صفحه 13 از 58 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 571

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به 15 سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

دوستان سلام
    شش روزه که پانزده سوال را برای سفارت فرستادم اما جوابی ندادن!(قواعدی که در مورد سابجکت گفته بود هم رعایت کردم و بی سی سی ایمیل برای خودم هم اومده)
    سه روز پیش هم از شون سوال کردم که دریافت کردین یا نه و هنوز جوابی ندادن!
    چیکار کنم؟

Junior Member

سلام، آقا ولله که واسه ما يه روزی جواب ميدادن اما نميدونم چرا؟!! شايد ديگه الان تنها راهش اين باشه که بهشون زنگ بزنی، البته من که پيشنهاد می کنم حالا تا آخر همين هفته هم صبر کن اگه جواب ندادن بد زنگ بزن،

Junior Member

Cool پاسخ : نحوه جواب دادن به 15 سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman180 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    شش روزه که پانزده سوال را برای سفارت فرستادم اما جوابی ندادن!(قواعدی که در مورد سابجکت گفته بود هم رعایت کردم و بی سی سی ایمیل برای خودم هم اومده)
    سه روز پیش هم از شون سوال کردم که دریافت کردین یا نه و هنوز جوابی ندادن!
    چیکار کنم؟
    بالاخره بعد از هفت روز از ارسال جواب پانزده سوال اعلام کردند که مدارک را دریافت کردند

Junior Member Raiden8 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California, Master of Computer Science

دوستان میشه لطفآ یکی منو راهنمایی کنه که در جواب به سوال 14 چی میشه گفت ؟

: APPLICANT’S PLANS UPON COMPLETION OF PROJECT/RESEARCH/DEGREE ARE

آیا باید حتمن این رو بگم که میخام به ایران برگردم توی جوابش یا الزامی نیس؟

خیلی ممنون میشم اگه سریع جواب بدین.

در ضمن من دارم برای مستر میرم.

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Raiden8 نمایش پست ها
    دوستان میشه لطفآ یکی منو راهنمایی کنه که در جواب به سوال 14 چی میشه گفت ؟

: APPLICANT’S PLANS UPON COMPLETION OF PROJECT/RESEARCH/DEGREE ARE

آیا باید حتمن این رو بگم که میخام به ایران برگردم توی جوابش یا الزامی نیس؟

خیلی ممنون میشم اگه سریع جواب بدین.

در ضمن من دارم برای مستر میرم.
    بله، بهترین جواب اینکه که می‌خواین به ایران برگردید با اشاره به اینکه کجا می‌خواین بعدش کار کنید (جایی‌ که ازش جاب آفر دارید) و کمی‌ شاخ و برگ که نشون بعده حتما برمیگردید.
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering- Tehran Polytechnic

با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بپرسم که در جواب سوال 5 آیا مقالات accept شده (که هنوز چاپ نشده اند) رو هم باید نوشت یا همون چاپ شده ها کفایت میکنند؟ آخه مقالات اخیر من که accept شدن یکم زمینه کاریشون خطرناکه! به نظرتون بنویسم؟

Junior Member

سلام دوست من، اميدوارم که حالتون خوب باشه، آقا در رابطه با سؤالتون بايد بگم که همونجوری که دوستان ديگر هم در صفحه های پيشين نوشتن، به نظر مياد که بايد رزومه که برای دانشگاه فرستادی و اون چيزی که برای سفارت ميدی (همان 15 سوال) تقريباً مث هم باشن، البته بهتون بگم که من بعد از اينکه اون 15 سؤال ها را واسه سفارت فرستادم يه ايميل اومد که لطفاً رزومتون هم که به دانشگاه فرستادين واسمون بفرستين!! من که تو اين فروم تا حالا نخوانده بودم که يه همچين چيزی واسه کسی ديگری اتفاق افتاده باشه، اما واسه من که اتفاق افتاد، حالا دوست من تصميم با خودتونه اگه ميخواهی يه سری هاشونو حذف کنی نبايد رزومت زياد تغيير پيدا کنه،

موفق باشی، در پناه حق

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering- Tehran Polytechnic

مرسی دوست من، البته دانشگاه جزء مدارکش از من Cv نخواسته بود، فقط به استادم دادم که اونم میتونم باهاش هماهنگ کنم، ولی خوب با یه سرچ ساده اسم مقاله های پذیرفته شدمم تو برنامه کنفرانسا میتونن پیدا کنن. بیشتر میخواستم بدونم که کلا publication مقاله های پذیرفته و رجیستر شده چاپ نشده رو هم شامل میشه یا نه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط kazeminia نمایش پست ها
    سلام دوست من، اميدوارم که حالتون خوب باشه، آقا در رابطه با سؤالتون بايد بگم که همونجوری که دوستان ديگر هم در صفحه های پيشين نوشتن، به نظر مياد که بايد رزومه که برای دانشگاه فرستادی و اون چيزی که برای سفارت ميدی (همان 15 سوال) تقريباً مث هم باشن، البته بهتون بگم که من بعد از اينکه اون 15 سؤال ها را واسه سفارت فرستادم يه ايميل اومد که لطفاً رزومتون هم که به دانشگاه فرستادين واسمون بفرستين!! من که تو اين فروم تا حالا نخوانده بودم که يه همچين چيزی واسه کسی ديگری اتفاق افتاده باشه، اما واسه من که اتفاق افتاد، حالا دوست من تصميم با خودتونه اگه ميخواهی يه سری هاشونو حذف کنی نبايد رزومت زياد تغيير پيدا کنه،

موفق باشی، در پناه حق

Junior Member

خواهش ميکنم، خوب اينکه دانشگاه ازتون رزومه نخواسته بوده پس به نظرم ميتونين يه کم بيشتر دست کاری کنين (تو اين 15 سؤال منظورم)، در رابطه با Publication هم، من فک ميکنم حتی مقاله های سابميت شده هم شامل ميشه،

فقط يه چيزی بگم که همين الان يادم اومد، اون روز که من تو سفارت بودم يه دانشجوی ديگر هم واسه ويزای دانشجويی اقدام کرده بود که يه درس شيمی هسته اي هم تو درسای ارشدش پاس کرده بود اما اگه بهت بگم که دو هفته اي کلير شد شايد باور نکنی، اما واقعاً شد! بنبين به نظر من خيلی خودتو نگران نکن، مقاله های خيلی خفنو حذف کن و بقيشو بذار باشه،

اميدوارم که هميشه موفق باشی

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

دوست من ، نظر شخصی من هم اینه که اونایی‌ که هنوز رسما چاپ نشده اند رو اصلا لزومی نداره در CV بیاری.اگه تاپیک‌های مرتبط رو بخونین اطلاعات خوبی‌ در این زمینه به دست میارین، من شخصاً cv خودمو نصف کردم و اتفاق بدی هم نیفتاد . البته دلیل نمی‌شه ولی‌ این تجربه بنده بود.

P.S> گاهی‌ اوقات وقتی‌ یه سوالی مدت‌ها بی‌ جواب میمونه ، معنیش اینه که این سوال قبلان پرسیده شده و خودتون می‌تونین جوابشو پیدا کنین در تاپیک‌های مربوط.
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)