صفحه 17 از 58 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 571

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

Junior Member sepideh.1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Nebraska, Lincoln

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به 15 سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

با سپاس از جوابتون ، ممکنه یه نمونه از interest بذارین، اگه مثل SOPبذاریم درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh.1983 نمایش پست ها
    با سپاس از جوابتون ، ممکنه یه نمونه از interest بذارین، اگه مثل SOPبذاریم درسته؟
    دقيق متوجه منظورتون نشدم؛ اگه منظورتون research interest است:
    خب عنوان زمينه هاي تحقيقاتيتونو بنويسيد. مثلا چه ميدونم: Neural Networks, Fuzzy Systems, Digital Signal Processing
    در مجموع به نظرم هرچي ميتونين مختصر و مفيد بنويسيد. اونها قرار نيست به شما پذيرش دانشگاه بدن. فقط قراره قانع بشن كه شما داري ميري اونجا درس بخوني و واسه امنيت اونها هم خطر مطر نداري ...

Junior Member Raiden8 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California, Master of Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط mikefox نمایش پست ها
    با سلام
    سوالات من که 12 آپریل مصاحبه داشتم همونطور که دوستمون "S_I" گفت 8 تا دونه بود.

من توی جواب دادن به سه تاش مشکل دارم
    اولین مشکل:
    3. List your research and/or business interests, and, if you plan to continue, state for how long and location.
    جواب این سوال چی باید داد؟ بیزنس یعنی چی؟ لوکیشن ریسرچ رو باید چی بزنم اسم دانشگاه؟

دومین مشکل:
    4. Please list your research plans in the U.S., if any and also please include a statement of purpose of your travel to the U.S.
    من مستر بدون فاند هستم؛ هنوز نه استاد مشخص دارم نه ریسرچ پلن؟ چی بنویسم؟
    آیا "اس-او-پی" سفارت و دانشگاه باید یکی باشه؟ من واسه "اس-او-پی" دانشگاه کلی روده درازی کردم باید حتما همونو بیارم؟

5. List your complete employment history, listing the most recent first. Include specific duties and responsibilities for each period of employment.

من هیچ سابقه کار رسمی ندارم. همش 3تا از این پروژه های ارتباط با صنعت دانشگاه انجام دادم (که یه رقمی بهت میدن و باید پروژه رو تا یه تاریخی تحویل بدی) اینا رو باید بنویسم؟ 2 بار هم "تی-ای" بودم توی دوره لیسانس، آیا این هم کار محسوب میشه؟

ضمنا آبا باید از مدیر گروه دانشگاه بخوام که یه نامه رسمی با سربرگ دانشگاه بزنه به سفارت که این دانشجو روی مطلب خطرناکی کار نمی کنه و...؟؟
    خیلی متشکرم از جواب سریعتون...
    3) Just list the things u r interested in. How Long: what's written in ur I-20. Location: ur university

4) Just list ur research interests. It doesn't matter that u don't have a professor, just list the things u r interested in. Also, u can add that u r a master student, and u don't have a professor yet.
    And about the SOP, I simply wrote a brief SOP, which was not the same as my main SOP, but was similar to it. It was only a paragraph pr 2.

5) Just mention that after finishing ur undergrad, u have applied for grad and u havent had a job yet. That's what I did.

And yes, u should get that letter from ur university.

Junior Member

سلام.
    این 15 تا سوالو به رشته های علوم انسانی هم می دن؟ کسی تجربه ای در این زمینه داره؟ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa64 نمایش پست ها
    سلام.
    این 15 تا سوالو به رشته های علوم انسانی هم می دن؟ کسی تجربه ای در این زمینه داره؟ممنون
    معمولا فقط به بچه های مهندسی میدن ولی بعضی وقتا به بقیه هم میدن. دیروز به خواهر من که رشتش طراحی صنعتیه هم ۱۵ سوال رو دادن!
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering-IUST

سلام دوستان
    من که 27 آپریل مصاحبه داشتم، امروز اون 15 تا سوال برام ایمیل شد. ولی فایلش باز نمیشه. فرمتش هم doc. هست. یه مشکلی با encoding داره. کسی مشکل مشابه نداشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط S_I نمایش پست ها
    دقيق متوجه منظورتون نشدم؛ اگه منظورتون research interest است:
    خب عنوان زمينه هاي تحقيقاتيتونو بنويسيد. مثلا چه ميدونم: Neural Networks, Fuzzy Systems, Digital Signal Processing
    در مجموع به نظرم هرچي ميتونين مختصر و مفيد بنويسيد. اونها قرار نيست به شما پذيرش دانشگاه بدن. فقط قراره قانع بشن كه شما داري ميري اونجا درس بخوني و واسه امنيت اونها هم خطر مطر نداري ...
    اگه دیر نشده می خواستم بهتون بگم که neural networks جزء موارد TAL:Technology Alert List هست و فکر می کنم اگه دقیقآ فیلد مورد علاقه تون نیست بهتره که ننویسیدش ...

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

سلام
    من یکی از سفر هام که تو DS نوشتم به حوزه شینگن بوده... کنفرانس تو لهستان بود که من از مرز اتریش وارد شدم و 1 روز تو اتریش موندم و با قطار رفتم لهستان.. برگشت هم از مرز اتریش خارج شدم.
    حالا من چجوری جواب اون سوال مربوط به سفرها و تاریخشو بدم؟ میشه راهنمایی کنید به انگلیسی چطور بنویسم؟
    مثلا:
    2 آگوست وارد اتریش شدم و 3آگوست وارد لهستان... برگشت 10 آگوست وارد اتریش شدم و 11 خارج شدم!... بگم از 2 تا 11 اتریش... از 3 تا 10 لهستان؟

لازم درباره اتریش توضیح بنویسم؟

ممنون میشم کمکم کنید

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

IMO, just mention the exact dates, something like this:
    A trip to the EU for ....... conference. Austria (transition): Aug. 2-3, 2010; Poland (conference): Aug. 3-10, 2010; Austria (transition): Aug. 10-11, 2010
    Don't sum up your dates... Just be brief and specific and let them worry about the rest.
    Good luck

سلام

به من هم سوالات رو ایمیل کردند؛ ولی 15 تا بود، نه 8 تا! کسی نظری داره؟

5شنبه، 2 روز بعد مصاحبه، براشون Email کردم، ولی هنوز confirmation دریافت مدارک برام نفرستادند! مشلی داره؟ تا کی باید صبر کنم؛ اگر نیومد باید پیگیر بشم یا نه؟

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)