صفحه 49 از 66 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Banned

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh1366 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من به کمکتون نیاز دارم من دیپلم تجربی با معدل 13 و لیسانس صنایع غذایی با معدل 13 دارم الان نزدیک به 5 ساله درسم تموم شده هیچ علاقه ای به رشته لیسانسم نداشتم و دوران دبیرستانم هم درس خون نبودم اما تو سن 28 سالگی به شدت به درس علاقمند شدم شاید دلیلش همسرم باشه که برعکس من بسیار درس خون هستن ووو حالا باتوجه به معدل و شرایطم دوباره دارم برای کنکور سراسری میخونم.... به نظر شما کنکور بدم برای داروسازی یا برای تحصیل در کشور آلمان اقدام بکنم .. البته 1 مقاله isi هم دارم ... اگر اینجا واحد پردیس قبول بشم هزینه اش برابر با تحصیل در آلمان نیست؟ اصلا ارزش داره ؟ وای توروخدا کمکم کنید
    دوست عزیز شما با این سطح تحصیلی چطور میخواید داروسازی بخونید؟ اگر نمیدانید به اطلاعتان برسانم داروسازی در بین سه رشته پزشکی دندامپزشکی و داروسازی سنگین ترین دروس را دارد و ابدا راحت نیست تحصیل در این رشته. رشته خودتان را ادامه بدهید یا رشته سبک تر و سهل الوصول تر چون این رشتها هم ورودشان هم هزینه هایشان هم تحصیلشان شوخی بردار نیست.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Ermia_mmr نمایش پست ها
    دوست عزیز شما با این سطح تحصیلی چطور میخواید داروسازی بخونید؟ اگر نمیدانید به اطلاعتان برسانم داروسازی در بین سه رشته پزشکی دندامپزشکی و داروسازی سنگین ترین دروس را دارد و ابدا راحت نیست تحصیل در این رشته. رشته خودتان را ادامه بدهید یا رشته سبک تر و سهل الوصول تر چون این رشتها هم ورودشان هم هزینه هایشان هم تحصیلشان شوخی بردار نیست.
    بله درسته نظر من هم همین هست. ولی دارو از دندون قطعا سنگینتره ولی خوب هیچوقت از نظر سختی دروس به پای پزشکی نمیرسه. دارو یه جورایی زیر مجموعه دروس شیمی هست خیلی نمیشه به پزشکی ربطش داد.

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh1366 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من به کمکتون نیاز دارم من دیپلم تجربی با معدل 13 و لیسانس صنایع غذایی با معدل 13 دارم الان نزدیک به 5 ساله درسم تموم شده هیچ علاقه ای به رشته لیسانسم نداشتم و دوران دبیرستانم هم درس خون نبودم اما تو سن 28 سالگی به شدت به درس علاقمند شدم شاید دلیلش همسرم باشه که برعکس من بسیار درس خون هستن ووو حالا باتوجه به معدل و شرایطم دوباره دارم برای کنکور سراسری میخونم.... به نظر شما کنکور بدم برای داروسازی یا برای تحصیل در کشور آلمان اقدام بکنم .. البته 1 مقاله isi هم دارم ... اگر اینجا واحد پردیس قبول بشم هزینه اش برابر با تحصیل در آلمان نیست؟ اصلا ارزش داره ؟ وای توروخدا کمکم کنید
    دارو ۲ سال اول کلا شیمی و علوم پایه ست ( فیزیک،بیولوژی، ریاضی، شیمی ) بعد از اون با پزشکی مچ میشه و وارد فیزیو و فارما میشه، نمیشه گفت به پزشکی نمیشه ربطش داد، همون متریال ها خونده میشن، اما از یک دیدگاه دیگه تاکید میشه روشون، دیدگاه ه مکانیزم اثر مواد مختلف روی ارگان های بدن ، در حالت عادی و یا بیماری. رشته سنگین ولی برای شخص من خیلی شیرین هست، اما توصیه ام اینه که دندون بخونین با توجه به درآمد بالاترش ، ولی من دوستام و که دندون میخونن میبینم، که اوناهم خیلی زحمت میکشن تا پاس کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ermia_mmr نمایش پست ها
    فارماکولوژی بالینی هست و در کشور آمریکا شما نمیتونید با مدرک داروسازی از ایران و به عنوان دانشجوی اینترنشنال واردش بشید. فاند هم نداره! دانشگاهای آمریکا نه تنها برای این رشته مدرک شما بلکه غیر از کانادا و شاید انگلستان که البته شنیدم اون مدکر هیچ کجا رو قبول نمیکنند! و باید توی پروسیه تطبیق مدرک برید که یک چند سالی طول و تفسیر داره! مدارک دانشگاهی هیچ کشوری برای هیچ کشوری در زمینه رشته های مرتبط به علوم پزشکی به خودی خود ارزش و اعتباری نداره! باید وارد پروسه تطبیق و معادل سازی بشوید که گاو نر میخواهد و مرد کهن!!! خیلی ها سالهاست در انتظار این نطبیق هستند خیلی ها بیخیالش شدن! برخی هم موفق شدند!
    موفق باشید
    اوه واقعا؟ مطمعنید؟
    چون من با چند تا از دانشگاه ها مثل نیویورک و کنتاکی و یوتا و ... مکاتبه کردم و همه گفتن ما مشکلی ندایم و خیلی از دانشگاه ها برای رشته فارماکولوژی به طور خودکار کمک هزینه میدادند و بیمه و ... هم داشتن و خیلیاشون شما بطور مستقیم وارد نمیشدید و یک برنامه بود که شاخه های مختلف ازش جدا میشد مث بیو شیمی و ...
    و همینطور که فارماکولوژی بالینی نیست و بیشترتحقیقاتی است.
    و حتی یکی از ورودی های پی اچ دی همین برنامه توی دانشگاه پردو یک آقای دکتر داروساز ایرانی از دانشگاه تهران بود.
    و اونچیزی که میفرمایید برای معادل سازی ، داروسازی بالینی یا برای کار کردن به عنوان فارماسیست هست.
    ممنون از پاسختون. اگه اطلاعاتی دارید بفرمایید خوشحال میشم استفاده کنم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Parnimhm نمایش پست ها
    اوه واقعا؟ مطمعنید؟
    چون من با چند تا از دانشگاه ها مثل نیویورک و کنتاکی و یوتا و ... مکاتبه کردم و همه گفتن ما مشکلی ندایم و خیلی از دانشگاه ها برای رشته فارماکولوژی به طور خودکار کمک هزینه میدادند و بیمه و ... هم داشتن و خیلیاشون شما بطور مستقیم وارد نمیشدید و یک برنامه بود که شاخه های مختلف ازش جدا میشد مث بیو شیمی و ...
    و همینطور که فارماکولوژی بالینی نیست و بیشترتحقیقاتی است.
    و حتی یکی از ورودی های پی اچ دی همین برنامه توی دانشگاه پردو یک آقای دکتر داروساز ایرانی از دانشگاه تهران بود.
    و اونچیزی که میفرمایید برای معادل سازی ، داروسازی بالینی یا برای کار کردن به عنوان فارماسیست هست.
    ممنون از پاسختون. اگه اطلاعاتی دارید بفرمایید خوشحال میشم استفاده کنم.
    بیوشیمی کجا فارماکولوژی کجا!
    زیر شاخه های و هرچیزی ربطی به کار بالینی نداشته باشه مشکلی نیست مثل سایر رشته ها . هر چیزی به بیمار دیدن ربط پیدا کرد (هرچند به صورت کلی این زمینه کاری مختص پزشکان هست و داروسازان خیلی واردش نمیشند) مشکل میشه دیگه.
    متن مکاتباتتون رو ممنون میشیم اینجا قرار بدید. برای استفاده سایرین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUMS.Pharmaceutical sciences

پیش فرض پاسخ : داروسازی

سلام دوستان اگر کسی من و بتونه راهنمایی کنه ممنون می شم.
    من فارغ التحصیل دانشگاه تهران رشته داروسازی با معدل 15 و خورده ای هستم. یکی دو ماه دیگه هم طرحم تمومه.

پایان نامه من کار آزمایشگاهی و اینجور حرفا بود ولی الان کاری که برای طرحم انجام ld دادم و می خوام تو resume ام بیارم مربوط به RUD و کلا یه کار آماریه.از یه طرف کار تو بیمارستان داشتم دو سال و از یه طرف DPIC. یعنی اصلا resume من شده از هر دری سخنی انگار.
    این بد نیست؟

از قسمت سوابق کاری صرف نظر کنم؟ ننویسمشون؟ حالا کاری که واقعا بش علاقه دارم زمینه بیوتکنولوژی هست که اصلا تو سوابقم نیست.این تاثیر گذاره؟

از بین کشورهای دانمارک و سوئد کدوم رو پیشنهاد می کنید برای Phd ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    باید از ابتدا شروع کنید. واحدهاتون معادل سازی نمیشه.
    کشوری هست که معادل کنه؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghy9 نمایش پست ها
    کشوری هست که معادل کنه؟
    خیر متاسفانه. سیستم تحصیلی هر کشور مختص خودش هست و معمولا خیلی سخت ممکنه درسی رو تطبیق بدن. اگر هم بخوان اینکار رو انجام بدن برای چند درس که اهمیت زیادی نداره تطبیق میدن فقط.

Banned

پیش فرض پاسخ : داروسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط Negar_68 نمایش پست ها
    سلام دوستان اگر کسی من و بتونه راهنمایی کنه ممنون می شم.
    من فارغ التحصیل دانشگاه تهران رشته داروسازی با معدل 15 و خورده ای هستم. یکی دو ماه دیگه هم طرحم تمومه.

پایان نامه من کار آزمایشگاهی و اینجور حرفا بود ولی الان کاری که برای طرحم انجام ld دادم و می خوام تو resume ام بیارم مربوط به RUD و کلا یه کار آماریه.از یه طرف کار تو بیمارستان داشتم دو سال و از یه طرف DPIC. یعنی اصلا resume من شده از هر دری سخنی انگار.
    این بد نیست؟

از قسمت سوابق کاری صرف نظر کنم؟ ننویسمشون؟ حالا کاری که واقعا بش علاقه دارم زمینه بیوتکنولوژی هست که اصلا تو سوابقم نیست.این تاثیر گذاره؟

از بین کشورهای دانمارک و سوئد کدوم رو پیشنهاد می کنید برای Phd ؟
    زمینه های مربوط به سلاح های بیولوژیک + صنایع high tech همگی مشکل سازند ببینید ربط پیدا میکنه یا خیر. بقیشون خیلی مشکل ساز نخاوهند بود مخصوصا اینکه آمریکا نمیخواهید .

Junior Member

با سلام. دوستان من فارغ التحصیل رشته مهندسی پزشکی هستم و میخواستم در رشته داروسازی در امریکا تحصیل کنم. اگر امکانش هست در این زمینه راهنمایی کنین که چه مراحلی رو باید طی کنم. در ضمن من مشکلی از بابت اقامت در امریکا ندارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)