صفحه 40 از 66 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

سلام دوستان ميخواستم بدونم اينجا كسي در مورد سطح دانشگاه ورشو در لهستان اطلاعاتي داره؟!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmasood_ep نمایش پست ها
    سلام دوستان ميخواستم بدونم اينجا كسي در مورد سطح دانشگاه ورشو در لهستان اطلاعاتي داره؟!
    به یک بنده خدایی گفتن یکی از پیامبران رو نام ببر گفت جرجیس! حالا چرا ورشو؟ پول خون باباشونو میگیرن برای پزشکی و دندان و دارو اونا! حدودا 11 هزار یورو شهریه . این همه کوشر ارزون تر . شرایط خوبی اگه داری برای آلمان تلاش کن خیلی بهتره(چون دارو میخوای وگرنه اگه میگفتی پزشکی یا دندون میگفتم اگر شرایط عالی نداری سراغ آلمان نرو)

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    به یک بنده خدایی گفتن یکی از پیامبران رو نام ببر گفت جرجیس! حالا چرا ورشو؟ پول خون باباشونو میگیرن برای پزشکی و دندان و دارو اونا! حدودا 11 هزار یورو شهریه . این همه کوشر ارزون تر . شرایط خوبی اگه داری برای آلمان تلاش کن خیلی بهتره(چون دارو میخوای وگرنه اگه میگفتی پزشکی یا دندون میگفتم اگر شرایط عالی نداری سراغ آلمان نرو)
    دقیقا همینطوره که دوستمون گفتن عزیز!
    عزیزان گول پذیرش راحت لهستان و جمهوری چک و استونی و مجارستان و ..... رو نخورید!شهریه خالی رو با اجاره یه اتاق 20 متری جمع ببندین ببینید چقدر میشه تازه اگه نرخ ارز ثابت بمونه بازم کمرشکن هستن این کشورها من در عجبم مثلا دانشگاه Tartu چیزی حدود 11-12 هزاریورو فقط شهریه میگیره در سال بماند باقی مصیبت هاش!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    دقیقا همینطوره که دوستمون گفتن عزیز!
    عزیزان گول پذیرش راحت لهستان و جمهوری چک و استونی و مجارستان و ..... رو نخورید!شهریه خالی رو با اجاره یه اتاق 20 متری جمع ببندین ببینید چقدر میشه تازه اگه نرخ ارز ثابت بمونه بازم کمرشکن هستن این کشورها من در عجبم مثلا دانشگاه Tartu چیزی حدود 11-12 هزاریورو فقط شهریه میگیره در سال بماند باقی مصیبت هاش!
    بسیار نا معقوله این شهریه ها برای کسی که درآمد ریالی داره و میخواد به یورو خرج کنه!.
    به نظرم تا حد 7 هزار تا خوبه ولی 12 هزار ونم یورو تازه! فقط برای شهریه اصلا به صرفه نیست. برای ایرانی ها با هزینه معقول واقعا غیر از چند گزینه محدود گزینه دیگری نیست صد البته اگر کسی شرایط و هزینه آمریکا و انگلستان رو داره صد در صد بهتر هستن ولی به صورت معمولی واسه کسی که نخواد درگیر محدودیت های داخل ایران باشه در زمان تحصیل و مدرک و مراحل بعد همون چند گزینه وجود دارند که بارها گفته شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    بسیار نا معقوله این شهریه ها برای کسی که درآمد ریالی داره و میخواد به یورو خرج کنه!.
    به نظرم تا حد 7 هزار تا خوبه ولی 12 هزار ونم یورو تازه! فقط برای شهریه اصلا به صرفه نیست. برای ایرانی ها با هزینه معقول واقعا غیر از چند گزینه محدود گزینه دیگری نیست صد البته اگر کسی شرایط و هزینه آمریکا و انگلستان رو داره صد در صد بهتر هستن ولی به صورت معمولی واسه کسی که نخواد درگیر محدودیت های داخل ایران باشه در زمان تحصیل و مدرک و مراحل بعد همون چند گزینه وجود دارند که بارها گفته شده.
    درسته بشخصه کم کم دارم به این نتیجه میرسم قید تایید رو بزنم!چرا وقتی میشه دانشگاهی که از هیات علمی تا دانشجوها امریکایی/کانادایی هستن و میشه با شهریه 4000 یورو خوند و بهترین اب و هوا و هزینه هارو داره باید بریم لهستان یا چک یا استونی!!آزمون های پزشکی مثلا برای نیوزلند و استرالیا هم که همه جا یکسان هستن!اگر کسی قصد برگشت نداشته باشه واقعا گزینه های خوبی وجود داره توی همین اوضاع نابسمان!
    من موندم وقتی کانادا میگه مدرک فلان جا تایید هست منوط به قبولی ازمون ها این وزارت بهداشت ایران چی میگه این وسط؟؟!!در کمال وقاحت میگه پول بده بین الملل خودمون بخون که پاکستانم مدرکشو قبول نمیکنه!

Junior Member

دوستان با این هزینه های نامعقول اگه ادم بخواد قید برگشتنو بزنه کلا همونجا یا کشور دیگری موندگار شه شما برای داروسازی کجا رو پیشنهاد میدین؟چون با این شهریه بالا و هزینه زندگی نه مجارستان میشه رفت نه لهستان نه حتی جمهوری چک کلا انگار همه کشورای اروپا غربی هزینه هاشون برای اکثر ما ایرانیا بالا در میاد...حالا پیشنهاد شما به من چیه؟(چون دانشگاه بین الملل اصلا به درد نمیخوره و حیف پوله)

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2015 نمایش پست ها
    دوستان با این هزینه های نامعقول اگه ادم بخواد قید برگشتنو بزنه کلا همونجا یا کشور دیگری موندگار شه شما برای داروسازی کجا رو پیشنهاد میدین؟چون با این شهریه بالا و هزینه زندگی نه مجارستان میشه رفت نه لهستان نه حتی جمهوری چک کلا انگار همه کشورای اروپا غربی هزینه هاشون برای اکثر ما ایرانیا بالا در میاد...حالا پیشنهاد شما به من چیه؟(چون دانشگاه بین الملل اصلا به درد نمیخوره و حیف پوله)
    اگه تایید مد نظر نباشه(که حسابی باید در موردش فکر کنین و تصمیمی نیست که به سرعت گرفته بشه) میتونید به دانشگاه هایی مثل نووی ساد و کیشینف فکر کنین!معتبر در عرصه جهانی هیات علمی و دانشجوها هم اکثرا امریکایی و کانادایی و یه تعدادی هم اروپای غربی و ژاپنی داشتن پارسال!شهریه ها هم در حد 3500 یورو میتونین تاپیک مولداوی رو ببینین اطلاعات دانشگاه کیشینف رو زمستون قرار داده بودم اونجا خوندش به هر حال خالی از لطف نیست!خودتونم بگردین اروپا کشورهای زیادی داره که اگه بحث تایید نباشه به گزینه های خیلی خوبی تبدیل میشن!

Junior Member

دوستان کسی‌ اطلاع راجع به دانشگاه هایی‌ که بشه بدون کنکور یا با رتبهٔ بد برای داروسازی در ایران رفت داره؟ خیلی‌ ممنونم از کمکتون.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط niki65 نمایش پست ها
    دوستان کسی‌ اطلاع راجع به دانشگاه هایی‌ که بشه بدون کنکور یا با رتبهٔ بد برای داروسازی در ایران رفت داره؟ خیلی‌ ممنونم از کمکتون.
    واقعا باید واسه اون جامعه ای که دکتراش افراد درس نخون باشن تاسف خورد. چیزی ندارم بگم واقعا متاسفم.

Junior Member

دوست عزیز من خودم دکترای مهندسی شیمی‌ در آمریکا هستم. این سوال‌??� برای یه بنده خدایی پرسیدم که این کنکور داره زندگیشو داغون می‌کنه اگر چه که دبیرستانشو در تیز هوشان خونده. ولی‌ واقعا باید به حال مملکتی که کل زندگی‌ جوون هاشو کنکور تعیین می‌کنه تأسف خورد
    نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    واقعا باید واسه اون جامعه ای که دکتراش افراد درس نخون باشن تاسف خورد. چیزی ندارم بگم واقعا متاسفم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)