صفحه 21 از 58 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 571

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به 15 سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط victor235 نمایش پست ها
    دو تا سوال دیگه هم دارم
    1. بنظرتون این جواب مناسبیه به سوال 15: I want to come back to my country and work at a company. I am also intended to teach at Islamic Azad University in Iran.
    من دانشگاه آزاد رو همین جوری نوشتم و جاب آفری ندارم ازش ولی از یه شرکتی جاب آفر دارم.

2. تو Research Plan من، استادم یه پاراگراف درمورد research, یه پاراگراف در مورد Fund م و یک پاراگراف هم در مورد عدم دسترسی به تکنولوزی حساس نوشته. یه Award Letter هم دانشگاه برام فرستاده که میزان فاند و مسئولیت منو بعنوان RA ذکر کرده. حالا ایندو باهم مورد یک و سه سوال 16 رو جواب میدهند ولی اشاره ای به دلیل انتخاب من برای RA نمی کنند. بنظرتون نیازیه بگم اینم اضافه کنند؟ یا اینکه فرستادن این دو نامه کفایت می کنه؟

با تشکر
    1. از شما جاب آفر نمی خوان که .... به نظر من شما فقط دانشگاهو بنویس... بگو دوست دارم استاد یه دانشگاه توپ (نه آزاد) تو ایران بشم

2- همین که داری خیلی هم خوب و کافیه ... نیازی به نامه دیگه ای نیست

فقط سریع بفرست تا پروسه زودتر شروع بشه

یاحق

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member victor235 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering_Telecommunications

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    1. از شما جاب آفر نمی خوان که .... به نظر من شما فقط دانشگاهو بنویس... بگو دوست دارم استاد یه دانشگاه توپ (نه آزاد) تو ایران بشم

2- همین که داری خیلی هم خوب و کافیه ... نیازی به نامه دیگه ای نیست

فقط سریع بفرست تا پروسه زودتر شروع بشه

یاحق
    سلام
    ممنون از جوابتون. یادم رفت بگم که من برای مستر برق دارم می رم. برای یه مستر استاد دانشگاه منطقیه؟

با تشکر

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

سلام
    ممنون از جوابتون. یادم رفت بگم که من برای مستر برق دارم می رم. برای یه مستر استاد دانشگاه منطقیه؟

با تشکر
    بگید برای phd یه دانشگاه تاپ اپلای میکنم و بعد برمیگردم ایران تا استاد بشم ... (به نظر من)

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member victor235 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering_Telecommunications

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    بگید برای phd یه دانشگاه تاپ اپلای میکنم و بعد برمیگردم ایران تا استاد بشم ... (به نظر من)
    بازم تشکر می کنم از جوابتون. این بازگشت من رو به ایران زیر سوال نمی بره؟
    دوستانی که برای مستر رفتند و کلیر شدند، به این سوال چه پاسخی داده اند؟

ApplyAbroad Veteran
    alireza.p آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Texas A&M University

1. اسم دانشگاه رو حذف کنید و بنویسید که هم قراره توی یک کمپانی کار کنین هم یه ریسرچ گروپ با مدیریت خودتون راه اندازی کنید.. این طوری فکر میکنم مناسب تره.. طوی یک دانشگاه رو هم ذکر کنید.
    2. کاملا کافیه و احتیاج به چیز دیگه ای نیست فقط زودتر بفرستش که زودتر شروع شه کلییرنس برات...

دو تا سوال دیگه هم دارم
    1. بنظرتون این جواب مناسبیه به سوال 15: I want to come back to my country and work at a company. I am also intended to teach at Islamic Azad University in Iran.
    من دانشگاه آزاد رو همین جوری نوشتم و جاب آفری ندارم ازش ولی از یه شرکتی جاب آفر دارم.

2. تو Research Plan من، استادم یه پاراگراف درمورد research, یه پاراگراف در مورد Fund م و یک پاراگراف هم در مورد عدم دسترسی به تکنولوزی حساس نوشته. یه Award Letter هم دانشگاه برام فرستاده که میزان فاند و مسئولیت منو بعنوان RA ذکر کرده. حالا ایندو باهم مورد یک و سه سوال 16 رو جواب میدهند ولی اشاره ای به دلیل انتخاب من برای RA نمی کنند. بنظرتون نیازیه بگم اینم اضافه کنند؟ یا اینکه فرستادن این دو نامه کفایت می کنه؟

با تشکر
    Last name: Ever

First name: Greatest

Junior Member

سلام دوستان. یه سوال که بنظر تکراری میاد ولی‌ رو جوابش مطمئن نشدم. من مستر مهندسی‌ مالی می‌خوام بخونم بدون فاند. این رشتهٔ من به هیچ وجه حساس نیست. برا سوال ۱۶ راحت می‌تونم بگم که من فاند ندارم رشتمم حساس نیست و خلاصه not applicable یا باید جواب رو از دانشگاه بگیرم؟

Junior Member

سلام دوستان. یه سوال خیلی‌ راحت. اگه می‌شه جواب بدین: جوابای سوالارو باید به همون آدرسی که برامون فرستادن بفرستیم؟

ApplyAbroad Veteran
    alireza.p آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Texas A&M University

بله. برای پست قبلیتون هم بگم که شما اول برید ببینید بهتون اصلا 15 سوال رو میدن؟؟؟ !! آیا؟ اما اگه دادن جوابتون قانع کنندس

نقل قول نوشته اصلی توسط sara00 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال خیلی‌ راحت. اگه می‌شه جواب بدین: جوابای سوالارو باید به همون آدرسی که برامون فرستادن بفرستیم؟
    Last name: Ever

First name: Greatest

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.p نمایش پست ها
    بله. برای پست قبلیتون هم بگم که شما اول برید ببینید بهتون اصلا 15 سوال رو میدن؟؟؟ !! آیا؟ اما اگه دادن جوابتون قانع کنندس
    بهم دادن سوال آخر . همینش عجیب! براتون میل فوروارد کنم؟
    مرسی‌ از جواب

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در آنکارا در سال ۲۰۱۱

من 10 jun مصاحبه داشتم و هنوز اون ۱۵ سوا ل رو جواب ندادم. us port of entry and exit رو چه‌جوری می‌شه پیدا کرد و اینکه نوشتهAPPLICANT’S PLANS UPON COMPLETION OF PROJECT/RESEARCH/DEGREE ARE باید چی‌ نوشت تو جوابش من واسه مستر با فاند دارم میرم. هر کی‌ میدونه لطفا سریع جواب بده دیر شده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)