صفحه 4 از 66 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : داروسازی

سلام دوستان من فوق شيمي تجزيه سراسري با معدل 18.40 و ليسانس محض سراسري با معدل 17.12 هستم.3 تا مقاله ISI چاپ شده 2 تا ريوايز شده و 13 تا سمينار و 2 سال سابقه تدريس دارم. آيلتس 6 دارم كه فكر كنم الان حدود 7 شده باشه اگر دوباره امتحان بدم.. ميخوام برا دكتراي كمواينفورماتيكس يا داروسازي(در واقع طراحي دارو كه بين اين دو تا رشته هست) اقدام كنم. به نظرتون ميتونم با اين شرايط پذيرش بگيرم؟ كسي ميتونه كمك كنه راجع به انتخاب كشور؟ مرسي از كمكتون

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra64 نمایش پست ها
    سلام دوستان من فوق شيمي تجزيه سراسري با معدل 18.40 و ليسانس محض سراسري با معدل 17.12 هستم.3 تا مقاله ISI چاپ شده 2 تا ريوايز شده و 13 تا سمينار و 2 سال سابقه تدريس دارم. آيلتس 6 دارم كه فكر كنم الان حدود 7 شده باشه اگر دوباره امتحان بدم.. ميخوام برا دكتراي كمواينفورماتيكس يا داروسازي(در واقع طراحي دارو كه بين اين دو تا رشته هست) اقدام كنم. به نظرتون ميتونم با اين شرايط پذيرش بگيرم؟ كسي ميتونه كمك كنه راجع به انتخاب كشور؟ مرسي از كمكتون
    سلام
    معدلتون که خیلی خوبه مقالاتتون هم خوبه
    شما اگر نمره جی آریی جنرال خوبی داشته باشید بنظرم واسه امریکا شانس خیلی خوبی دارد و با اساتیدی که زمینه کاریشون مرتبط با کار شما هست از اواسط یا اواخر شریور شروع کنید به تماس گرفتن.

واسه کانادا که جی آریی نمی خواد.سایت های مربوطه را چک کنید ببیند می نیمم نمره زبانی که می خواهند چند است.
    واسه اروپا هم باید دنبا پوزیشن خالی بگردید.

در هرصورت قسمت های مختلف این سایت را بدقت مطالعه بفرمایید. و از اون مهمتر اینکه سایت دانشگاههای خارجی که مدنظر دارید را بدقت مطالعه فرموده زیرا بهترین رفرنس سایت دانشگاه و دپارتمان مربوطه هست.

موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

سلام خسته نباشيد من يه سوال فوري دارم من مي خوام تو رشته داروسازي ميكروبيولوژي در مقطع ارشد ادامه تحصيل بدم تو ايران همچين رشته نيست بعد خواندن اين رشته و گرفتن ارشد يا دكتر وقتي مي خوام به ايران برگردم چطوري مداركه منو قبول ميكنند تو ايران تو هيج دانشگاهي اين رشته نيست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی

به نزدیک ترین رشته معادل سازی میشه.

Junior Member

آیا امکان کار در داروخونه و تحصیل در مقطع PhD در یکی از گرایش های داروسازی در کانادا بطور همزمان وجود دارد؟
    برای اخذ فول فاند چه حداقل هایی نیاز است؟(بفرض در دانشگاه alberta کانادا)

Junior Member

سلام.

بچه ها من تصمیم به ادامه تحصیل تو هند دارم و در رشته داروسازی

بچه هایی که تصمیم به ادامه تحصیل در هند

و رفتن به هند رو دارند اگه دوست داشته باشند میتونیم با هم آشنا بشیم و

از اینجا (ایران) به صورت دو یا چندنفره تمام مراحل رو با هم اقدام کنیم

تا بتونیم با کمک هم سختی های اول اقامت تو هند را کم کنیم

بچه هایی که دوست داشته باشند میتونن همینجا پیام بذارن یا پیغام خصوصی بدن تا

با هم آشنا شیم
    مرسی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اراک

پذیرش داروسازی بدون کنکور در آذربایجان

سلام من دانشجوی رشته ی علوم آزمایشگاهی ترم 3 هستم. و میخوام که انصراف بدم و داروسازی در دانشگاه های خارجی البته بدونه کنکور.اینم بگم من ارزون ترین و نزدیک ترین کشور رو میخوام برای تحصیل انتخاب کنم.لطفا راهنماییم کنمی که چکارباید کنم؟
    بعدش یه سوال دارم اخیرا شنیدم که دانشگاه های پزشکی آذربایجان مورد تایید وزارت بهداشت نیستن!!میخواستم بگم من دوست دارم آذربایجان بخونم اونوقت اگه پذیرش بگیرم دیگه توو ایران مدرکمو قبول ندارن؟
    بعدش آیا دانشگا ه پزشکی آذربایجان مدرکش بین المللیه؟؟یعنی اجازه طبابت یاهمون فعالیت تو بقیه کشورهارو داره؟اگه داره کدوم کشورها؟ که بعد اینکه مدرک داروسازیمو که 4 ساله هست گرفتم برم اون کشور طبابتمو کنم لطفا کسی که واقعا خبر دره بهم کمک کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط max70 نمایش پست ها
    سلام.

بچه ها من تصمیم به ادامه تحصیل تو هند دارم و در رشته داروسازی

بچه هایی که تصمیم به ادامه تحصیل در هند

و رفتن به هند رو دارند اگه دوست داشته باشند میتونیم با هم آشنا بشیم و

از اینجا (ایران) به صورت دو یا چندنفره تمام مراحل رو با هم اقدام کنیم

تا بتونیم با کمک هم سختی های اول اقامت تو هند را کم کنیم

بچه هایی که دوست داشته باشند میتونن همینجا پیام بذارن یا پیغام خصوصی بدن تا

با هم آشنا شیم
    مرسی.
    دوست عزیز از من میشنوی سمت هند نرو هیچوقت ...اگه هم هیچ راهی نداشتی جای بهتر بری یا تو ایران این رشته رو بخونی (واحد های بین الملل) فقط سمت اون چند نا دانشگاهی که وزارت بهداشت مشخص کرده برید(پونا و بنگلور رو دورش خط بکش).
    ویرایش توسط masoudppr : August 31st, 2012 در ساعت 01:10 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط SAB_ER نمایش پست ها
    پذیرش داروسازی بدون کنکور در آذربایجان

سلام من دانشجوی رشته ی علوم آزمایشگاهی ترم 3 هستم. و میخوام که انصراف بدم و داروسازی در دانشگاه های خارجی البته بدونه کنکور.اینم بگم من ارزون ترین و نزدیک ترین کشور رو میخوام برای تحصیل انتخاب کنم.لطفا راهنماییم کنمی که چکارباید کنم؟
    بعدش یه سوال دارم اخیرا شنیدم که دانشگاه های پزشکی آذربایجان مورد تایید وزارت بهداشت نیستن!!میخواستم بگم من دوست دارم آذربایجان بخونم اونوقت اگه پذیرش بگیرم دیگه توو ایران مدرکمو قبول ندارن؟
    بعدش آیا دانشگا ه پزشکی آذربایجان مدرکش بین المللیه؟؟یعنی اجازه طبابت یاهمون فعالیت تو بقیه کشورهارو داره؟اگه داره کدوم کشورها؟ که بعد اینکه مدرک داروسازیمو که 4 ساله هست گرفتم برم اون کشور طبابتمو کنم لطفا کسی که واقعا خبر دره بهم کمک کنه
    وقتی که مورد تایید نیست بعدا به مشکل بر میخورید.
    در مورد بین امللی بودن خودتون چک کنید(فک نمیکنم)...
    نه بعد از چهار سال نمیتونید تو داروخونه کار کنید بجز ایران.
    کشورهای دیگه بسیار حساس هستند رو پذیرش در مقاطع بالاتر و دادن شغل تو این رشته و کلی آزمون داره...
    اگه میتونید واحد های بین الملل تو ایران رو بخونید که آیندش بهتره براتون.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Teheran University

با سلام، برای تحصیل در رشته دکترای داروسازی در دانشگاهی مثل براونشوایگ یا گرایسفولد در آلمان چگونه می توان با لیسانس بیولوژی از ایران اقدام کرد؟ امکان معادل سازی واحدهای مشترک وجود دارد یا نه؟ هزینه تحصیل چقدر است؟ زبان دوره ها چیست؟ با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)