صفحه 53 از 66 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

سلام اگه کسی برای PHDیا تخصص بالینی بره کشور دیگه(المان یا امریکا)بعد از تموم کردن اونجا به چه کاری مشغول میشه؟
    اجازه کار تو داروخونه رو میدن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammed7 نمایش پست ها
    سلام اگه کسی برای PHDیا تخصص بالینی بره کشور دیگه(المان یا امریکا)بعد از تموم کردن اونجا به چه کاری مشغول میشه؟
    اجازه کار تو داروخونه رو میدن؟
    ببینید، خیلی واضحه که برای هر کار کلینیلال ای، حالا چه داروخانه باشه، چه تزریقات، چه پزشک، شما باید رجیستر کنید تو اون کشور! بنابرین برای تخصص بالینی ۱۰۰% باید قبلش رجیستر شده باشین، اما برای بعضی پی اچ دی های دیگه که کلا محدود به تحقیقات و دانشگاه میشه، نیازی به رجیستر نداره ( گرچه اگه بخواین میتونین رجیستر هم بکنین )

ببخشید رجیستر چیه شرایط رجیستر کردن توی المان چجوریه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammed7 نمایش پست ها
    ببخشید رجیستر چیه شرایط رجیستر کردن توی المان چجوریه؟
    اگه از یک کشور غیر اتحادیه فارغ التحصیل شده باشین، باید امتحان بدین، وا همچنین مدرک زبان آلمانی C2 oder B2

سلام دوستان عزیز
    من فوق لیسانس شیمی فیزیک هستم از علوم و تحقیقات تهران با معدل 16.30
    واقعیتش علاقه زیادی به داروسازی دارم و چندسالی توی حوزه نانوفناوری دارویی تحقیق و پژوهش کردم و یه مقاله در حوزه نانو بیوتکنولوژی و یه مقاله دیگه در حوزه نانو دارو دارم.
    سوالم اینه که بنظرتون واسه phd توی چه حوزه ای و از کجا پذیرش بگیرم که شرایط مناسب و فاند خوب داشته باشه
    سوال دیگه اینکه بنظرتون داروسازی رو از ابتدا شروع کنم یا توصیه نمیکنین
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط Narges1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    واقعیتش علاقه زیادی به داروسازی دارم و چندسالی توی حوزه نانوفناوری دارویی تحقیق و پژوهش کردم و یه مقاله در حوزه نانو بیوتکنولوژی و یه مقاله دیگه در حوزه نانو دارو دارم.
    سوالم اینه که بنظرتون واسه phd توی چه حوزه ای و از کجا پذیرش بگیرم که شرایط مناسب و فاند خوب داشته باشه
    ممنونم
    بستگی به خودتون داره، اگه میخواید داروساز بشین، یعنی بخش کلینکال( به معنی داروخانه، یا کار در بیمارستان و یا شرکت داروسازی) ، قطعا باید بیخیال مدرکتون باشین، و از نو شروع به تحصیل تو رشته داروسازی و یا همون فارماسی بکنین، اما اگه هدفتون ریسرچ و تحقیق و این چیزاست و کارتون محدود به دانشگاه و موسسات تحقیقاتی باشه میتونین دکترا بگیرین تو رشته هایی مثل شیمی دارویی و این چیزا..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarbrk نمایش پست ها
    بستگی به خودتون داره، اگه میخواید داروساز بشین، یعنی بخش کلینکال( به معنی داروخانه، یا کار در بیمارستان و یا شرکت داروسازی) ، قطعا باید بیخیال مدرکتون باشین، و از نو شروع به تحصیل تو رشته داروسازی و یا همون فارماسی بکنین، اما اگه هدفتون ریسرچ و تحقیق و این چیزاست و کارتون محدود به دانشگاه و موسسات تحقیقاتی باشه میتونین دکترا بگیرین تو رشته هایی مثل شیمی دارویی و این چیزا..
    معادل سازی یا چیزی مثل اون ندارن؟یعنی باید دوباره بری دانشگاه از صفر شروع کنی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Narges1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    ممنونم
    سلام
    با این مدارک مستقیما داروساز نخواهید شد.
    لطفا لقمه رو راحت تو دهنتون بزارید و دور سرتون نپیچونید.داروساز میخواهید بشوید یا شیمی دان؟!
    هیچ جای دنیا با یه مدرک دیگه یه کار دیگه نمیتونید بکنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط Charsten نمایش پست ها
    معادل سازی یا چیزی مثل اون ندارن؟یعنی باید دوباره بری دانشگاه از صفر شروع کنی؟
    آخه چه چیزی رو معادل کنن؟ داروسازی ، شیمی داره، اما همش که شیمی نیست که آخه شما معادل کنین، من فکر نمیکنم بیشتر از ۴۰ درصد درسا به شیمی ربط داشته باشه، اونم تو ۲ سال اول، بقیه اش میشه بیوشیمی، فارماکولوژی، فیزیولوژی، و بقیه درسهای پزشکی، شما شیمی دان هستین، قطعا کارتون راحت خواهد بود اگه داروسازی بخونین،اما باید از اول شروع کنین، چون رشته تون کاملا فرق داره با داروسازی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی پلیمر، شهید بهشتی

سلام.
    دوستان بین Pharmaceutical Scientist با Pharmaceutical chemistry فرقی هست؟ و اینکه این پی اچ دی جزو بالینی حساب نمیشه , درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)