صفحه 11 از 58 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 571

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به 15 سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

برای کسانی که 14 سوال رو دادن، معمولا پس از ارسال جوابها ایمیلی میاد که درخواست سوال 15 رو داره و شما هم باید این سوال رو به ایمیلی که 14 سوال رو فرستادید ایمیل کنید.

اما برای ایمیل کانفرم، برای من 4 روز طول کشید تا جواب ای میلی رو که حاوی سوال 15 بود رو بدن.
    زیاد نگران نباشید، من دو بار ایمیل کرده بودم چون بار اول اسم فامیل و شماره رهگیری رو ننوشته بودم تو ایمیل.

نقل قول نوشته اصلی توسط hhnn نمایش پست ها
    ببخشید من با خوندن صفحات قبل 1ابهامی برام ایجاد شد.مگه ایمیلی از طرف سفارت میاد که جواب سوال ها رو بخواد و باید reply کنیم؟به من همون روز مصاحبه سوالات رو دادند ، ایمیلی از سفارت نیومده،گفتند جوابشو میل کن که این کارو کردم و متاسفانه confirmation هم نگرفتم هنوز و دارم حسابی نگران میشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط hhnn نمایش پست ها
    ببخشید من با خوندن صفحات قبل 1ابهامی برام ایجاد شد.مگه ایمیلی از طرف سفارت میاد که جواب سوال ها رو بخواد و باید reply کنیم؟به من همون روز مصاحبه سوالات رو دادند ، ایمیلی از سفارت نیومده،گفتند جوابشو میل کن که این کارو کردم و متاسفانه confirmation هم نگرفتم هنوز و دارم حسابی نگران میشم .
    معمولاً سئوال ها رو تو سفارت میدن و سئوال 15 برای من، پشت همون برگه سئوالا بود که اولش ندیده بودم. این هم شماره ی تلفن پیگیری وضعیتت:
    Non-Immigrant Visa: (90 - 312) 455 5555 between 16:00 - 17:00 Mondays through Thursdays.
    ( به وقت تهران میشه بین 17:30 تا 18:30 )

در ضمن من نه شماره کلیرنس رو دادم و نه تو فایل گذاشتم. خوب اگر personal information رو برای اشتراک دهنده ی ایمیل درست داده باشید، اسم و فامیل شما در انباکس سفارت میاد. شماره کلیرنس رو هم هیج جا نگفته که قید کنید.

Junior Member

دوستان؛ سوال 14 رو چطور جواب بدیم همین طور یه چیزی بنویسیم یا استدلال بیاریم، یه سوال دیگه اینکه من SOP رو یک پاراگراف نوشتم کافیه دیگه؟

Junior Member

بچه ها من واقعا نمیدونم جواب سوال های 13 و 15 رو چی بدم...من برای مستر میرم و فقط tuition waiver دارم....یعنی نه TA و نه RA.....

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط هومن نمایش پست ها
    بچه ها من واقعا نمیدونم جواب سوال های 13 و 15 رو چی بدم...من برای مستر میرم و فقط tuition waiver دارم....یعنی نه TA و نه RA.....
    همین رو از یک مقام و منصبی در دانشگاه به صورت رسمی و یک نامه ای بگیرید. خیلی راحت ازشون بخواهید که بنویسند شامل شما نمیشود.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    همین رو از یک مقام و منصبی در دانشگاه به صورت رسمی و یک نامه ای بگیرید. خیلی راحت ازشون بخواهید که بنویسند شامل شما نمیشود.
    متاسفانه دانشگاه تا الان همچین کاری نکرده و منم نگران کلیرنس هستم....اشکالی داره اگه خودم این توضیحات رو بنویسم و جواب رو زودتر بفرستم سفارت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط هومن نمایش پست ها
    متاسفانه دانشگاه تا الان همچین کاری نکرده و منم نگران کلیرنس هستم....اشکالی داره اگه خودم این توضیحات رو بنویسم و جواب رو زودتر بفرستم سفارت؟
    منم همین مشکل رو داشتم و از سفارت سئوال کردم و این جواب زیر رو دادن: (قضاوت با خودت):
    Students usually manage to provide a letter from their advisor/school official answering question #15. If that question does not apply to the student, they say so in that official letter. After your e-mail below, we will start your process today. We just wanted to make sure that you do not face extra process due to lack of such a letter.

من بهشون ایمیل زده بودم که بابا بیخیال نامه ی رسمی بشید و من خودم میگم که چون فاند ندارم در نتیجه فعلاً معلوم نیست چی کار میخوام بکنم.
    اما بعد از دریافت این ایمیل بهشون گفتم دست نگه دارید.... من نامه رو میفرستم. و بعد از 30 روز از ارسال جواب کلیر شدم. (کلاً یک هفته بعد از مصاحبه ام نامه ی دانشگاه آماه شد.) استرس نداشته باش.

سلام این فایل رو من نمی تونم دانلود کنم مشکلش چیه؟

Junior Member

سلام دوستان؛
    من دیشب جوابها رو تو همون فایلی که سؤالا رو فرستاده بودن به همراه فایل رزومه و فایل جواب دانشگاه به سؤال 15 و عکس Admission Letter برای سفارت ایمیل کردم که هنوز دریافتشو تأیید نکردن. یه سؤال؛ من تو فرم DS-160 تاریخ های شروع و اتمام دوره هامو از راهنمایی تا دانشگاه اشتباهی یه سال جلو وارد کردم. به خصوص ورود دانشگاهو که تو فرم 2003 وارد کردم، در صورتیکه تو رزومه 2002 نوشته بودم. البته سال فارغ التحصیلیم تو همه جا یکیه، اما برای جواب به 15 تا سؤال هم سال ورودمو همون 2002 نوشتم. به نظر شما این تفاوت سال ورود به دانشگاه تو DS-160 و رزومه و پاسخ ها برام مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    یه سؤال دیگه: معمولاً چقدر طول می کشه تا تأیید از سفارت برای متقاضیان ایمیل بشه؟
    ویرایش توسط Behranghz : August 19th, 2010 در ساعت 01:06 PM

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط Behranghz نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    من دیشب جوابها رو تو همون فایلی که سؤالا رو فرستاده بودن به همراه فایل رزومه و فایل جواب دانشگاه به سؤال 15 و عکس Admission Letter برای سفارت ایمیل کردم که هنوز دریافتشو تأیید نکردن. یه سؤال؛ من تو فرم DS-160 تاریخ های شروع و اتمام دوره هامو از راهنمایی تا دانشگاه اشتباهی یه سال جلو وارد کردم. به خصوص ورود دانشگاهو که تو فرم 2003 وارد کردم، در صورتیکه تو رزومه 2002 نوشته بودم. البته سال فارغ التحصیلیم تو همه جا یکیه، اما برای جواب به 15 تا سؤال هم سال ورودمو همون 2002 نوشتم. به نظر شما این تفاوت سال ورود به دانشگاه تو DS-160 و رزومه و پاسخ ها برام مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    یه سؤال دیگه: معمولاً چقدر طول می کشه تا تأیید از سفارت برای متقاضیان ایمیل بشه؟

معمولا تا چند روز میرسه. اگر نرسید تلفن کنید و بررسی کنید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)