صفحه 3 از 58 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 571

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به 15 سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

دوستان با تجربه ،
    برای سوال 15 باید از استاد بخواهیم که یه نامه بنویسه و پست کنه و مثلا ما اسکن کنیم و بعد attach کنیم به ایمیلی که بهشون می زنیم؟ یا اینکه اگه استاد ایمیل برنه و ما هم از استاد نقل قول کنیم با
    quotation قابل قبوله؟

ممنون پیشاپیش

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط aaraam نمایش پست ها
    دوستان با تجربه ،
    برای سوال 15 باید از استاد بخواهیم که یه نامه بنویسه و پست کنه و مثلا ما اسکن کنیم و بعد attach کنیم به ایمیلی که بهشون می زنیم؟ یا اینکه اگه استاد ایمیل برنه و ما هم از استاد نقل قول کنیم با
    quotation قابل قبوله؟

ممنون پیشاپیش
    دوست عزیز

در صورتی که استاد شما مشخصه می تونید از آن بخواهید که این نامه رو براتون بنویسه، اما اگر استادتون هنوز مشخص نیست می تونید به Graduate Coordinator دپارتمان ایمیل بزنید و از آن بخواهید که این نامه رو براتون بفرسته، معمولا در عرض چند روز این کار رو انجام میدن و برای شما میل می کنن شما هم attach می کنید و برای سفارت می فرستید. دانشگاههایی که قبلا سابق ی این چنینی داشتند خودشان یه متن آماده دارند که فقط اسامی دانشجو ها رو عوض می کنند و سریع این کار رو انجام میدن..

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط M.jorfi نمایش پست ها
    دوست عزیز

در صورتی که استاد شما مشخصه می تونید از آن بخواهید که این نامه رو براتون بنویسه، اما اگر استادتون هنوز مشخص نیست می تونید به Graduate Coordinator دپارتمان ایمیل بزنید و از آن بخواهید که این نامه رو براتون بفرسته، معمولا در عرض چند روز این کار رو انجام میدن و برای شما میل می کنن شما هم attach می کنید و برای سفارت می فرستید. دانشگاههایی که قبلا سابق ی این چنینی داشتند خودشان یه متن آماده دارند که فقط اسامی دانشجو ها رو عوض می کنند و سریع این کار رو انجام میدن..

موفق باشید
    عطف به توصیه های دوست خوبم مهدی عزیز باید بگم که از استادتون بخواین که ایمیلی که براتون میفرسته به آدرس سفارت هم فروارد کنه. شما هم اون ایمیل رو attach کنید تو جواب سوالا و هم ایمیل دست سفارت هم هست که validity نامه استادتون رو تایید میکنه. البته میگم این دیگه آخرین محکم کاری ممکن هست.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    عطف به توصیه های دوست خوبم مهدی عزیز باید بگم که از استادتون بخواین که ایمیلی که براتون میفرسته به آدرس سفارت هم فروارد کنه. شما هم اون ایمیل رو attach کنید تو جواب سوالا و هم ایمیل دست سفارت هم هست که validity نامه استادتون رو تایید میکنه. البته میگم این دیگه آخرین محکم کاری ممکن هست.

موفق باشید.
    سلام دوستان باز من اومدم
    یه سوال: به من گفتن که به این 13 سوال جواب بده در حالی که 14 تاست!سوال 15 هم که می گین من ندارم!
    یعنی به هر کی یه جور می دن؟

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط A_M نمایش پست ها
    سلام دوستان باز من اومدم
    یه سوال: به من گفتن که به این 13 سوال جواب بده در حالی که 14 تاست!سوال 15 هم که می گین من ندارم!
    مشکلی نیست شما همون سوالارو جواب بده. البته ممکنه مثل بقیه دوستان در عرض چند روز ایمیلی مبنی بر سوال های جدید دریافت کنید.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

ApplyAbroad Champion

سلام دوستان باز من اومدم
    دوست عزیز

معمولا توی سفارت آن 14 سوال میدن، ولی بعد چند روز یه ایمیل میاد که یه فرم 15 سوالی توش هست (من تا حالا هر کی رو دیدم اینطوری بود) پس اگر من جای شما بودم از همین الان جواب سوال 15 رو هم آماده میکردم که اگه یه وقت از شما خواستن دیگه نخواهید منتظر دانشگاه بمونید تا جواب رو براتون بفرسته....

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان

کلا تو جواب دادن به 14 تا سوال و فرستادن رزومه به چی باید دقت کنیم؟
    راجع به SOP که خواسته می شه یکی یه کوچولو توضیح بده....پست قبلی ها رو دیدم ولی نفهمیدم که
    1.چند کلمه باید باشه؟
    2.چه چیزایی بهتره توش ذکر نشه؟

ممنون از جوابا

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

سلام دوستان

کلا تو جواب دادن به 14 تا سوال و فرستادن رزومه به چی باید دقت کنیم؟
    راجع به SOP که خواسته می شه یکی یه کوچولو توضیح بده....پست قبلی ها رو دیدم ولی نفهمیدم که
    1.چند کلمه باید باشه؟
    2.چه چیزایی بهتره توش ذکر نشه؟

ممنون از جوابا
    نکاتی که باید در جواب دادن به سوال ها در نظر بگیرید:
    1- صادقانه جواب بدید.
    2- اگر قبلا برای دانشگاه CV و SOP فرستادین سعی کنید زیاد از اون عدول نکنید.
    3- برای جواب سوال 15 حتما از استاد تقاضای نامه کنید.
    4- از استاد بخواهید که در متن نامه من غیر مستقیم اشاره کنه که شما به تکنولوژی های حساس دسترسی نخواهید داشت.
    5- سعی کنید از فرد دیگری برای اصلاح نامه از نظر دستوری کمک بگیرید.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M.jorfi نمایش پست ها
    دوست عزیز

موفق باشید
    من از استادم خواستم كه يك نسخه را براي سفارت فاكس كند، و اسكن آنرا براي من ايميل كند. در جواب سؤال 15 هم نوشتم كه نامه برايتان فاكس شده و اسكن آنرا هم برايتان اتچ كردم.
    البته هنوز 1 هفته هم از ارسال نامه‌ام نگذشته و كلير نشده‌ام.

من به مدیر تحصیلات تکمیلی دانشکده ایمیل زدم چند ساعت بعد یه نامه رسمی (با مهر و سربرگ دانشکده و امضای خود طرف) برام فرستاد. فکر کنم دیگه اکثراً دستشون اومده قضیه چیه و یه نامه آماده دارن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)