صفحه 44 از 66 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

سلام دوستان کسی میدونه گرفتن پذیرش برای داروسازی در کدام کشور های اروپایی به همراه ازمون ورودی هست (مثل رشته ی پزشکی)؟؟؟؟مثلا ایتالیا . المان . فرانسه یا انگلیس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط esai نمایش پست ها
    شما میتونید برای کار های تحقیقاتی تو رشته داروسازی اقدام کنید اما برای کار توی داروخانه و درامد بالای 130 هزار تا مثلا تو امریکا نه
    بستگی به هدفتون داره ارزشش اگه کار علمی میخواین انجام بدین فوق العاده است و خیلی چیز های جدید وجود داره
    شاید سوالمو درست مطرح نکردم منظورم اینه که اگه تو شیمی دارویی لیسانس بگیرم بعدش بخوام از اول داروسازی شرگت کنم اون واحدهایی که گذروندم تا چه حدی بحساب میاد؟مخصوصأ تو یه کشور خارجی؟

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط parvinashar نمایش پست ها
    شاید سوالمو درست مطرح نکردم منظورم اینه که اگه تو شیمی دارویی لیسانس بگیرم بعدش بخوام از اول داروسازی شرگت کنم اون واحدهایی که گذروندم تا چه حدی بحساب میاد؟مخصوصأ تو یه کشور خارجی؟
    از 0 باید شروع کرد

سلام.
    من فرزاد هستم دانشجوی ترم 7 داروسازی.
    این سوال من شاید تکراری باشه ولی باز هم تمایل دارم مطرح کنم چون که فکر می کنم بین جواب هایی که به سوالات من داده شده بود تضاد وجود داشت. قصد من ادامه ی تحصیل در یکی از کشورهای زیر است:
    آلمان، آمریکا، کانادا، انگلیس و استرالیا
    به سه حوزه علاقه مندم و در آینده یکی از این سه را انتخاب می کنم:
    فارماسیوتیکس، فارماکولوژی و بیوتکنولوژی دارویی
    سوال کلی:
    1- آیا مطمئناً هیچ کشوری برای ادامه تحصیل scholarship نمیده و کامل فاند نمی کنه؟
    2- کدوم یک از کشورهایی که گفتم مدرک داروسازی که در اینجا می گیریم (PharmD) رو معادل سازی می کنه بدون اینکه بخواهم آزمون بدهم؟

بقیه سوالامو بعداً می پرسم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : داروسازی

سلام
    من سال آخردارو سازی تو ایتالیا هستم اینجا امتحانات صورت شفاهی هست و طول دوره هم پنج سال هست کلا داروسازی رشته سنگینی هست به نظر من سخت نیست ولی حجم درسها بسیار زیاد هست به نظر من تنها علاقه هست که میتونه آدم رو تو این رشته ها نگه داره ،تمام شهرهای ایتالیا داروسازی داره و تمام دانشگاههای ایتالیا مورد تایید وزارت بهداشت هست ،شما اگه از ایران بیایید امتحان ورودی براتون آسوده چون از سهمیه خارجی بودن استفاده میکنید ولی اگر از اروپا باشید امتحان ورودی سخت تر هست
    موفق باشی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : داروسازی

تاریخ عضویتSep 2015ارسال‌ها1

پاسخ : داروسازی

سلام
    من سال آخردارو سازی تو ایتالیا هستم اینجا امتحانات صورت شفاهی هست و طول دوره هم پنج سال هست کلا داروسازی رشته سنگینی هست به نظر من سخت نیست ولی حجم درسها بسیار زیاد هست به نظر من تنها علاقه هست که میتونه آدم رو تو این رشته ها نگه داره ،تمام شهرهای ایتالیا داروسازی داره و تمام دانشگاههای ایتالیا مورد تایید وزارت بهداشت هست ،شما اگه از ایران بیایید امتحان ورودی براتون آسوده چون از سهمیه خارجی بودن استفاده میکنید ولی اگر از اروپا باشید امتحان ورودی سخت تر هست
    موفق باشی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط siiavashi نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه گرفتن پذیرش برای داروسازی در کدام کشور های اروپایی به همراه ازمون ورودی هست (مثل رشته ی پزشکی)؟؟؟؟مثلا ایتالیا . المان . فرانسه یا انگلیس؟
    همه جا برای این سه رشته امتحان ورودی دارند هر سال هم سختتر میشه با توجه به ازدیاد متقاضی.
    سالهای پیش متقاضی کمتر بود بعضا امتحان خاصی نبود وقتی آمار متقاضی بالا رفت هم امتحان جددی تر هست هم معدل و ..... حتی کشورهای خیلی معمولی اروپایی(البته معمولی در برابر انگلیس نه ایران!)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط parvinashar نمایش پست ها
    بستگی بهکشور و دانشگاهش داره . برخی دانشگاهها البته تعمیم به کل ندید ولی بعضا من دیدم تطبیق دادن برای برخی افراد در رشته شیمی مثلا فردی دکترا داشت دوست داشت دارو بخونه یه سری درس تطبیق دادن ولی لیسانس رو من ندیدم.

Junior Member

با سلام

من دانشجوی سال 4 داروسازی (.Pharm.D) هستم.معدلم الان حدود 16 هست که اگه همینطوری ادامه بدم فکر کنم معدل کلم حدود 16 تا 16.10 بشه.

فعلا مقاله چاپ شده ای ندارم ولی دارم رو 2 تا مقاله کار میکنم.در حال حاضر برای IELTS میخونم و با توجه به گفته اساتید میتونم نمره 7.5 بیارم.

با توجه به این که حدود 2 سال از تحصیلم مونده و بعدش هم باید 2 سال برم طرح از الان میخوام برنامه ریزی کنم.

برای ادامه تحصیل و کار چه گرایشی و کدوم کشور برای ادامه تحصیل مناسب تره؟

با تشکر

Junior Member

سلام
    دوستان طبق اخرین تغییرات دانشگاه تهران برای ورودی های امسال دوره 9 تا 11 ساله pharmD/phD برگزار میکنه...
    برای اولین بار در کشور هم دستیاری فوق تخصصی بالینی دارو قراره اجرایی بشه...
    دوستانی که تجربه داشتن بنظر شما phD خوندن تو تهران ارزشش رو داره و موثر هست واقعا؟مثلا من رفتم رزومه استاد یکی از بچه های خود فروم که رفته بودن امریکا دانشگاه جرجیا برای PhD میخوندم از دکتر رفیعی و دکتر عبداللهی و دکتر شفیعی ایران خیلی پایین تر بودن واقعا... دلیل اینکه الان دارم میپرسم اینه که من برای اون دوره باید یه سری مطالعات داشته باشم بخاطر تاثیر معدل و ازمون و... و برای اپلای کردن یه سری کارهای تحقیقاتی قوی که دوستان میدونن واقعا هر کدوم راه جداگانه ای هست.
    و ی سوال دیگه کسی که برای phD اپلای میکنه امریکا یا کانادا امکانش هست همزمان ازمون های معادل سازی pharmD شرکت کنه؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)