صفحه 46 از 58 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 571

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

دوستان سلام
    در جواب این سوال چی باید بنویسیم همون ایمیلی که دانشگاه برامون ساخته رو بدیم کافیه؟ اگر نه اطلاعات کجارو باید بدیم؟
    PLEASE PROVIDE THE CONTACT INFORMATION FOR YOUR POINT OF CONTACT IN THE U.S. (NAME/TELEPHONE/EMAIL):

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mana1988 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    در جواب این سوال چی باید بنویسیم همون ایمیلی که دانشگاه برامون ساخته رو بدیم کافیه؟ اگر نه اطلاعات کجارو باید بدیم؟
    PLEASE PROVIDE THE CONTACT INFORMATION FOR YOUR POINT OF CONTACT IN THE U.S. (NAME/TELEPHONE/EMAIL):
    نه. اینجا اطلاعات شخصی که زیر نامه ی I-20 را امضا زده بنویسید

Junior Member

سلام سلام
    آقا یه سوال. در جواب سوال 16، استادم واسم نامه نوشته و فرستاده. حالا یه سوالی واسم پیش اومده. من رشته ام برق قدرت است و دارم برای مستر میرم. استاد توی نامه ای که صادر کرده همه چیزش کاملا safe است ولیییییی فقط دوجا از کلمه ی انرژی استفاده کرده. یه جا نوشته : ایشون در حوزه ی power and energy قراره درس پاس کنه و یه جا هم اسم چندتا درس را آورده که یکیش renewable energy systems است.
    حالا به نظرتون اینا مشکل ساز هستن ؟؟؟؟

یه چیزی هم به پست بالایی اضافه کنم که استاد توی پاراگراف بعدی دقیقا نوشته که ایشون به موارد حساس و دفاعی هیچ دسترسی نخواهند داشت
    ویرایش توسط shabgard66 : May 6th, 2014 در ساعت 09:49 AM

Junior Member

سلام هایزنبرگ
    رشته ی کارشناسی من معماری بوده الان برای مستر شهرسازی پذیرش گرفتم. میخوام بدونم رشتم حساس هست یا نه؟ یعنی ممکنه 16 سوال بهم بخوره؟
    سوال دیگه اینکه 16 سوال تغییری کرده یا همون فایل ورد که اول تاپیک گذاشتین هست؟
    در مورد سوال 5 این 16 سوال: من سابقه کارم همش به صورت کار آموزی بوده و حقوقی نمیگرفتم( توی فرم DS هم زدم که سابقه کاری ندارم) حالا برای سوال 5 هم بنویسم که سابقه کاری ندارم؟ یا بگم که کارآموزی بوده؟

Junior Member

دوستان من منظور سوال 14 رو متوجه نمیشم. میشه یک نفر توضیح بده که دقیقا چی باید در جواب این سوال بگیم؟
    این سوال با 15 چه فرقی میکنه؟
    Research plan رو خوب استاد داره توضیح میده دیگه!
    14. PLEASE PROVIDE YOUR RESEARCH PLANS IN THE USA:

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mana1988 نمایش پست ها
    دوستان من منظور سوال 14 رو متوجه نمیشم. میشه یک نفر توضیح بده که دقیقا چی باید در جواب این سوال بگیم؟
    این سوال با 15 چه فرقی میکنه؟
    Research plan رو خوب استاد داره توضیح میده دیگه!
    14. PLEASE PROVIDE YOUR RESEARCH PLANS IN THE USA:
    سوال 14 را بله درسته استاد جواب میده، البته خودتونم میتونید بخشی از SOP را به شکلی کاملا امن و در حد چند خظ توی جوابش بیارید
    سوال 15 هم منظورش اینه که بعد از تمام شدن درستون میخواهید چیکار کنید

Junior Member

سلام دوست عزیز
    ممنون از راهنماییتون
    ببخشید منظور من از 16 بود من اشتباها 15 رو نوشتم. آخه استاد research plan رو بر اساس سوال 16 جواب میده (
    1. THE WORK/RESEARCH THAT YOU WILL BE CARRYING OUT;

)
    یعنی منظور شما اینه که من قسمتی از research plan رو که در مورد موضوع تحقیقم هست رو در جواب این سوال بگم!
    در ضمن در جواب سوال 15 چه جواب قانع کننده ای میشه داد. آخه همه معمولا این رو می گن که میخواهیم برگردیم و استاد دانشگاه بشیم این فکر نمیکنم جواب قانع کننده ای باشه. هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط RF4 نمایش پست ها
    سوال 14 را بله درسته استاد جواب میده، البته خودتونم میتونید بخشی از SOP را به شکلی کاملا امن و در حد چند خظ توی جوابش بیارید
    سوال 15 هم منظورش اینه که بعد از تمام شدن درستون میخواهید چیکار کنید

Junior Member

ببینید، جوابهایی که خودم به سوالها دادم اینطوریه:
    سوال 14 که یه قسمت از SOP را مینویسید، البته کاملا امن و مرتبط با تحقیق آینده
    سوال 15 بگید با توجه به job offer خوبی که از یه شرکت دارم ، حتما بر خواهم گشت و در اون شرکت کار خواهم کرد
    در جواب سوال 16 میگید: لطفا به نامه ای که از استادم در دانشگاه فلان دریافت کردم و به این ایمیل اتچ کردم نگاه کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng,UoMichigan

دوستان من 16 سوال رو که فرستادم تو جواب ایمیلی که برام اومده بود. بعد دو روز یه ایمیل اومد که آپدیت شدید اما حرفی از دریافت 16 سوال نزده ، تو سایت واشنگتن هم آپدیت شدم ، و تو سایت آنکارا هم متن پایین رو زده، ایمیل کانفیرمیشن معروفی که میگن همینه؟ شک کردم چون تو ایمیل حرفی از مدارک نزده بودن! الان یعنی 16 تا سوالو گرفتن و خیالم راحت باشه؟Your application for a U.S. nonimmigrant visa is undergoing routine administrative processing. Please do not email, call, or fax the Embassy with inquiries about your case, as that will not speed up your administrative processing. As soon as this processing is completed, the Embassy will post a message to this website with further instructions.Please continue to check this website for updates. Please note, we have no control over this process and therefore are not able to estimate how long it may take. If any other documentation or information is required, we will contact you.Please review our FAQs for more information about administrative processing.
    We received your documents. Thank you

Junior Member

سلام دوستان
    من در جواب این سوال

1. PLEASE LIST ANY ACADEMIC/RESEARCH PROJECTS YOU HAVE COMPLETED IN THE PAST WITH SHORT DESCRIPTIONS ABOUT THEIR TOPICS:
    یک چکیده کوچک از تزهام رو گذاشتم
    به نظرتون اگر یک سری ریزه کاری هاشو حذف کنم متوجه میشن از نظر علمی چیزی کم داره یا نه؟
    منظورم اینه که میرن با یک صاحب نظر چک بکنند یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)