صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 52 , از مجموع 52

موضوع: ملاک انتخاب دانشگاه برای Apply (رنکینگ کلی دانشگاه یا رنکینگ رشته ای)؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ملاک انتخاب دانشگاه برای Apply (رنکینگ کلی دانشگاه یا رنکینگ رشته ای)؟؟؟

رنکینگهایی که در رشته هایی مثل علوم سیاسی ارائه میشود بیشتر به شوخی شباهت دارد، مثلا شما نگاه کنید دانشگاه هاروارد معمولا در رتبه اول قرار دارد، در حالیکه اکثر اساتید دانشکده جان اف کندی هاروارد واقعا سطح پایین هستند و از سیاست فقط تهدید به حمله نظامی و تحریم کردن را یاد گرفته اند نمونه بارز چنین اساتیدی نیکلاس برنز معاون سابق وزارت امور خارجه آمریکا میباشد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : ملاک انتخاب دانشگاه برای Apply (رنکینگ کلی دانشگاه یا رنکینگ رشته ای)؟؟؟

دوستان یک سوال من برای مقطع کارشناسی از دو دانشگاه University of New Mexico و Bowling Green State University پذیرش دارم در Computer Science حالا یک بحث هست
    این دانشگاه UNM تو National Ranking رنکش 180 هستش
    و BGSU رنگش 185 هستش ، از اونجایی که این رنکینگ کارش بررسی کیفیت آموزشی مقطع لیسانس میان موسسه های آمریکایی هستش و من دارم برای کارشناسی اقدام میکنم باید به این تفاوت اندک نگاه کنم و برم BGSU که 9000 دلار ارزون تره یا به تفاوت بسایر فاحششون تو رنکینگ جهانی که UNM رنکش 192 و رنک کامپیوتر ساینسش باری مقطع ارشد 82 هستش و BGSU کلا تو 750 تا هم نیست و تو مقطع کارشناسی ارشد اصلا هیچ یک از رشته های مهندسیش رنک نخوردن؟ واقعا گیج شدم

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456