صفحه 4 از 58 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 571

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M.jorfi نمایش پست ها
    دوست عزیز
    در صورتی که استاد شما مشخصه می تونید از آن بخواهید که این نامه رو براتون بنویسه، اما اگر استادتون هنوز مشخص نیست می تونید به Graduate Coordinator دپارتمان ایمیل بزنید و از آن بخواهید که این نامه رو براتون بفرسته، معمولا در عرض چند روز این کار رو انجام میدن و برای شما میل می کنن شما هم attach می کنید و برای سفارت می فرستید. دانشگاههایی که قبلا سابق ی این چنینی داشتند خودشان یه متن آماده دارند که فقط اسامی دانشجو ها رو عوض می کنند و سریع این کار رو انجام میدن..
    موفق باشید
    سلام. من از دانشکده درخواست کردم چون هنوز استادم مشخص نیست. اونا هم یه همچین متنی واسم فرستادن . نظرتون راجع بهش چیه؟ ازشون بخوام که تغییرش بدن یا همین خوبه برای ارائه؟
    As outlined in the official offer letter, your assignment as a teaching assistant will not include any research duties. While taking the required courses for the Physics Master and Ph.D program (9credits/semester), your assignment during the first year of study will be to teach two sessions in our introduction teaching lab (Phys 12 and Phys 22) each semester. In the Summer 2011, you will start a research project as part of the Phys 491 project.
    In all of these tasks, you will not be dealing with export-controlled technology and you won’ t have access to any sensitive/controlled information or technology. For this reason, the teaching assistant position is open to non-US citizens.
    در واقع ترسم از این بود که اشاره دقیق به عنوان پروژه نشده . ممنون .
    ویرایش توسط MINERVAra : May 30th, 2010 در ساعت 11:15 AM

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به 15 سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا نمایش پست ها
    سلام. من از دانشکده درخواست کردم چون هنوز استادم مشخص نیست. اونا هم یه همچین متنی واسم فرستادن . نظرتون راجع بهش چیه؟ ازشون بخوام که تغییرش بدن یا همین خوبه برای ارائه؟
    As outlined in the official offer letter, your assignment as a teaching assistant will not include any research duties. While taking the required courses for the Physics Master and Ph.D program (9credits/semester), your assignment during the first year of study will be to teach two sessions in our introduction teaching lab (Phys 12 and Phys 22) each semester. In the Summer 2011, you will start a research project as part of the Phys 491 project.

In all of these tasks, you will not be dealing with export-controlled technology and you won’ t have access to any sensitive/controlled information or technology. For this reason, the teaching assistant position is open to non-US citizens.
    دوست عزیز

نامه ای که برای شما نوشتن بسیار واضح و خوبه، چه لزومی داره دوباره از انها بخواهید که تغییرش بدن...؟

دقیقا سفارت دنباله جمله ی زیر می گرده که تو نامه شما به صورت کاملا روشن نوشته شده:

In all of these tasks, you will not be dealing with export-controlled technology and you won’ t have access to any sensitive/controlled information or technology

سعی کنید در اولین فرصت آن رو برای سفارت بفرستید.
    موفق باشید.

Junior Member

آدرس زندگی رو دانشگاه بنویسیم؟
    port of entry and exit?

مرسی

Junior Member

ادرس رو همون آدرس دانشگاه بنویس منتها نه دانشکده. خود دانشگاه-
    port of entery هم خیلی مهم نیست. یکی از جاهایی رو که خود دانشگاه پیشنهاد داده بنویس.

Junior Member

سلام. من 26 می مصاحبه داشتم و ویزا گرفتم. جواب سوال ها رو هم فرداش فرستادم و سوال آخر رو not applicable زدم و توضیح دادم که استاد ندارم هنوز و fellowship هستم. اما الان یه نامه از دانشگاهم گرفتم که مربوط به سوال آخر میشه، الان یعنی می تونم یه ایمیل جدید بفرستم و این نامه رو ضمیمه کنم یا باید تماس بگیرم با سفارت؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط A_M نمایش پست ها
    آدرس زندگی رو دانشگاه بنویسیم؟
    port of entry and exit?

مرسی
    اگر در مورد پورت اطلاعی ندارید به نظر من نیویورک و یا شیکاگو بزنید. چون بیشتر پرواز ها پورت ورودیشون این دو تا هست. اما همون جوری که قبلا هم گفتم میتونید عوض کنید بعدا و هیچ مشکلی هم نیست.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M.jorfi نمایش پست ها
    سعی کنید در اولین فرصت آن رو برای سفارت بفرستید.
    به چه ای میلی باید بفرستن؟ ای میل سفارت آنکارا همینه که برای وقت اضطراری بهش درخواست فرستاده بودیم. : CA-Ankara@state.gov

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    اگر در مورد پورت اطلاعی ندارید به نظر من نیویورک و یا شیکاگو بزنید. چون بیشتر پرواز ها پورت ورودیشون این دو تا هست. اما همون جوری که قبلا هم گفتم میتونید عوض کنید بعدا و هیچ مشکلی هم نیست.

موفق باشید.
    سلام دوستان

آقا من جواب سوالا رو فرستادم (یعنی تایپ کردم) ولی هیچ ایمیلی واسم نیومد. کسی همچین موردی داشته؟
    ضمنا Port of Entry رو شهر دانشگام نوشتم

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط A_M نمایش پست ها
    سلام دوستان

آقا من جواب سوالا رو فرستادم (یعنی تایپ کردم) ولی هیچ ایمیلی واسم نیومد. کسی همچین موردی داشته؟
    ضمنا Port of Entry رو شهر دانشگام نوشتم
    در مورد ایمیل confirmation حدود 5-6 روز کاری طول میکشه .... در ضمن امروز 31 may سفارت هم تعطیل هست.
    I am back to AA.

سلام.
    چند تا سوال در مورد این 15 سوال داشتم تا اگر شد کامل کنم و اگر بهم ویزا دادن سریعتر ایمیل کنم.
    اول از همه اینکه شما ها هر سوال رو اومدید براش یک شماره زدید و جواب دادید(مثلا زدیدی سوال 3 بعد جواب رو کنارش نوشتید) یا کلا یک چیزی مثل نامه باید بنویسیم و اکثرا اینا رو توش توضیح بدیم.
    بعد بعضی سوال ها شامل من نمیشه مثلا من که برای مستر می خوام برم اسم استادی که زیر دستش خواهم بود رو نمی دونم(ندارم!) و همچنین سابقه کار و مقاله ای ندارم!
    من research plan ندارم مشکلی که نیست؟!
    سوال 8 هم که اسم+ایمیل و تلفن فردی رو در دانشگاه ما می خواد چی باید بنویسم؟
    پیشاپیش ممنون از جواب ( بعدا با امتیاز دادن تشکر می کنم که پست اضافه نزده باشم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)