صفحه 45 از 58 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152535455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 571

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط honey1371 نمایش پست ها
    خوب سوال 16 رو که دانشگاه نامه داده خوب هم نوشته فقط تاریخش برا march هست که اینو پرسیدم ایراد داره یا نه!
    اون متن رو می خواستم ببینم برا سوال 14 که میگه درباره ی تحقیقمون در آمریکا توضیح بدیم خودمون خوب هست یا نه؟ جای سوال 14 بنویسم my plans are indicated in my SOP which is attached to this email? و SOP رو براشون بفرستم به جای جواب دادن به سوال 14؟
    مشکلی نداره که تاریخش قدیمیه!

آره خوبه....! SOP رو میگیرن خودشون.. بهتره یه خلاصه غیر خطرناک هم بهشون بدید! جلوی اون سوال!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

سلام من در مورد LIST ANY ACADEMIC/RESEARCH PROJECTS یه سوال داشتم، من تو CV نزدیک به 15 تا آیتم رو زدم، آیا باید تمام این آیتم ها رو توضیح بدم؟ آقای Heisenberg توضیح بدید!!! با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط princereza نمایش پست ها
    سلام من در مورد LIST ANY ACADEMIC/RESEARCH PROJECTS یه سوال داشتم، من تو CV نزدیک به 15 تا آیتم رو زدم، آیا باید تمام این آیتم ها رو توضیح بدم؟ آقای Heisenberg توضیح بدید!!! با تشکر
    اگر تو CV زدید... و بعد از تحویل CV ... الان 16 سوال رو خوردید باید قاعدتاً توضیح بدید...!

میتونید موارد رو گروه بندی کنید که کمتر بشن.... مثلاً اگر از 15 مورد 3 تا گروه 5 تایی خیلی شبیه به هم هستند... با هم بیارید... توضیحات خلاصه و قابل فهم باشه کاملاً!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    احتراق تو چه نوع محیطیه؟ اگر به موتور جت و gas turbines بر میگرده... که خیلی خیلی خطرناکه. کوچکترین اشاره ای در هر جا به موتور جت و هر گونه توربوماشین = خداحافظی با آمریکا!

یه کلمه ناجور معادل با 8 ماه کلیرنس و ریجکت خواهد بود...

حتی کار اگر به سادگی شبیه سازی non premixed flame باشه! یا یه کلمه مثل PaSR به کار بره! حالا اگر به reacting flow اینا که برسه احتمالاً اعدام می کنند! کلاً کم نبودن کسایی که احتراقی رفته باشند! حتی زمینه های خطرناک.. ولی اینایی که گفتم رو زیاد بودن که نرفتن و رد شدن!

این هم نمونه مکانیکی که با زمینه کاری احتراق مالتیپل گرفته در جا: اینجا البته ارمنستان نزدیک سال نو حال داده به همه!

فقط یادتون باشه RP به تنهایی کافی نیست. چون 99% سایت استاد و پروژه هاش رو نگاه می کنند و کافیه اونجا کار حساسی در حال انجام باشه یا منابع مالی استاد از سازمان ها و صنایع دفاعی و حساس تامیین شه!
    ای بابا استاد من در کنار فاند از سازمان ملی بزرگراه ها، فاند از ارگن نظامی هم داره که :-( ... این احتمال عدم کلیرنسم رو بالا می بره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ftmh نمایش پست ها
    ای بابا استاد من در کنار فاند از سازمان ملی بزرگراه ها، فاند از ارگن نظامی هم داره که :-( ... این احتمال عدم کلیرنسم رو بالا می بره؟
    با توجه به رشته اتون احتمال به مشکل خوردن به خاطر این قضیه هست...!

شما همون بودید که رو بیومکانیک کودک کار میخواستید کار کنید!؟ یکی بود... که گفته بود.. الان ولی پست هات رو دیدم فکر کنم پاک شده!

Junior Member

با توجه به رشته اتون احتمال به مشکل خوردن به خاطر این قضیه هست...!

شما همون بودید که رو بیومکانیک کودک کار میخواستید کار کنید!؟ یکی بود... که گفته بود.. الان ولی پست هات رو دیدم فکر کنم پاک شده!
    آره همونم! تازه میخوام برای جون از آنکارا وقت بگیرم! با این حساب نمیرسم به ترم!
    توصیتون چیه جناب هایزنبرگ؟

Junior Member

پی نوشت پست قبلی:
    آقا من الان متوجه شدم که مسئول تحقیقات نظامی انجام شده در این مرکز تحقیقاتی بزرگی که من قراره توش کار کنم یه ریسرچر دیگست و اون دو دایرکتور اصلی مرکز که هیئت علمی دانشگاه هستند( که در نامه ی فاندم از اونا به عنوان اساتید راهنمام یاد شده) نه تنها مسئول این بخش تحقیقات نیستند بلکه در مقاله های مربوط به بخش مطالعات نظامی که در وب این مرکز تحقیقاتی قرار داده شده اسمشون نیست. اما خوب به هر حال این دو نفر دایرکتور های کل این مرکز هستند.

آره همونم! تازه میخوام برای جون از آنکارا وقت بگیرم! با این حساب نمیرسم به ترم!
    توصیتون چیه جناب هایزنبرگ؟
    پی نوشت پست قبلی:
    آقا من الان متوجه شدم که مسئول تحقیقات نظامی انجام شده در این مرکز تحقیقاتی بزرگی که من قراره توش کار کنم یه ریسرچر دیگست و اون دو دایرکتور اصلی مرکز که هیئت علمی دانشگاه هستند( که در نامه ی فاندم از اونا به عنوان اساتید راهنمام یاد شده) نه تنها مسئول این بخش تحقیقات نیستند بلکه در مقاله های مربوط به بخش مطالعات نظامی که در وب این مرکز تحقیقاتی قرار داده شده اسمشون نیست. اما خوب به هر حال این دو نفر دایرکتور های کل این مرکز هستند.
    مشکلی نداره... به نظرم بهترین کار همینه که بگید تو زمینه بایومکانیک کودک بنویسه rp رو و source of funding رو هم دقیق بنویسه... که شبه ای نمونه!

در ضمن اگر جون برید راحت و به موقع کلیر میشید!

Junior Member

دوستان! چاه خودتون رو در کلیرنس به دست های خودتون نکنید!

پروژه ها فقط لیسانس (اگر موجوده) و فوق رو بنویسید!

پروژه سمینار و پروژه های درسی هیچ ارزش ندارند و جز دردسر کار دیگه ای نخواهند کرد!

استاد هم فقط استاد پروژه رو بیارید!.... به نظرم باز فقط اصلیه رو بنویسید...اگر اسمتون تو سایت استاد مشاور هم هست بیارید!
    هایزنبرگ جان، من همون کار خز معروف را انجام دادم و توی cv که سفارت ازم گرفت چندتایی نوشته بودم مثلا class project for........1 و زیرش هم نوشته بودم اسم پروفسور را. حالا توی این 16 سوال آیا توی جواب اون سوالی که گفته اساتیدی که باهاشون پروژه ای چیزی کار کردی، اسم اینا را بنویسم؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط RF4 نمایش پست ها
    هایزنبرگ جان، من همون کار خز معروف را انجام دادم و توی cv که سفارت ازم گرفت چندتایی نوشته بودم مثلا class project for........1 و زیرش هم نوشته بودم اسم پروفسور را. حالا توی این 16 سوال آیا توی جواب اون سوالی که گفته اساتیدی که باهاشون پروژه ای چیزی کار کردی، اسم اینا را بنویسم؟؟؟؟
    بعله عزیزم! باید بنویسی :-) میتونی هم ننویسی... ولی ممکنه شک برانگیز بشه!

سعدی میگه: نرود میخ آهنین در سنگ!!!! 100 بار گفتم این خز بازیارو در نیارید....

حالا تو توضیحاتش چیزی بنویسید که حساس نباشه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)