صفحه 32 از 66 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

نقل قول نوشته اصلی توسط dark_grey_fog نمایش پست ها
    سلام
    ایا از دوستان کسی دکترای داروسازی عمومی را در ایران خوانده! من pharm.d را خارج از کشور خواندم و حالا میخوام مدرکم را در ایران معادل کنم برای امتحان ارزشیابی بخش فارماسیوتیکس وزارت بهداشت Ansel's pharmaceutical dosage form & drug delivery system را به عنوان منبع اعلام کرده که من اصلا نمیتونم ترجمه فارسیشو پیدا کنم و مشکل منم معادل فارسی ترمهاست وگرنه که خودم به انگلیسی درس خوندم... می خواستم ببینم کتاب مرجع بچه های دارو ایران تو دانشگاهها در زمینه فارماسیوتیکس چیه؟
    سلام من پاسخ سوالتونو نمیدونم،اما من الان تو شرایط 6 سال پیش شما هستم میخوام برای داروسازی تو سن 32 سالگی استارت بزنم،شما بعنوان کسی که الان تموم کردید و برگشتید،میشه مشکلات و واجباتی که وزارت بهداشت الان برای تایید مدرکتون جلوی پاتون میگذاره رو بمنم توضیح بدید?ایا دوره تکمیلی داره?کدوم شهرها و کدوم دانشگاهها میدن?امتحانی غیر از علوم پایه ازتون میگیرن?انتخاب دانشگاه برای دوره تکمیلیتون بر اساس چیه?نمره?شانس?کدوم شهر?
    ممنون میشم اگر مراحل رو کامل بگید چون واقعا نمیخوتم دیگه اشتباه کنم چون بعد از هزینه ای که میکنم فرصت جبران نیست،
    و اینکه مجارستان رو انتخاب کنم برام بهتره یا هند از لحاظ ارزشیابی مدرک در اینده
    پیشاپیش سپاسگذارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی، تهران

سلام. من فارغ التحصییل دانشگاه تهرانم. منبع مام همین Ansel و Aulton بود برای بیوفارمسی Leon Shargel و فیزیکال فارمسی هم Martin . ولی اگه فقط قصد آشنایی با اصطلاحات رو دارین یه سر به کپی فراز روبه روی ساختمان جدید داروی تهران بزنید و جزوه های اساتید رو تو این دروس تهیه کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .Business Information Systems - Ph.D

سلام دوستان. یک راهنمایی می خواستم. اگر دوستان پاسخ بدند بسیار ممنون میشم.

یکی از بستگان من حدودا 14 سال پیش دکترای داروسازی از دانشگاه اصفهان گرفته. از آن موقع در داروخانه مسئول فنی و مدیر بوده اند. حالا قصد دارند برای گرفتن تخصص یا کار در همین حوزه در امریکا اقدام کنند. چه مراحلی رو برای ایشون میتوانید راهنمایی کنید؟ مثلا چه امتحاناتی لازم هست بدهند و آیا رفرنس ها و مطالب روی این سایت یا جای دیگه موجودند؟ از لحاظ زبان چه مدارک یا مقطع یا آزمونی نیاز هست؟ اگر هزینه تقریبی هم دوستان اطلاع داشته باشند ممنون میشم اون رو هم راهنمایی کنند. هر اطلاعات بیشتر هم مسلما کمک بسیاری به ایشان و ما خواهد کرد.

با تشکر فراوان
    نیما

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

دوستان درس شیمی چقدر اهمیت داره تو داروسازی ؟ واحدهای داروسازی رو که دیدم هر ترم حداقل 1 یا 2 درس تخصصی شیمی دارن .

من شیمی خیلی مشکل دارم ، به نظرتون داروسازی ارزش وقت گزاشتن داره ؟

( پزشکی و دندونپزشکی فقط 6 واحد (یا 5 واحد) شیمی دارن)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Stifler نمایش پست ها
    دوستان درس شیمی چقدر اهمیت داره تو داروسازی ؟ واحدهای داروسازی رو که دیدم هر ترم حداقل 1 یا 2 درس تخصصی شیمی دارن .

من شیمی خیلی مشکل دارم ، به نظرتون داروسازی ارزش وقت گزاشتن داره ؟

( پزشکی و دندونپزشکی فقط 6 واحد (یا 5 واحد) شیمی دارن)
    شیمی توی داروسازی اهمیت نداره . بلکه همش! شیمیه. مشکل توی شیمی یعنی دقیقا چه مباحثیش؟

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    شیمی توی داروسازی اهمیت نداره . بلکه همش! شیمیه. مشکل توی شیمی یعنی دقیقا چه مباحثیش؟
    شیمی پیش و سال سوم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Stifler نمایش پست ها
    شیمی پیش و سال سوم
    و این یعنی شیمی محاسباتی و اصل و اساس شیمی!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : داروسازی

سلام به همه دوستان
    من فارغ التحصیل مهندسی شیمی دانشگاه سراسری هستم و الان دانشجوی ارشد مهندسی شیمی تهران جنوب. اما می خوام برای داروسازی اقدام کنم و از اول شروع کنم. ielts 7.5 دارم و رشته دبیرستانم هم ریاضی بوده. اصلا امکانش هست ؟ و اگه هست کدوم کشور ها امکان گرفتن پذیرش دارم ؟

سلام دوستان. دانشجوی سال آخر داروسازی هستم و تا مهر 94 فارغ التحصیل میشم. بعدشم که دو سال طرح دارم. به نظرتون از کی شروع کنم و به دانشگاههای مختلف درخواست بدم؟ فقط میخوام کانادا باشه.
    و یه سوال دیگه اینکه تو ایران رشته بیوتکنولوژی دارویی داریم و پایاننامه منم در همین گرایشه، من خیلی سرچ کردم ولی همچین گرایشی تو تخصصهای دانشگاههای کانادا ندیدم. الان به نظرتون کدوم گرایش PhD داروسازی به بیوتکنولوژی نزدیکتره؟! یعنی تو کدوم گرایش باید ادامه بدم؟!
    اگه کسی از بیوتکنولوژی سایر کشورها اطلاعاتی داره لطفا منو راهنمایی کنه. ممنون

Junior Member

با سلام
    من لیسانس عمران دارم با معدل 14 ازاد خوندم الان میخوام داروسازی برم توی کشور المان یا فنلاند که رایگان هست تحصیل در اونجا دیپلم من هم فنی هست

و الان دارم میخونم پیشدانشگاهی تجربی رو هم بگیرم میخوام بدونم که چه روندی رو باید طی کنم زنگ زدم موسسه تهران میگهخ زیر بیست سه باید باشی من 27 سالمه و پایان خدمتم دارم

ایا این دو کشور یا کلا اروپا برای ورود به دانشگاه باید امتحان بدی مثل کنکور خودمون هست یا نه؟ و برای این که دانشگاه بفهمه من میخوام برم اونجا پیششون چه طوری باید خبردارشون کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)