صفحه 56 از 58 نخستنخست ... 646474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 571

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

دوستان سلام.
    یه سوالی دارم،
    اینکه برای یک ماه دیگه وقت سفارن دارم.ولی درسم هنوز تموم نشده.و یک هفته بعد از مصاحبه دفاع میکنم(پایان نامه معماری،لیسانس).حتی وقتی هم که دفاع کنم داشگاه هیچ نامه ای راجع به اینکه درسم تموم شده (تا 3ماه بعد از دفاع)به من نیمده.
    به نظرتون موقع مصاحبه چی بگم ؟!

دوستان کسی ایمیلی که 16 تا سوال سفارت را باید بهش فرستاد رو داره؟
    من 21 may نقص مدرک خوردم ولی ایمیلی که آفیسر به من داده اشتباهه.

Junior Member

سلام
    من از استادم خواستم که RP بهم بده و در مورد سوال 16 هم نظر بده که این نامه رو بهم دادش

To whom it may concern:

Mr. ... has been admitted to our PhD program in Technology Management for Fall 2015. Please find attached a PhD curriculum plan that we have provided to Mr. ... for course planning.

Each research plan is unique to the topic being studied. In most PhD programs, including that of the ETM Department at PSU, research plans are developed leading up to or after the Comprehensive Examination rather than before starting courses. His research plan will be developed after he arrives here, begins course work, selects a research area and works with his academic advisor to develop a research plan.

Mr. ... has been assigned to Dr. ... for academic advising, she can be reached at 503-..... or ...@pdx.edu.

Please do not hesitate to contact me if you need further information.

Sincerely,

Dr. ...
    Department Chair & Associate Professor

در ضمن یه نامه هم بهش اتچ شده که مشخص کرده چه درسهایی رو برمی دارم. آیا این کافی می تونه باشه؟ لطفا کمکم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simplifier نمایش پست ها
    سلام
    من از استادم خواستم که RP بهم بده و در مورد سوال 16 هم نظر بده که این نامه رو بهم دادش

To whom it may concern:

Mr. ... has been admitted to our PhD program in Technology Management for Fall 2015. Please find attached a PhD curriculum plan that we have provided to Mr. ... for course planning.

Each research plan is unique to the topic being studied. In most PhD programs, including that of the ETM Department at PSU, research plans are developed leading up to or after the Comprehensive Examination rather than before starting courses. His research plan will be developed after he arrives here, begins course work, selects a research area and works with his academic advisor to develop a research plan.

Mr. ... has been assigned to Dr. ... for academic advising, she can be reached at 503-..... or ...@pdx.edu.

Please do not hesitate to contact me if you need further information.

Sincerely,

Dr. ...
    Department Chair & Associate Professor

در ضمن یه نامه هم بهش اتچ شده که مشخص کرده چه درسهایی رو برمی دارم. آیا این کافی می تونه باشه؟ لطفا کمکم کنید

والا تا جايي كه ما رفتيم و خبر داريم اين ١٦ تا سوالو ديگه نميفرستن،ولي اين نامه حتما همراهتون باشه يه پوشه بهتون ميدن كه يه سري مدارك معين رو بايد توش بزاريد و تحويل افيسر بديد،يكيش همين ريسرچ پلن و استاد راهنماي قبلي و بعديه،اين نامه رو ببريد همراهتون و اون موقع تحويل بدين،اگه افيسر فراموش كرد ازتون بگيرن بهش بگين اينم هس مخصوصا اگه به خانم بلونده افتادين،ايشون نظرشون اين بود كه هر چي تو پوشاه بده من.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshad24 نمایش پست ها
    والا تا جايي كه ما رفتيم و خبر داريم اين ١٦ تا سوالو ديگه نميفرستن،ولي اين نامه حتما همراهتون باشه يه پوشه بهتون ميدن كه يه سري مدارك معين رو بايد توش بزاريد و تحويل افيسر بديد،يكيش همين ريسرچ پلن و استاد راهنماي قبلي و بعديه،اين نامه رو ببريد همراهتون و اون موقع تحويل بدين،اگه افيسر فراموش كرد ازتون بگيرن بهش بگين اينم هس مخصوصا اگه به خانم بلونده افتادين،ايشون نظرشون اين بود كه هر چي تو پوشاه بده من.
    سلام، ممنون
    يعنی از استاد راهنمای قبلی (که البته خوب ایرانی هس) چیزی می خوان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simplifier نمایش پست ها
    سلام، ممنون
    يعنی از استاد راهنمای قبلی (که البته خوب ایرانی هس) چیزی می خوان؟
    يه اطلاعات تماس در حد ايميل يا تلفن زده كه ميخوايم ولي خيلي مهم نيس ظاهرا من براي مستر اقدام كرده بودم ،اسم استاد پروژم فقط توي cv بود و هيچ اطلاعات ديگه اي هم ندادم و اونا هم از من نخواستن،ممكنه ولي اين قضيه براي استاد راهنماي ارشد (اگر ارشد خونديد) جدي تر باشه.

Junior Member

سلام دوستان ،برای کسی که برای مستر پذیرش داره هم این ۱۶ سوال و میفرستن؟

دوستانی که جدیدا رفتن آنکارا می شه لطف کنید بگید چه مدارکی لازمه؟ آیا اون 15-16 سوال معروف رو می دن؟ کلا چه چیزهایی رو باید از استاد راهنما و دانشکده بخوایم که برامون بفرستن؟

Junior Member

از يكي از دوستان شنيدم كه اون 16 سوال مربوط به سالهاي گذشته بوده و الان ديگه ايميل نميكنن. ولي باز براي اطمينان بهتره دوستاني كه اخيرا رفتن از تجربياتشون بگن. در خصوص مدارك لازم هم معمولا تو سايت سفارت مينويسن ولي من جايي خوندم كه ريزنمرات، كارت پايان خدمت، روزمه، SOP، بنك استيتمنت و اگر فاند RA داريد Research Plan رو همراه داشته باشيد. Research Plan رو هم بايد از استادتون بگيريد.

Junior Member

لطفا دوستانی که اخیرا برای مصاحبه رفتن تجربیاتشون رو در میون بذارن. درسته که 16 سؤال دیگه ایمیل نمی شه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)