صفحه 66 از 66 نخستنخست ... 165657585960616263646566
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 657 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

سلام دوستان کسی بوده که رشته داروسازی خونده باشه برای اکسپرس اینتری کانادا اقدام کرده باشه؟ میخواستم بپرسم از اونجاییکه رشته کا پیوسته است، ایا سیستم مهاجرتی کانادا سابقه کار حین تحصیل رو برای رشته ما حساب میکنه؟ (حتی پارت تایم)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی همدان

سلام دوستان. می دونید فارغ التحصیل داروسازی در ایران، مدرکش تو امریکا چی تلقی میشه؟لیسانس؟ مستر؟
    بعد اینکه برای ادامه تحصیل تو امریکا ممکنه بتونیم بیوتکنولوژی یا نانوبیوتکنولوژی رو انتخاب کنیم؟
    یا فقط باید فارماسی رو ادامه بدیم؟

سلام دوست عزیز من در فکر معادلسازی مدرک داروسازیم هستم در کانادا خواستم بپرسم شما این کار رو انجام دادید؟ میتونید از تجربیاتتون بگید برام؟

Junior Member

سلام دوستان
    دانشجوی داروسازی در شرف دفاع هستم برای express entery کانادا میخوام اقدام کنم اما طرح مشکل ساز شده برام.
    1-خرید طرح با پذیرش PhD از خارج از کشور ممکن هست میخواستم بدونم کسی هست این کارو انجام داده باشه؟
    2-کسی هست بدون طرح رفتن و بعد از دفاع برای express entery اقدام کرده باشه
    مرسی

دوستان برای عادل کردن مدرک داروسازی در امتحان tofel ibtباید چه نمره ای کسب کنیم

ببخشید برای معادل کردن مدرک داروسازی در امریکا تافل چند می خواد

چیزی که من از تجربه خودم بهتون بخوام بگم اینکه تو رشته های پزشکی الان تو آمریکا قبولی دارو از بقیه به نسبت راحتتره. واسه دارو مجبور به گرفتن لیسانس نیستین و فقط باید ۹۰ واحد پیش نیاز پاس کنین. بعضی از دانشگاه امتحان ورودی pcat رو برداشتن خدا رو شکر
    ولی واقعا اسون نیست
    شاید ورودی از پزشکی و دندون راحتتر باشه ولی واقعا تموم کردن و فارغ التحصیل شدن سخته!!!
    شما اگه فول تایم درس بخونین میتونین تو ۲ سال اون ۹۰ واحد و تموم کنین و ۴ سال هم واسه pharmD بخونین! تقریبا مثل ایران ۶-۷ سال تموم میشه
    اگه از دبیرستان میاین سعی کنین برین دانشگاه هایی که Direct Admit دارن
    این دانشگاه ها واسه بچه هایی که دوره پیش نیاز و با اینها میگذرونن جا رزرو دارن تو دانشکده های پزشکی، دندون و دارو.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)