صفحه 48 از 66 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم بعضی دوستان منو خیلی در مورد اعتبار مدرک دانشگاه بین الملل توی داروسازی برای کشورای دیگه نگران کردن!
    من سال کنکور مشکلی برام پیش اومد و رتبم خوب نشد و مجبور شدم بین الملل همدان بیام و دارو بخونم. الان سال سه هستم. و میخوام بعد از تموم شدن درسم برای PhD توی حوزه فارماکولوژی برای آمریکا اقدام کنم و حتما هم میخام فاند بگیرم. و به کار تحقیقی علاقه دارم و عضو کمیته تحقیقاتم و میتونم چند تا مقاله معتبر تا پایان تحصیلم داشته باشم. زبانم میخونم و وضعم توی زبان عالیه. معدلمم ۱۶.۷۰ هست.
    حالا با این شرایط من نا امید باشم؟ و بیخیالش شم؟ واقعا مدرکمو قبول نمیکنن دانشگاهای آمریکا؟ یکی از دوستان نمیدونم شوخی یا جدی گفتن که پاکستانم قبول نمیکنه مدرک دانشگاه بین الملل رو!
    لطفا کمکم کنید.

Junior Member

سلام دوستان. کسی می دونه برای گرفتن پروانه داروسازی (License)، الان به کجا باید رجوع کرد و چه پروسه ای داره؟ آیا اصلا هنوز پروانه دایم صادر می شه؟ ممنون می شم از راهنماییتون.

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

مزاح فرمودن دوستتون، مدرک بین الملل برابر معادل و کاملا یکی با مدرک سراسری هست، اصلا نگران نباشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Parnimhm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال داشتم بعضی دوستان منو خیلی در مورد اعتبار مدرک دانشگاه بین الملل توی داروسازی برای کشورای دیگه نگران کردن!
    من سال کنکور مشکلی برام پیش اومد و رتبم خوب نشد و مجبور شدم بین الملل همدان بیام و دارو بخونم. الان سال سه هستم. و میخوام بعد از تموم شدن درسم برای PhD توی حوزه فارماکولوژی برای آمریکا اقدام کنم و حتما هم میخام فاند بگیرم. و به کار تحقیقی علاقه دارم و عضو کمیته تحقیقاتم و میتونم چند تا مقاله معتبر تا پایان تحصیلم داشته باشم. زبانم میخونم و وضعم توی زبان عالیه. معدلمم ۱۶.۷۰ هست.
    حالا با این شرایط من نا امید باشم؟ و بیخیالش شم؟ واقعا مدرکمو قبول نمیکنن دانشگاهای آمریکا؟ یکی از دوستان نمیدونم شوخی یا جدی گفتن که پاکستانم قبول نمیکنه مدرک دانشگاه بین الملل رو!
    لطفا کمکم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarbrk نمایش پست ها
    مزاح فرمودن دوستتون، مدرک بین الملل برابر معادل و کاملا یکی با مدرک سراسری هست، اصلا نگران نباشین.
    مرسی از راهنماییتون ... خیالمو راحت کردین

آینده کاری رشته بیوانفورماتیک در ایران چیه؟ شغل براش هست؟ درآمد؟
    حضرت خیام:
    آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی معذوری اگر در طلبش میکوشی
    باقی همه رایگان نیرزد هشدارتا عمر گرانبها بدان نفروشی

Junior Member

سلام
    لطفا راهنمایی کنید
    دیپلم تجربی با معدل 16
    لیسانس دولتی روزانه مهندسی کشاورزی علوم دامی با معدل 13
    فوق لیسانس صنایع غذایی آزاد معدل 14
    خدمتم تازه تموم شده و مدرک تحصیلیم به خاطر روزانه بودن تا شهریور سال دیگه آزاد نمیشه
    چاپ یک کتاب ، چندین مقاله داخلی
    سوالات:
    1- آیا می توانم در رشته داروسازی ادامه تحصیل بدم
    2- کدوم کشورها و دانشگاها را توصیه می کنید ( کشورهای آسیایی نباشن)
    3- هزینه ها چقدر می باشد ( جایی رایگان وجود دارد ؟)
    4- جریان وثیقه مالی چی هست ؟ ( میشه از حساب بانکی ایران استفاده کرد ؟)
    5- هر اطلاعات مفیدی دارید ممنون میشم کمک کنید

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط naeim4464 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا راهنمایی کنید
    دیپلم تجربی با معدل 16
    لیسانس دولتی روزانه مهندسی کشاورزی علوم دامی با معدل 13
    فوق لیسانس صنایع غذایی آزاد معدل 14
    خدمتم تازه تموم شده و مدرک تحصیلیم به خاطر روزانه بودن تا شهریور سال دیگه آزاد نمیشه
    چاپ یک کتاب ، چندین مقاله داخلی
    سوالات:
    1- آیا می توانم در رشته داروسازی ادامه تحصیل بدم
    2- کدوم کشورها و دانشگاها را توصیه می کنید ( کشورهای آسیایی نباشن)
    3- هزینه ها چقدر می باشد ( جایی رایگان وجود دارد ؟)
    4- جریان وثیقه مالی چی هست ؟ ( میشه از حساب بانکی ایران استفاده کرد ؟)
    5- هر اطلاعات مفیدی دارید ممنون میشم کمک کنید
    جواب سوالتتون رو به ترتیب میدم

1)میتونید ولی بستگی به توان مالیتون داره.
    2)محدودیت هست کشورهای اروپایی اگه مد نظرتونه باید هزینه زیاد بکنید
    3) با توجه به شرایط شما خیر. چون معدلتون پایینه عملا امکان پذیرش در آلمان که دانشگاههای رایگان داره رو ندارید.
    4) نمیدونم منظورتون دقیقا چیه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Parnimhm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا کمکم کنید.
    فارماکولوژی بالینی هست و در کشور آمریکا شما نمیتونید با مدرک داروسازی از ایران و به عنوان دانشجوی اینترنشنال واردش بشید. فاند هم نداره! دانشگاهای آمریکا نه تنها برای این رشته مدرک شما بلکه غیر از کانادا و شاید انگلستان که البته شنیدم اون مدکر هیچ کجا رو قبول نمیکنند! و باید توی پروسیه تطبیق مدرک برید که یک چند سالی طول و تفسیر داره! مدارک دانشگاهی هیچ کشوری برای هیچ کشوری در زمینه رشته های مرتبط به علوم پزشکی به خودی خود ارزش و اعتباری نداره! باید وارد پروسه تطبیق و معادل سازی بشوید که گاو نر میخواهد و مرد کهن!!! خیلی ها سالهاست در انتظار این نطبیق هستند خیلی ها بیخیالش شدن! برخی هم موفق شدند!
    موفق باشید

سلام
    دوستان من به کمکتون نیاز دارم من دیپلم تجربی با معدل 13 و لیسانس صنایع غذایی با معدل 13 دارم الان نزدیک به 5 ساله درسم تموم شده هیچ علاقه ای به رشته لیسانسم نداشتم و دوران دبیرستانم هم درس خون نبودم اما تو سن 28 سالگی به شدت به درس علاقمند شدم شاید دلیلش همسرم باشه که برعکس من بسیار درس خون هستن ووو حالا باتوجه به معدل و شرایطم دوباره دارم برای کنکور سراسری میخونم.... به نظر شما کنکور بدم برای داروسازی یا برای تحصیل در کشور آلمان اقدام بکنم .. البته 1 مقاله isi هم دارم ... اگر اینجا واحد پردیس قبول بشم هزینه اش برابر با تحصیل در آلمان نیست؟ اصلا ارزش داره ؟ وای توروخدا کمکم کنید

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh1366 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من به کمکتون نیاز دارم من دیپلم تجربی با معدل 13 و لیسانس صنایع غذایی با معدل 13 دارم الان نزدیک به 5 ساله درسم تموم شده هیچ علاقه ای به رشته لیسانسم نداشتم و دوران دبیرستانم هم درس خون نبودم اما تو سن 28 سالگی به شدت به درس علاقمند شدم شاید دلیلش همسرم باشه که برعکس من بسیار درس خون هستن ووو حالا باتوجه به معدل و شرایطم دوباره دارم برای کنکور سراسری میخونم.... به نظر شما کنکور بدم برای داروسازی یا برای تحصیل در کشور آلمان اقدام بکنم .. البته 1 مقاله isi هم دارم ... اگر اینجا واحد پردیس قبول بشم هزینه اش برابر با تحصیل در آلمان نیست؟ اصلا ارزش داره ؟ وای توروخدا کمکم کنید
    با توجه به شرایطتون شانسی برای پذیرش در آلمان ندارید. تمام وقتتون رو برای موفقیت در کنکور ایران بزارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)