صفحه 35 از 66 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

ممنون از راهنماییتون...منظورتون اینه که دانشگاهای المان هیچ کدوم رشته دارو رو بورسیه نمیکنند؟

ممنوووون از پاسخ و راهنمایی خوبتون ببینید من الان فقط میخام بدونم که عایااااااااا هیچ یک از دانشگاهای المان رشته ی دارو سازی رو بورسیه میکنند یا نه؟؟؟؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghi9999 نمایش پست ها
    ممنوووون از پاسخ و راهنمایی خوبتون ببینید من الان فقط میخام بدونم که عایااااااااا هیچ یک از دانشگاهای المان رشته ی دارو سازی رو بورسیه میکنند یا نه؟؟؟؟؟
    خیر.بورسیه معنا نداره اصلا در این رشته ها نه در آلمان نه جای دیگه.

Junior Member

سلام
    من میخوام توی شهر حیدرآباد هند داروسازی بخونم.
    کسی اگر راجع به دانشگاه های این شهر اصلاعات داره ممنون میشم راهنمایی کنه

واااااااااای نهههه..خب من درباره ی دانشگاه مارتین لوتر که در المان هست تحقیق کردم و فهمیدم که تمامی هزینه های اونجا رایگان هست!پس ینی این هیچ ربطی به بورسیه نداره؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

واااااااااای نهههه..خب من درباره ی دانشگاه مارتین لوتر که در المان هست تحقیق کردم و فهمیدم که تمامی هزینه های اونجا رایگان هست!پس ینی این هیچ ربطی به بورسیه نداره؟
    تمام هزینه ها منظورتون چی هست؟ فقط یه شهریه هست که اونم نزدیک به سالی 500 یورو فکر کنم شهریه داره که زیاد نیست. بقیه هزینه ها به عهده خودتون هست و بورسی در کار نیست.

Banned

خب؟
    چه ربطی داشت؟ آلمان برای رشته آبیاری گیاهان دریایی و پزشکی و مهندسی ! اصلا شهریه ای نداره به اون صورت بجز همین حدودی که دوستمون sss666 گفتند دیگه این چه ربطی به بروسیه داره؟ هزینه خوراک /پوشاک/حمل و نقل/ غذا/ کتاب/ بیمه/ همه و همه به عهده شخص خودتون هست .

منظووووووووووووورم شهریه هست وگرنه هزینه های حمل و نقل و غذا و.... که بر عهده ی خود دانشجو هست

سلام...چنتااااسوال دارم
    اول اینکه من میتونم برای لیسانس برای یکی از دانشگاهای اونجا اقدام کنم؟(دو سال دیگه)..دوم اینکه نیاز به گرفتن مدرک زبان انگلیسی هم هست؟یا شرایط هر دانشگاه با هم متفاوته در این مورد؟

دوست عزيز shaghi9999، صندوق پيغامات پر شده و اينجا جواب سوال رو برات ارسال ميكنم.
    درباره سوال اولت بايد بگم كه اگه هرينه برات مهم نباشه، بهترين جا آمريكا و سپس اروپاي غربي بخصوص هلند و دانمارك و آلمان و اينجور كشورهاس! بازم ميگم اگه هزينه برات مهم نيس اعم از هزينه دانشگاه و زندگي! دانشگاهاي امريكا كلا پولي هستن ولي دانشگاهاي اروپايي بشرطي كه به زبان خودشون بخوني مثلا الماني يا هلندي، كاملا تحصيل توي مقطع ليسانس سه ساله داروسازي رايگان هس ولي خوب بايد هزينه زندگي رو خودت تامين كني(حالا يا از خونواده و يا از كار كردن توي كشوري كه ميخاي درس بخوني).
    درباره سوال دومت هم علاوه بر اينكه بايد سايت هاي دانشگاها رو چك كني بر اساس تجربه به ندرت ديدم دانشگاهي توي مقطع ليسانس كسي رو بورس كنه! ولي خوب بعضيا هم هستن كه از سال دوم و بواسطه بالا بودن نمرات يه بورس جزيي ميدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)