صفحه 15 از 58 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 571

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به 15 سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

سلام به همگي مي خواستم بپرسم من كه امروز ويزا گرفتم ، سفارت كر سوال ها رو براي من مي فرسته ؟ و من چقدر وقت دارم جوابش را براشون بفرستم ؟ آيا بايد فايل را دريافت كنم و بعد از پر كردنش براشون به همون آدرس ايميلشون بفرستم لطفا راهنمايي كنيد .

Junior Member

سلام عزيز، ببين اگه افيسر همون جا بهت هارد کپی را تحويل نده اين يعنی نياز نيست (البته بعضی از مواقع هم با اينکه طرف نميده اما واست ايميل مياد که زمانش مشخص نيست، يه دفعه احساس ميکنن نيازه و واست سند می کنن) اما واسه من که همون جا افيسر هارد کپی را تحويل داد، روز بعدش هم ايميلش اومد که به اين سؤال ها جواب بده و واسمون بفرست، بنابراين به عنوان نتيجه کلی تا وقتی چيزی ازت نخواستن هيچی واسشون نفرست، در رابطه با محدوديت زمانی هم هر موقع که شما واسشون سند کنی فرايند کليرنس شروع ميشه پس as soon as possible که ميتونی بايد بفرستی که سريع تر شروع شه،

اگه سؤال ديگری هم داری در خدمتيم، موفق باشی

Junior Member

سلام ، من 10 دسامبر سوال ها را جواب دادم و در مورد سوال 15 هم ، استادم جوابي برام فرستاد كه گفت اين را براي جواب سوالت بنويسي كافيه . منم جواب را براشون فرستادم و در 13 دسامبر جواب اومد كه تقاضاي شما در پروسه است . اين حالا يعني چي؟ من تا 4 ژانويه بيشتر وقت ندارم بايد به دانشگاه اطلاع بدم من البته نامه ي Delayed Enrollment را دريافت كردم از دانشگاه و منتظرم اگر مثلا تا 2 هفته اگر كليرنس نيومد يعني 26 دسامبر ، من برنامه ي دانشگاهم را به تاخير ميندازم . حالا به نظرت كارم درسته يا نه ؟ خيلي سختي كشيدم تا به اينجا رسيدم .

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط birdenemedir نمایش پست ها
    سلام
    می بخشید این فایل اتچ دانلود نمی شه ممنون می شم درستش کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط splendidvenus نمایش پست ها
    چرا فایل وُرد که پیوست کردید باز نمیشه؟
    Try this one that our friend Kazeminia uploaded.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post342607
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics at Colorado State University

نقل قول نوشته اصلی توسط MINERVAra نمایش پست ها
    Try this one that our friend Kazeminia uploaded.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post342607
    متأسفانه اون لینکی هم که دوستمون گذاشتن کار نمی‌کنه. چیزی که واسه من دانلود شد رو اینجا ببینید (لوگین کرده بودم وقت دانلود).
    من هم به این فایل احتیاج دارم. از مدیران محترم خواهشمندم اگه مشکل ناشی از هک شدن سایت هست لطفاً یا در صورت امکان لینک اصلی رو ترمیم کنند (چون کسی که تازه وارد می‌شه نمیدونه کجا باید لینک جدید رو پیدا کنه و طبیعتاً نمی‌شینه همه‌ی تاپیک رو بخونه واسه چیزی که شاید اصلاً نباشه) یا اطلاع‌رسانی کنن که افرادی که فایل رو دارند اون رو برای ترمیم در اختیارشون قرار بدن.
    اینا رو گفتم چون خیلی از فایل‌ها و تاپیک‌های دیگه هم این مشکل رو دارن و من یادم نمیاد تونسته باشم اخیراً فایل سالمی رو از فروم دانلود کرده باشم.
    ممنون

INGWAY
    Guest

پیش فرض متن 15 سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط mfarshada نمایش پست ها
    متأسفانه اون لینکی هم که دوستمون گذاشتن کار نمی‌کنه.
    من مشکلی ندارم باهاش. آیا گزینه "ذخیره" رو موقع login مزنید؟ من با فرمت doc دوباره upload کردم.
    http://ifile.it/xai892o

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics at Colorado State University

پیش فرض پاسخ : متن 15 سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط INGWAY نمایش پست ها
    من مشکلی ندارم باهاش. آیا گزینه "ذخیره" رو موقع login مزنید؟ من با فرمت doc دوباره upload کردم.
    http://ifile.it/xai892o
    بله، من جهت اطمینان دوباره هم login و امتحان کردم. مشکل پابرجاست. با این اوصاف شاید مشکل از سیستم عامل و مرورگرم باشه (linux-firefox).
    اما لینکی که شما گذاشتین کار کرد. ممنونم.

Junior Member

سلام

سوالات دريافتي من در روز 28 مارچ امسال 8 تا بود ولي عملا تمام 14 سوال اصلي رو پوشش ميداد. براي استفاده دوستاني كه با دانلود هم مشكل دارن،‌عين سوالات رو اينجا كپي ميكنم:

PLEASE PROVIDE THE FOLLOWING INFORMATION TO ALL QUESTIONS. PLEASE WRITE EACH ANSWER BELOW THE PARTICULAR QUESTION. THANK YOU FOR YOUR COOPERATION IN ADVANCE.

1.Your name and other family members who will be traveling with you.

2.State how long you intend to stay in the United States. Please provide the name of the airport through which you plan to enter and exit the U.S.

3.List your research and/or business interests, and, if you plan to continue, state for how long and location.

4.Please list your research plans in the U.S., if any and also please include a statement of purpose of your travel to the U.S.

5.List your complete employment history, listing the most recent first. Include specific duties and responsibilities for each period of employment.

6.List your entire educational background, including names of the universities, dates attended, degrees received, projects worked on, names of professors you worked with, and any publications that you wrote.

7.List all overseas travel you have made, starting from your recent trip (including the dates of each trip).

8.Name the person or organization that will be funding your travel to the United States.

با سلام به همگي
    يك سوال در مورد سربازي در بين 15 سوال ميباشد. من سربازي معاف شدم اما علت معافي سابقه جبهه پدر بوده است. اين موضوع مشكل ساز نميشود؟ چگونه جواب اين سوال را بدهم؟
    متشكرم اگر جوابم را در اسرع وقت بدهيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhang_alami نمایش پست ها
    با سلام به همگي
    يك سوال در مورد سربازي در بين 15 سوال ميباشد. من سربازي معاف شدم اما علت معافي سابقه جبهه پدر بوده است. اين موضوع مشكل ساز نميشود؟ چگونه جواب اين سوال را بدهم؟
    متشكرم اگر جوابم را در اسرع وقت بدهيد.
    سوال ششم ورژن معمول 15 سوال به این مسئله اختصاص داره. هر چند ممکنه این سوالات واسه افراد مختلف متفاوت باشه، اما نکته مهم اینه که اگه اینجا هم ازتون پرسیده نشه توی فرم DS-160 قبلا پرسیده شده!!
    بهرحال چون موارد مشابه شما قبلا دیده شده و مشکلی نداشتن بعید میدونم واسه شما هم مشکلی پیش بیاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)