صفحه 58 از 66 نخستنخست ... 848495051525354555657585960616263646566 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Banned

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ark نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه داروسازی بدون کنکور کجا میشه پذیرش گرفت با سن 39 سال
    سلام
    هندمیشه با هزینه شش سال بین ۶۰ تا ۱۳۰ میلیون

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

نقل قول نوشته اصلی توسط Ark نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه داروسازی بدون کنکور کجا میشه پذیرش گرفت با سن 39 سال
    هند.مدرک زبان هم نمیخواد
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Gachon Uni/Biomedical sciences

سلام و عرض ادب خدمت اساتید،

من لیسانس علوم ازمایشگاهی دامپزشکیم و تونستم از ی استاد کره ای توی رشته فارماکولوژی از دپارتمان پزشکیشون توی مقطع فوق لیسانس اوکی بگیرم. حالاا ی مشکل هست. این دانشگاه رتبش تقریبا 1100 هست و توی لیست مورد قبول وزارت بهداشت برای 2017 - 2018 نیست. گاها دیدم بعضی دانشگاها مثل hallym university با رنگ 600 تا 650 در QS رو هم تایید نکردن ولی از اون پایینتر رو تایید کردن.
    حالا چندتا سوال دارم:
    1. این رشته بازار کارش چطوره ؟ ایران و خارج.
    2. اگر برای مقطع دکترا برم ب دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت، ایا بعدا نمیگن Ph.D شما هم چون فوق لیسانست توی دانشگاه غیر معتبر بودی قبول نیست ؟!
    3.اگر برگردم زمانی ایران معادل چی میشه؟ اخه توی دفترچه ارشد وزارت بهداشت فارماکولوژی نیست و فقط در مقطع Ph.D این رشته رو در دفترچه بهداشت دیدم.

پیشاپیش ممنونم از جوابهاتون

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه فارغ التحصيل شدم در رشته داروسازى. مى خوام براى ادامه تحصيل در رشته فارماسيوتيكس يا رشته هاى مرتبط با اون مثل كنترل دارو يا فراورده هاى ارايشى به امريكا اقدام كنم. طرح رو معاف هستم.
    ممنون مى شم اگه راهنماييم كنيد كه به طور كلى چه مراحلى داره و چقدر زمان بر هست و اين كه از چه طريقى اقدام كنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی زیست شناسی از دانشگاه سراسری هستم با معدل 18/55
    برای ارشد تصمیم دارم ژنتیک پژشکی بخونم هدفم هم فقط دانشگاه تهران
    چند تا سوال داشتم
    1-بعد از تموم شدن مقطع ارشد بهتره برای دوره دکتری همون ژنتیک رو ادامه بدم یا وارد رشته های phd داروسازی بشم؟
    2-کدوم یکی از این رشته ها امکان پذبرش در امریکا یا المان رو داره؟
    3-در کل آینده تحصیلی و بازار کار کدوم رشته در مقطع phd در خارج از ایران بهتره؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra_km نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه فارغ التحصيل شدم در رشته داروسازى. مى خوام براى ادامه تحصيل در رشته فارماسيوتيكس يا رشته هاى مرتبط با اون مثل كنترل دارو يا فراورده هاى ارايشى به امريكا اقدام كنم. طرح رو معاف هستم.
    ممنون مى شم اگه راهنماييم كنيد كه به طور كلى چه مراحلى داره و چقدر زمان بر هست و اين كه از چه طريقى اقدام كنم؟

سلام زهرا جان
    ببخشین شما ک داروسازی خوندی میخواستم بپرسم اطلاع دارین از بین رشته های phd داروسازی بیوتک دارویی بهتره یا نانوفناوری دارویی از نظر بازار کار و درامد؟

Junior Member

سلام من ارشد سم شناسی پزشکی دارم از تربیت مدرس رزومه تقریبن خوبی دارم مقاله و کتاب میخواستم برای اپلای اقدام کنم میتونین کمکم کنین برای یافتن فاند در هر جای که باشه ممنونم میشم لطف کنین بهم ایمیل بدین tarla1364@yahoo سپاسگزارم

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

دوست عزیز رشته فارماکولوژی یک رشته کاملا غیر کلینیکال هست و ربطی به رشته داروسازی نداره، با اینکه یکی از پایه های داروساز شدن پاس کردن درس فارماکولوژی هست اما پرسیدن این سوال در این تاپیک درست مث پرسیدن در مورد رشته بایولوژی یا شیمی یا هر درس علوم پایی دیگه هست، لطفا تو تاپیک مربوطه سوالتون رو مطرح کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_1365 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت اساتید،

من لیسانس علوم ازمایشگاهی دامپزشکیم و تونستم از ی استاد کره ای توی رشته فارماکولوژی از دپارتمان پزشکیشون توی مقطع فوق لیسانس اوکی بگیرم. حالاا ی مشکل هست. این دانشگاه رتبش تقریبا 1100 هست و توی لیست مورد قبول وزارت بهداشت برای 2017 - 2018 نیست. گاها دیدم بعضی دانشگاها مثل hallym university با رنگ 600 تا 650 در QS رو هم تایید نکردن ولی از اون پایینتر رو تایید کردن.
    حالا چندتا سوال دارم:
    1. این رشته بازار کارش چطوره ؟ ایران و خارج.
    2. اگر برای مقطع دکترا برم ب دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت، ایا بعدا نمیگن Ph.D شما هم چون فوق لیسانست توی دانشگاه غیر معتبر بودی قبول نیست ؟!
    3.اگر برگردم زمانی ایران معادل چی میشه؟ اخه توی دفترچه ارشد وزارت بهداشت فارماکولوژی نیست و فقط در مقطع Ph.D این رشته رو در دفترچه بهداشت دیدم.

پیشاپیش ممنونم از جوابهاتون

دوستان کسی هست که تو رشته داروسازی در ایتالیا مشغول تحصیل باشه؟ خواهشا من یه سوال مهم دارم

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل داروسازی با معدل 14/3 هستم. 3 ساله سابقه کار دارم. ایا شانسی برای ادامه تحصیل یا مهاجرت به کشورهای اروپایی و امریکای شمالی با توجه به معدلم و نداشتن مقاله isi برای من وجود داره؟؟ در مورد مدرک زبان من تافل 94 دارم. از اونجایی که اکسپرس اینتری کانادا مدرک ایلتس جنرال میخواد آیا برای امکان تبدیل جنرال به اکادمیک هست؟؟ نمیدونم جنرال امتحان بدم یا اکادمیک....شنیده بودم میشه تافل رو به ایلتس معادلسازی کرد که متوجه شدم حقیقت نداره، به همین خاطر میپرسم.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)