صفحه 47 از 58 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 571

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

هایزنبرگ جان
    سلام
    من و همسرم 29 april سفارت مصاحبه داشتیم, آنکارا. به ما گفت که براتون 16 سوال می فرستم و هنوز نفرستاده.
    به نظرت چیکار کنم؟؟
    من شیمی آلی مخونم و قراره روی polymer chemistry , drug delivery کار کنم..

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط RF4 نمایش پست ها
    سوال 14 را بله درسته استاد جواب میده، البته خودتونم میتونید بخشی از SOP را به شکلی کاملا امن و در حد چند خظ توی جوابش بیارید
    سوال 15 هم منظورش اینه که بعد از تمام شدن درستون میخواهید چیکار کنید
    سلام

سوال 14 معمولاً تو سوال 16 پوشش داده میشه!

ولی دقت کنید که گفته YOUR RESEARCH PLANS!!! یعنی از زبان دانشجو... همون کارایی که باید بکنید رو میتونید بنویسید... یا میتونید بنویسید refer to the research plan attached!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    پیرو جواب به سئوال 16:
    من برنامه تحقیقاتی و ریسرچ پلن مشخص هنوز ندارم اما یه نامه رسمی از رئیس دپارتمان دارم با این مضمون:
    ((این دانشچو هنوز برنامه تحقیقاتی مشخص نداره و بعد از یک سال با توجه به علایقش معلوم میشه و در انتها هم توضیج داده دسترسی به مسائل حساس نداره))
    تو این نامه خبری از مسئولیت ها و یا دستگاه هایی که قراره کار کنم نیست ! حالا با توجه به این که من فاند RA هم ندارم فک میکنین این جواب کامله یا یک نامه دیگه بخوام از دپارتمان؟؟؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiderf نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    پیرو جواب به سئوال 16:
    من برنامه تحقیقاتی و ریسرچ پلن مشخص هنوز ندارم اما یه نامه رسمی از رئیس دپارتمان دارم با این مضمون:
    ((این دانشچو هنوز برنامه تحقیقاتی مشخص نداره و بعد از یک سال با توجه به علایقش معلوم میشه و در انتها هم توضیج داده دسترسی به مسائل حساس نداره))
    تو این نامه خبری از مسئولیت ها و یا دستگاه هایی که قراره کار کنم نیست ! حالا با توجه به این که من فاند RA هم ندارم فک میکنین این جواب کامله یا یک نامه دیگه بخوام از دپارتمان؟؟؟
    مرسی

سلام

کافیه از سرشون هم زیاده! خیالت راحت! فقط علایق رو تو 16 سوال درست بنویس که بفهمن علایقت چیه!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

جناب هایزنبرگ،
    توی قسمت port of entry اگه شهری که فامیل درجه دو هست رو بزنم مشکلی داره ؟ اگه فامیل نداشتم هم باز اون فرودگاه مناسب ترین مسیر به سمت دانشگاهمه آخه...

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooneh_68 نمایش پست ها
    جناب هایزنبرگ،
    توی قسمت port of entry اگه شهری که فامیل درجه دو هست رو بزنم مشکلی داره ؟ اگه فامیل نداشتم هم باز اون فرودگاه مناسب ترین مسیر به سمت دانشگاهمه آخه...
    مشکلی نداره... بزنید....

ولی اگر مثلاً میری نیویورک... اصلاً منطقی نیست Port of entry رو بزنی Los Angeles

راستی یکی از دوستانی که کلیر شده بودش ترم پیش و داشت میرفت..... 10 روز قبل از پرواز سفارت ایمیل میزنه که از چه فرودگاهی میخواهی بری؟!

خلاصه 3 4 بار ایمیل میزنن بهش... رشته اش هم حساس بود خیلی ترسیده بود... اصلاً یه وضعی بود.. ولی بعدش گفت راحت رفته و تو فرودگاه هم به کوچکترین مشکلی نخورده... بنابر این نگران نباشید

هایزمبرگ جان
    اگر بدم دپارتمان نامه زیر رو توی سربرگ برام بزنه کافیه یا به نظرت خیلی کلیه!! آخه من واسه مستر میرم و نمیدونم این مسخره بازیا چیه !!!!

Dear US consulate:
    It is certified through this letter that Mr. ……………………… ,as an admitted scholar to Civil and Environmental Engineering Master of science in this department for the fall 2014 semester, will pursue his career in this department with the following description.
    He will be a graduate student without any special job responsibilities, except occasional educational careers as teaching assistantship and/or research careers in the fields of Civil engineering mostly concentrated on soil improvement and ground rehabilitation. In the same way, the kind of equipment he will have access to is typical civil engineering laboratory facilities which are not classified as sensitive/controlled.

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_music2000 نمایش پست ها
    هایزمبرگ جان
    اگر بدم دپارتمان نامه زیر رو توی سربرگ برام بزنه کافیه یا به نظرت خیلی کلیه!! آخه من واسه مستر میرم و نمیدونم این مسخره بازیا چیه !!!!

Dear US consulate:
    It is certified through this letter that Mr. ……………………… ,as an admitted scholar to Civil and Environmental Engineering Master of science in this department for the fall 2014 semester, will pursue his career in this department with the following description.
    He will be a graduate student without any special job responsibilities, except occasional educational careers as teaching assistantship and/or research careers in the fields of Civil engineering mostly concentrated on soil improvement and ground rehabilitation. In the same way, the kind of equipment he will have access to is typical civil engineering laboratory facilities which are not classified as sensitive/controlled.
    کلا! خیلی خوبه... ولی به جای without any special job... بزن که مسئولیت هاش typical یه teaching assistant هست.. مثل homework grading, proctoring و office hours برای دانشجویان که رفع اشکال کنند.. این قشنگ تره و کمتر حساسیت ایجاد می کنه تا این که بگی کارش حساس نیست و TA هست!

Junior Member

من یه سوالی داشتم...موقعی که داشتم ds160 رو پر می کردم نوشته بود اگر فامیل درجه 1 پدر خواهر و ... تو آمریکا دارین بنویسین ولی راجع به فامیل درجه 2 (که اتفاقا" من دارم) چیزی نپرسیده بود....الان که دارم سوالای آنکارا رو هم می بینم چیزی نپرسیده یا در جواب point of contact in the U.S باید اونارو بنویسم؟ پس فردا نیان بگن چرا چیزی نگفتی!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط panizm نمایش پست ها
    من یه سوالی داشتم...موقعی که داشتم ds160 رو پر می کردم نوشته بود اگر فامیل درجه 1 پدر خواهر و ... تو آمریکا دارین بنویسین ولی راجع به فامیل درجه 2 (که اتفاقا" من دارم) چیزی نپرسیده بود....الان که دارم سوالای آنکارا رو هم می بینم چیزی نپرسیده یا در جواب point of contact in the U.S باید اونارو بنویسم؟ پس فردا نیان بگن چرا چیزی نگفتی!!!!
    اگر جوابت به سوال اول که فامیل درجه 1 هست مثبت باشه تا جایی که یادمه دومی رو نمیپرسه...

point of contact شما چون دارید دانشجویی میرید باید Academic باشه... همون کسی که I-20 رو امضا کرده بنویسید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)