صفحه 45 از 66 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152535455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

نقل قول نوشته اصلی توسط esai نمایش پست ها
    سلام
    دوستان طبق اخرین تغییرات دانشگاه تهران برای ورودی های امسال دوره 9 تا 11 ساله pharmD/phD برگزار میکنه...
    برای اولین بار در کشور هم دستیاری فوق تخصصی بالینی دارو قراره اجرایی بشه...
    دوستانی که تجربه داشتن بنظر شما phD خوندن تو تهران ارزشش رو داره و موثر هست واقعا؟مثلا من رفتم رزومه استاد یکی از بچه های خود فروم که رفته بودن امریکا دانشگاه جرجیا برای PhD میخوندم از دکتر رفیعی و دکتر عبداللهی و دکتر شفیعی ایران خیلی پایین تر بودن واقعا... دلیل اینکه الان دارم میپرسم اینه که من برای اون دوره باید یه سری مطالعات داشته باشم بخاطر تاثیر معدل و ازمون و... و برای اپلای کردن یه سری کارهای تحقیقاتی قوی که دوستان میدونن واقعا هر کدوم راه جداگانه ای هست.
    و ی سوال دیگه کسی که برای phD اپلای میکنه امریکا یا کانادا امکانش هست همزمان ازمون های معادل سازی pharmD شرکت کنه؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

تا اونجايي كه من مي دونم اگر نخواين از اون داروخانه اي كه كارآموزي توش بگذرونين پول بگيرين ميتونين در غير اينصورت بايد ويزاي كار داشته باشين وقتتون هم بايد به حدي باشه كه بتونين ١٥٠٠ ساعت كارآموزي و بعدش امتحان نپلكس و اون امتحان law رو بدين

دكتر شفيعي هم تا اونجايي كه من ميدونم recommendation نمي دن

سلام بنظرتون یه روزی امکانش وجود داره برا کسانی که شیمی دارویی تموم میکنن مجوز داروخونه هم بدن؟البته بعد از دکترا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parvinashar نمایش پست ها
    سلام بنظرتون یه روزی امکانش وجود داره برا کسانی که شیمی دارویی تموم میکنن مجوز داروخونه هم بدن؟البته بعد از دکترا.
    فعلا که حرفش هست امتیاز داروخونه رو از خود دکتر های داروساز هم بگیرن!!! به قول خودشون chain بزنن...
    کار داروخونه رو هم برای دکتر داروساز بعد از 10 سال خوبه وگرنه جایی وایسی کار کنی در جا زدنه...

نقل قول نوشته اصلی توسط esai نمایش پست ها
    فعلا که حرفش هست امتیاز داروخونه رو از خود دکتر های داروساز هم بگیرن!!! به قول خودشون chain بزنن...
    کار داروخونه رو هم برای دکتر داروساز بعد از 10 سال خوبه وگرنه جایی وایسی کار کنی در جا زدنه...
    خیلی عذر میخوام میشه بیشتر توضیح بدین.یعنی چی chainبزنن با این حساب امتیاز داروخونه رو به کی میدن؟ و اینکه نوشتین کار داروخونه یعد ده سال خوبه یعنی چی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parvinashar نمایش پست ها
    خیلی عذر میخوام میشه بیشتر توضیح بدین.یعنی چی chainبزنن با این حساب امتیاز داروخونه رو به کی میدن؟ و اینکه نوشتین کار داروخونه یعد ده سال خوبه یعنی چی؟
    امتیاز داروخونه میدن به شرکت های بزرگ داروسازی... البته داروساز هم میتونه بزنه اما شما میتونید با یه شرکت بزرگ رقابت کنید؟! خیلی بعیده
    البته خوبیش اینه که وقتی تو امریکا این کار کردن حقوق داروساز ها رو زیاد کردن در واقع شما اگه نخواین داروخونه بزنید به نفعتون...
    بعد از 10 سال که امتیاز جمع کنید و داروخونه بزنید یا پروانه رو با یه سرمایه گذار شریک بشید.

Junior Member

سلام
    سوالی که داشتم اینه که برای کسایی که کارشناسی ارشد بیوشیمی خوندن و پایان نامه هم دارو کار کردن برای دکترا امکان ادامه تحصیل در رشته بیوتکنولوژی دارویی و یا فارماکولوژی در کشورهایی مثل آمریکا یا سوئیس وجود داره؟ شرایط به چه صورته؟

Junior Member hesam667 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Management،Azad University of South Tehran Department of Management and Accounting

پیش فرض پاسخ : داروسازی

میخواستم بدونم با لیسانس شیمی توی آمریکا یا کانادا میشه داروسازی خوند؟ دوره اش چند ساله است
    .Where is your home where you feel comfortable
    .Living free means being free to live anywhere on the planet to be

Junior Member

سلام دوستان
    من داروسازی خوندم و الان دوره ی طرحمو دارم می گذرونم و قصد دارم تو این دو سال خودمو واسه ادامه تحصیل در رشته های تخصصی آماده کنم. کشور مورد نظرم هم فعلا آلمان هست. البته اگه کسی جای دیگه که از نظر هزینه مناسب باشه و سطح علمی خوبی داشته باشه و مدرکش هم از نظر ایران معتبر باشه می شناسه ممنون می شم بهم معرفی کنید تا بیشتر تحقیق کنم.
    زبان انگلیسیم خوبه اما هنوز مدرک ندارم و انشاالله تو این مدت آماده می شه و یک مقاله ی isi هم دارم و اما در مورد کشور آلمان می خواستم بدونم که
    1- آیا واقعا لازمه که زبان آلمانی یاد بگیرم؟ و گر لازمه تا چه سطحی؟
    2- دوره های تخصصی در این کشور رایگان هست؟ و اگر نه حدودا سالی چقدر هزینه داره؟ (رشته ی مورد نظر من کلینیکال یا هاسپیتال فارمسی هست.)
    3- هزینه ی زندگی در آلمان به چه صورت هست و آیا می شه همزمان با تحصیل کار هم کرد یا نه؟

Junior Member

سلام
    من دانشجوی کارشناسی ریاضی هستم با معدل 15.62 از یکی از دانشگاه های دولتی و قصد دارم کنکور سراسری بدهم و رتبه تک رقمی بیارم اما چون یک بار از سهمیه روزانه استفاده کردم میگن در صورت قبولی در دانشگاه تهران باید سالی 12 میلیون و هر سال 10% افزایش می یابد. اما من همچنان به آرزویم تحصیل در داروسازی علاقه دارم لازم به ذکر است که من زبانم عالی می باشد و قصد دارم تخصصم را در آمریکا بخوانم اما هزینه ای که باید بپردازم برایم زیاد است. لازم به ذکر است که در دوران کارشناسی هم تدریس می کردم. لطفا راهنمایی کنید ممنون می شوم...

Junior Member

دوستان واقعا خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
    کسی که اینجا کارشناسی شیمی میخونه ، میتونه برای ارشد یا دکترا رشته ای مثل داروسازی تو امریکا یا کانادا بخونه
    یا باید کلا از اول شروع کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)