صفحه 52 از 66 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Banned

پیش فرض پاسخ : داروسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammed7 نمایش پست ها
    مرسی
    چه رشته هایی دوره های رزیدنسی دارن؟
    این ازمون ورود به این دوره رو باید توی ایران گذروند یا کشور مبدا؟
    بشین تاپیک داروسازی و پزشکی رو بخون کامل دوستان لطف کردند توضیح دادند. برای پزشکی دو مرحله از آزمون usmle را میشود در هرکجای دنیا (به شرط داشتن مدرک یعنی تحصیل نکردن در ایران چون تا پایان سرح مدرک نمیدن) داد و بخش سوم را در آمریکا.
    دارو که کلا در امریکا و یا کشور مبدا.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ermia_mmr نمایش پست ها
    بشین تاپیک داروسازی و پزشکی رو بخون کامل دوستان لطف کردند توضیح دادند. برای پزشکی دو مرحله از آزمون usmle را میشود در هرکجای دنیا (به شرط داشتن مدرک یعنی تحصیل نکردن در ایران چون تا پایان سرح مدرک نمیدن) داد و بخش سوم را در آمریکا.
    پس این طور من فهمیدم بین سه تا رشته پزشکی دندان دارو, داروسازی در مقطع phd راحت تر فاند میدن.
    راستی برای دارو کشور های اروپایی از نظ فاند چطورن؟

در کل راهی هست که برای سه تا رشته دارو, دندان ,پزشکی .توی یک کشور دیگه خرج خودمو در بیارم؟

Banned

در کل راهی هست که برای سه تا رشته دارو, دندان ,پزشکی .توی یک کشور دیگه خرج خودمو در بیارم؟
    برو کشورهایی که شهریه ندارند. در کنار تحصیلت کار کن. همشم در نیاد بخشی از هزنیه هات تامین میشه. اما بسیار بسیار بسیار سخته! درس+کلاس+زبان غیر انگلیسی+ کار+ خود همون پیدا کردن کار.....

برو کشورهایی که شهریه ندارند. در کنار تحصیلت کار کن. همشم در نیاد بخشی از هزنیه هات تامین میشه. اما بسیار بسیار بسیار سخته! درس+کلاس+زبان غیر انگلیسی+ کار+ خود همون پیدا کردن کار.....

پس اینجا طرف چطوری فاند گرفته؟(نتایج پذیرش)
    http://www.applyabroad.org/forum/adm...report&ar=2158

Banned

پس اینجا طرف چطوری فاند گرفته؟(نتایج پذیرش)
    http://www.applyabroad.org/forum/adm...report&ar=2158
    اولا این سایت گپ زیادی داره مخصوصا در بحث نتایج پذیرش . قابل اعتماد نیست.
    ایشون با این رزومه! یا رییس دانشگاه عاشقش شده بهش دستور داده فاند بدن یا ملتو به بازی گرفته!
    کدوم نکته برجسته در رزومش هست دقیقا؟ برو ببین بچه های مهندسی که مسیر مهاجرت اصلا دیزاین شده و مشخص هست واسشون یعنی کسی فکر مهاجرت داشته باشه از ترم یک مهندسی میدونه باید چیکار کنه! با چه رزومه هایی میتونن پذیرش بگیرن اون وقت توی دارو اونم با این رزومه!؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

دوست عزیز اصلا به این امید از کشور خارج نشو. چون خودت رو تو یه دردسر بزرگ میندازی. اگه توان مالی مناسب دارید خوب درنگ نکن اگه هم که نه اصلا از کشور خارج نشو. برای رشته های پزشکی هم نه فاندی وجود داره و نه کمک هزینه خاصی. به امید کار کردن و از این حرفها هم عمر خودت رو هدر نده و برای خودت مشکل ایجاد نکن.

Banned

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

یک نکته کلی رو لازم میدونم بگم اون هم اینکه: به صورت کلی فقط در ایران است که چنین سیل جمعیتی روانه این دست رشته ها میشوند. و روال عادی اقتصاد و زندگی به هم خورده است وگرنه د اکثر کشورهای دنیا شما یک رشته رو دوست داری میری درش درس میخونی مشکلی نداره و نیازی هم نیست برای موفقیت سمت این رشته ها بری حتما. من به شخصه پزشکی که هیچی یک رشته و کار معمولی رو هم در جایی مثل آمریکا برای زندگی ام ترجیح میدهم به کار کردن با مدرک پزشکی در ایران . یعنی واقعا دیگه جذابیت و کششی برام نداره خیلی وقته! خیلی قبل تر از اینکه از ایران برم هم همینطور بودم! ولی از وقتی رفتم دیگه بر این مسئله کاملا مصمم تر شدم . این مسئله هم به خیلی چیزها ربط پیدا میکنه مهمترینش هم برام فرهنگ عمومی هست که در وضعیت اسفباری به سر میبره ..... در هر حال خودتونو محدود به این رشته ها نکنید شد که خوب چه بهتر نشد این همه رشته و این همه آدم موفق و خوشبخت در دنیا که هرکسی در زمینه کاری خودش موفق هست و به سبب سیستم سالم اداری و اقتصادی میتونه به برنامه هاش برسه.

یک نکته کلی رو لازم میدونم بگم اون هم اینکه: به صورت کلی فقط در ایران است که چنین سیل جمعیتی روانه این دست رشته ها میشوند. و روال عادی اقتصاد و زندگی به هم خورده است وگرنه د اکثر کشورهای دنیا شما یک رشته رو دوست داری میری درش درس میخونی مشکلی نداره و نیازی هم نیست برای موفقیت سمت این رشته ها بری حتما. من به شخصه پزشکی که هیچی یک رشته و کار معمولی رو هم در جایی مثل آمریکا برای زندگی ام ترجیح میدهم به کار کردن با مدرک پزشکی در ایران . یعنی واقعا دیگه جذابیت و کششی برام نداره خیلی وقته! خیلی قبل تر از اینکه از ایران برم هم همینطور بودم! ولی از وقتی رفتم دیگه بر این مسئله کاملا مصمم تر شدم . این مسئله هم به خیلی چیزها ربط پیدا میکنه مهمترینش هم برام فرهنگ عمومی هست که در وضعیت اسفباری به سر میبره ..... در هر حال خودتونو محدود به این رشته ها نکنید شد که خوب چه بهتر نشد این همه رشته و این همه آدم موفق و خوشبخت در دنیا که هرکسی در زمینه کاری خودش موفق هست و به سبب سیستم سالم اداری و اقتصادی میتونه به برنامه هاش برسه.
    برادر شما درست میفرمایین
    اما علاقه ی اصلی من زیست شناسیه که میدونم میشه فاند خوب گرفت اما
    تا زمانی که برم لیسانس و فوق توی ایران تموم کنم اصلا معلوم نیس وضعیت بورس و فاند این چیزا به کجا برسه
    گفتم حداقل یه چیزی بخونم که اونجا نشد توی ایران بتونم یه کاری واسه خودم بکنم چون هیچ پشتوانه مالی ندارم.به نظرم باید قید خارج رو بزنم.درضمن واسه ی رشته تجربی زحمت کشیدم حالا با یه رتبه خوب بیام زیست سلولی بزنم که میشه با رتبه 20kهم اورد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacy

خیر دوست عزیز رشته من پزشکی هست ولی دارو پیگیر بودم چطوره شرایطش. اینقدر شرایط برای این رشته ها غیر نرمال هست! به معنای تام کلمه بعضی وقتها به صورت جدی به تغییر رشته فکر میکنم چون ابدا هدف ایران اومدن ندارم وبا این رشته ها یا تهش ایران باید برگردی یا همین اروپا بمونی که من نمیخوام اروپا بیشتر از 5-6 سال بمونم.
    والا اینکه چرا فاند نمیدهند را باید از سیاستگذارانشان پرسید!
    اما به صورت کلی به خاطر اینکه فاند وقتی معنا داره شما یک کاری و یا پروژه ای با دانشگاه انجام بدی و استاد گرنت بگیره و ... برای این رشته ها چون زمینه کارشان شخصی هست و خصوصی دانشاه پولی هزینه نمیکنه+ سیاستهای بهداشتی درمانی آنها که تمایلی به جذب رزیدنتهای خارجی ندارند. البته بازهم میگم هزینه بر و سخته و نشدن نداره اصلا هرکاری بخوای میشه!
    به گرایشهای پی اچ دی فاند تعلق میگیره هرچی پیشوند پی اچ دی داشت فاند هم داره.
    باز هم ممنون بابت پاسختون و اطلاعاتی که در اختیارم گذاشتید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)