلام به همه دوستان
    من در حال گذراندن دوره تخصص داروسازی گرایش فارماسیوتیکس در دانشگاه تهران هستم چطور میتونم در آمریکا ادامه بدم حالا یا برای فرصت تحقیقاتی یا post-doc یا هرروش دیگه ای ممنون میشم راهنماییم کنید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    جواب عالی بود ، و به عنوان یه نکته کوچیک باید اضافه کنم که چون در ایران داروسازی دکتری است و 7 ساله، مطمئنا شما رو مجبور خواهند کرد که واحد هایی رو در داشگاه بگذرونین برای معادل کردن مدرک اتون ، (چه بسا درمورد مدرک لیسانس داروسازی از هر کشور حتی از محدوده امریکای شمالی اینکار رو بکنن - که میتونین اینو از اداره فارغ الحصیلان دانشگاه علوم پزشکی بپرسین) ...
    زیاد دیده شده که دوستان خیلی خیلی اصرار به تحصیل در داروسازی دارن (چون متاسفانه داروخانه داری در ایران موروثی هستش و خب معمولا کم پیش میاد بین وراث حتما دکتر داروساز پیدا بشه برای باز نگه داشتن داروخانه) ولی بهرحال چون از پس کنکور برنمیان چهارسالی میرن هندوستان و بعد با پاس کردن چند واحد دانشگاهی در ایران بهرحال داروساز میشن، ولی نکته ایی که وجود داره اینه که کشوری مثل آمریکا ظاهرا مدرک داروسازی هندوستان رو قبول نداره (چون رشته داروسازی در آمریکا 5 ساله است یا به دلایل دیگه ایی که من نمیدونم) ، so در نهایت دوباره برمیگردیم به این نکته که سعی کنین شرایط کشور مقصد رو در انتخاب رشته و شغل در نظر بگیرین ،
    متاسفانه راجع به داروسازی در ترکیه یا هیچ کشور دیگه ایی غیر از اینهایی که اسم بردم اطلاعاتی ندارم ، موفق باشین
    دوستانی که مطلع تر هستند بهتر میتونند جواب بدن فقط یه نکته ای
    روی چه مبنایی میگید امریکا مدرک داروسازی هند رو قبول نداره؟
    سیستم متفاوت هست و لیسانس فوق لیسانس دکترا هست و البته تا اونجا که من میدونم جدیدا pharm.d هم اوردن و پیوسته میشه دکتراشون. و طبیعتا برای گرایش غیر بالینی که همه میدونیم روندش سخته برای سایر PHD ها چه فرقی میکنه لیسانس میخواد که از هرجای دنیا داشته باشید! پیام نور ایران قبول مدرک هند نیست؟
    خواهشا یکمی منطقی پست بگذارید و فکر کنید به اینکه این پستها ممکنه باعث تصمیم گیری کسی بشه!
    یک چیزی همه شنیدند و مدام هی تکرار میکنند! بله وارد شدن به سیستم بالینی در آمریکا جریان جدایی داره ولی برای خواندن سایر گرایشهای غیر بالینی که دیگه اسما تخصص هستند و میشن PHD در واقع این رزومه هست که تعیین میکنه . ولی اینی که شما نوشتید یعنی حتی ایشون اگر لیسانس و شاید دکترای دارو هم بگیره نتونه توی امریکا ادامه تحصیل بده! بهتر بود نوشته میشد نتونه در بالینی که نتونه هم نیست روندش سخت و طاقت فرسا هست و هزینه بر.
    بازم میگم نه خطاب به شما بلکه هرکسی پست میگذاره یکمی به وجدان فردی هم رجوع بشه و تاثیر نوشته برا خواننده بد نیست! اطلاعات ناقص و کم و کاست بدتر از ندادن اطلاعات هست.
    ممنونم

Banned

پیش فرض پاسخ : داروسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط azipharm نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من در حال گذراندن دوره تخصص داروسازی گرایش فارماسیوتیکس در دانشگاه تهران هستم چطور میتونم در آمریکا ادامه بدم حالا یا برای فرصت تحقیقاتی یا post-doc یا هرروش دیگه ای ممنون میشم راهنماییم کنید
    میتونید سایت دانشگاهها رو بگردید و دوره مورد نظرتون رو پیدا کنید و اپلای کنید طبیعتا پذیرش شدن یا نشدنتون ربط به رزومتون داره. و.....
    در این نوع دوره ها چه PHD چه post-doc فاند هم تعلق میگیره به دانشجو چون داره برای دانشگاه یا استاد که البته فرقی هم نمیکنند کار انجام میده اما برای گرایش بالینی تا اونجا که اطلاع دارم فاند نمیدن.
    پیروز باشید

Banned

پیش فرض پاسخ : تجربه های ورود به تخصص پزشکی در ایالات متحده

نقل قول نوشته اصلی توسط sayeee نمایش پست ها
    سلام
    ببخشيد يه سوال دارم،كه هيج جا نتونستم جواب شو بيدا كنم ،لطف ميكنيد اكه باسخ بدين
    اكه شخص ايراني،مدرك داروسازي شو ازالمان دريافت كنه و بخواد تو امريكا كار كنه،ايا امريكا واسه امتحان ارزشيابي آزش ميخواد كه مدركش اول ايران تاييد كنه يا نه؟
    لطف ميكنيد،بزركوراي ميكنيد اكه باسخ بدين
    خیر نیازی به تایید مدارک در ایران نیست نهایتا اگر چنین ایرادی هم بگیرند میتونید برای دور زدنشون مدرکتون رو به سفارت امریکا در کشوری که هستید ببرید تاییدش کنه و اگراگر چنین ایرادی داشت برطرف میشه.

سلام دوستان کسی میتونه داروسازی تو آلمان و فرانسه رو از همه نظر مقایسه کنه؟؟
    من میخوام یه زبانیو شروع کنم یا آلمانی یا فرانسوی
    اما نمیدونم

Junior Member sh_sh_r آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    energy Engineering

سلام دوستان.من میخوام بدونم بازار کار داروسازی صنعتی تو اروپا یا کانادا چطوره؟؟؟به نظر شما یه داروساز درامد بیشتری داره یا یک مهندس مکانیک؟؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_sh_r نمایش پست ها
    سلام دوستان.من میخوام بدونم بازار کار داروسازی صنعتی تو اروپا یا کانادا چطوره؟؟؟به نظر شما یه داروساز درامد بیشتری داره یا یک مهندس مکانیک؟؟؟
    بستگی به کشور و موقعیت کاری و ... داره اروپا یا کانادا؟
    داروساز که شما نمیگذارن بشی تا اقامت نداشته باشی و............... اصلا نمیگذارن بخونی! چطوری اینقدر مطمئن به انتخابش شدی که حالا انتخاب اونم بین مکانیک با داروسازی. گه تقریبا اپسیلون ربطی به هم ندارند!

Junior Member sh_sh_r آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    energy Engineering

من دارم ویزا میگیرم از ایتالیا.حالا فقط انتخاب رشته باید بکنم...و بیشتر بازار کارش برام مهمه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)