صفحه 59 از 66 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

سلام دوستان. امیدوارم که خوب باشید. من الان استرالیا هستم و میخوام bachelor of pharmacy بخونم. میخواستم بدونم که با این مدرک میشه ایران داروخونه زد؟ باید چه مدرکی داشته باشم که معادل رشته داروسازی توی ایران باشه؟

ممنونم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط maedehkoohi نمایش پست ها
    سلام دوستان. امیدوارم که خوب باشید. من الان استرالیا هستم و میخوام bachelor of pharmacy بخونم. میخواستم بدونم که با این مدرک میشه ایران داروخونه زد؟ باید چه مدرکی داشته باشم که معادل رشته داروسازی توی ایران باشه؟

ممنونم
    شما باید pharm.d داشته باشید،در ضمن فکر تاسیس داروخانه را از سرتان بیرون کنید چون به این زودی ها پروانه نمیدهند.تقریبا 20 سال باید بگذره تا بهت اجازه بدن.در ایران

Junior Member

سلام من داروساز هستم برای ادامه تحصیل در المان
    1-ایا باید امتحان بدم یا نیازی نیست و نمرات دروس پاس شدم تا چه حدی باشه قبول میکنن
    2-آیا مدرکم معادلسازی خواهد شد
    3-برای تحصیل رایگان چه دانشگاههایی رو انتخاب کنم
    4-درطول تحصیل وبعداز آن امکان کار وجود داره؟؟
    ویرایش توسط maryampt : February 4th, 2017 در ساعت 08:30 PM

Junior Member

سلام دوستان. من مدرک دکترای داروسازی از ایران دارم برای ارزیابی کانادا که فرستادم معادل لیسانس داروسازی قرار داده شد. می خواستم بدونم کلا مدرک داروسازی ایران اینطوریه روال معادل سازیش؟ چون در این صورت امتیاز رنکینگ اکسپرس انتری خیلی کم میشه در آیتم هایی که مدرک تحصیلی نقش دارن.

Junior Member Dr_darya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pharmecy student in valencia university

دوستان تغریبا دو روز وقت گذاشتم تا تایپیک و خوندم ولی جواب سوالمو نگرفتم من این سوالو یکبار تو قسمت اسپانیا مطرح کردم اما گویا کسی ندیده سوال منوعذر میخوام ک اینجا پست تکراری میزنم ضمنا من دوتا سوال دارم ک دقیقا عین همه ولی مال دندون و دارو عه با ی رزومه برای شلوغ نشدن تایپیک ها سوالامو جدا نمیکنم هرکی میدونه لطفا عاجزا راهنمایی کنه منو
    من19 سالمه سال دیپلم و پیش دانشگاهی ب علت فوت یکی از عزیزانم و بیماری نشد ک خوب بخونم اما تاقبل اون تیز هوشان با معدل 20بودم معدل دیپلم و پیش دانشگاهیم جالب نیس
    سال پیش کنکور دادم و دکتری حرفه ای دامپزشکی واحد علوم تحقیقات اوردم ولی مرخصی گرفتم و الان دوباره میخوام کنکور بدم برای دندون یا دارو
    چون پدرم دندون پزشکه برام دندون خوبه ب دارو هم علاقه ندارم اما چون کارش راحته تو برناممه
    ایلتس دارم۷
    زبان اسپانیایی در حد محاوره ساده بلدم
    اقامت اسپانیا دارم اما سیتیزن نیسم
    میخوام ببینم با قبولی دامپزشکی اینجا میشه برم اسپانیا یا انگلیس دندون یا دارو بخونم یا نه باید دوباره کالج بگذرونمو امتحان ورودی بدم یا شدنیه ک امتحان ندم اگر شدنی نیس
    امتحانش خیلی سخته؟؟ رفرنساشو تو سایت دانشگا نزده اصلا
    انگلیس چطور ؟اونم باز بایدA-levelبگذرونم؟؟،
    بعد هیچ کدوم از این دو کشور داروسازیشونpharm-Dنیس همشون کارشناسی ان ایا با کارشناسی نسخه پیچ میشم یا مسئول فنی؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز
    من سوالی از عزیزان دارم اینکه من در ایران در حال تحصیل داروسازی هستم و حدودا 1 سال و نیم تا پایان تحصیلم مونده و قصد ادامه تحصیل phd در تخصص های داروسازی مثل فارماسیوتیکس یا نانو تکنولوژی دارم و برام هزینه تحصیل مهم هست و رزومه بدی هم ندارم با توجه به تحقیقاتی که کردم و با توجه به شرایط من جاهایی مثل آلمان و سوئد و همینطور کانادا (در صورتی که فاند بگیرم ) مناسب هست ولی الان در انتخاب کشور مناسب مردد هستم میشه لطفا راهنمایی بفرمایید که از نظر شرایط من و هزینه و پذیرش و ادامه زندگی کجا بهتر هست و دلیلش چیه؟
    پیشاپیش تشکر می کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_007 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من سوالی از عزیزان دارم اینکه من در ایران در حال تحصیل داروسازی هستم و حدودا 1 سال و نیم تا پایان تحصیلم مونده و قصد ادامه تحصیل phd در تخصص های داروسازی مثل فارماسیوتیکس یا نانو تکنولوژی دارم و برام هزینه تحصیل مهم هست و رزومه بدی هم ندارم با توجه به تحقیقاتی که کردم و با توجه به شرایط من جاهایی مثل آلمان و سوئد و همینطور کانادا (در صورتی که فاند بگیرم ) مناسب هست ولی الان در انتخاب کشور مناسب مردد هستم میشه لطفا راهنمایی بفرمایید که از نظر شرایط من و هزینه و پذیرش و ادامه زندگی کجا بهتر هست و دلیلش چیه؟
    پیشاپیش تشکر می کنم.
    درمورد کانادا گرفتن تخصص داروسازی شما رو محدود به کار در زمینه ی تحقیقات دانشگاهی می کنه. کار به عنوان داروساز در کانادا نیاز به گذروندن امتحانات برد داروسازی داره که پروسه ی سخت و زمان بری هست. اگه واقعا علاقه به تحقیقات دارید کانادا موقعیت خوبی داره. چیزی که اینجا من نمونه های زیادی ازشون دیدم اینه که متخصصین داروسازی از کار تحقیقاتی معمولا دلزده میشن و دنبال امتحانات برد و کار در حوزه ی داروخانه میرن.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Dochar نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مدرک دکترای داروسازی از ایران دارم برای ارزیابی کانادا که فرستادم معادل لیسانس داروسازی قرار داده شد. می خواستم بدونم کلا مدرک داروسازی ایران اینطوریه روال معادل سازیش؟ چون در این صورت امتیاز رنکینگ اکسپرس انتری خیلی کم میشه در آیتم هایی که مدرک تحصیلی نقش دارن.
    متاسفانه برای مهاجرت معادل لیسانس ارزیابی می کنند.

Junior Member

دوستان تو فروم های انگلیسی میگن که امتحان برد کانادا نسبت به قبل خیلی سخت تر و رقابتی تر شده.درسته؟
    الان اوضاع کار داروسازی اونجا چطوره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معادل سازی مدرک در ایران، دوره های تکمیلی

سلام
    من داروساز هستم و طرحمو هم تموم کردم میخام واسه تخصص داروساز بالینی واسه کانادا و یا پزشکی پزیرش بگیرم .ولی با توجه به هزینه های بالای تحصیل پزشکی در کانادا شرایط مالیم واسه خوندن پزشکی کانادا مناسب نیست
    واسه تخصص بالینی هم تا جایی که میدونم باید اول مدرکمو معادل کنم میخام بپرسم آیا منبعی هست که من بتونم بخونم که کارام جلو بیوفته و قبل از رفتنم به کانادا بتونم معادل کنم یا حداقل فقط امتحانش رو اونجا بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)