صفحه 49 از 58 نخستنخست ... 3940414243444546474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 571

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

هایزنبرگ جان سلام

16 سوالو برای من فرستادن (بعد یک روز). در مورد سوال 16 می خواستم بپرسم که میشه همون RP که دانشکده به من داد رو دوباره بفرستم، با وجود اینکه آفیسر اونو ازم گرفت؟ یا اینکه باید دوباره از دانشکده بخوام که یه دونه جدید با جزئیات بیشتر که کل موارد سوال شده رو جواب بده بفرستند؟ باید بگم که نامه قبلی خطاب به سفارت بود و توش فقط از بحث انتقال تکنولوژی گفته بود و خودم هم ازشون خواستم که در حد یک خط بنویسن که با توجه به فیلد های مورد علاقه بیان شده، این دانشجو در زمینه x و y فعالیت خواهد کرد.

با تشکر

Junior Member

راستی یه سوال دیگه. خیلی از سوالارو میشه با کپی پیست از CV جواب داد. با توجه به اینکه CV رو افیسر از من گرفت، این کار اشکالی نداره؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamfar1361 نمایش پست ها
    هایزنبرگ جان سلام

16 سوالو برای من فرستادن (بعد یک روز). در مورد سوال 16 می خواستم بپرسم که میشه همون RP که دانشکده به من داد رو دوباره بفرستم، با وجود اینکه آفیسر اونو ازم گرفت؟ یا اینکه باید دوباره از دانشکده بخوام که یه دونه جدید با جزئیات بیشتر که کل موارد سوال شده رو جواب بده بفرستند؟ باید بگم که نامه قبلی خطاب به سفارت بود و توش فقط از بحث انتقال تکنولوژی گفته بود و خودم هم ازشون خواستم که در حد یک خط بنویسن که با توجه به فیلد های مورد علاقه بیان شده، این دانشجو در زمینه x و y فعالیت خواهد کرد.

با تشکر
    همون رو بفرست.. زمان رو از دست نده!

جاهایی که میشه رو copy paste کن مشکلی نیست
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام
    برای جواب دادن به سوال 9. PLEASE PROVIDE THE CONTACT INFORMATION FOR YOUR POINT OF CONTACT IN THE U.S. (NAME/TELEPHONE/EMAIL):
    دوستان گفته بودن اسم فردی که پایین i-20 رو امضا کرده بنویسیم. من در فرم ds در قسمتی که contact info in US میخواست من اسم مسول آموزش دانشکده ای که می خواهم بروم رو نوشتم.
    حالا اگه در جواب به سوال 9 سفارت اسم همون فردی که پایین i-20 رو امضا کرده بنویسیم اشکالی نداره؟ با توجه به اینکه با اسم فردی که در ds نوشتم فرق میکنه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sunsunsun نمایش پست ها
    سلام
    برای جواب دادن به سوال 9. PLEASE PROVIDE THE CONTACT INFORMATION FOR YOUR POINT OF CONTACT IN THE U.S. (NAME/TELEPHONE/EMAIL):
    دوستان گفته بودن اسم فردی که پایین i-20 رو امضا کرده بنویسیم. من در فرم ds در قسمتی که contact info in US میخواست من اسم مسول آموزش دانشکده ای که می خواهم بروم رو نوشتم.
    حالا اگه در جواب به سوال 9 سفارت اسم همون فردی که پایین i-20 رو امضا کرده بنویسیم اشکالی نداره؟ با توجه به اینکه با اسم فردی که در ds نوشتم فرق میکنه؟؟
    اصلاً موردی نداره! بنویسید... خوبه!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط hamfar1361 نمایش پست ها
    راستی یه سوال دیگه. خیلی از سوالارو میشه با کپی پیست از CV جواب داد. با توجه به اینکه CV رو افیسر از من گرفت، این کار اشکالی نداره؟
    نه مشکلی نداره.بفرستید
    Fall seven times, stand up eight. – Japanese proverb
    No act of kindness, no matter how small, is ever wasted. – Aesop

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE in UTD

سلام دوستان. استاد من در جواب سوال 16 اینو نوشته:
    To Whom It May Concern:

I am pleased to address your questions regarding Ms. F who is admitted to our PhD program at the University of Texas at Dallas. Ms. F will be joining my team at the Renewable Energy and Vehicular Technology Laboratory (www.utdallas.edu/research/REVT).
    I intend to have Ms. F working on development of adjustable speed motor drives used in electric propulsion of electric and hybrid electric vehicles. The funding in this area of research is primarily provided by the automotive industry and the department of energy (ARPA-E). Appointment of research assistants on individual projects are based on specific instructions from the funding organization. Furthermore, The University of Texas at Dallas adheres to protection of export controlled technology and information and these commitments are in effect. The research considered for international students are not classified and are open to non-US Citizens.
    If there are further questions please feel free to contact me
    به نظرتون اکیه؟بهتر نبود اسم دپارتمان انرژی رو نیاره؟لازم نیست توضیح بیشتری درمورد شرح وظایفم در پروژه بده؟؟لطفا راهنمایی کنید.ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    اصلاً موردی نداره! بنویسید... خوبه!

سلام
    دوستان دو تاسوال داشتم.

1- من الان دو هفته از مصاحبه ام تو آنکارا می گذره و یک هفته از ارسال پاسخ 16 تا سوال ولی تو سایت واشنگتن هنوز تاریخ آخرین آپدیت رو تاریخ روز مصاحبه (دو هفته پیش) میزنه. به نظرتون منطقیه؟

2- من واسه همسرم هم ویزا اقدام کردم. آیا 16 تا سوال رو فقط باید واسه خودم پر می کردم (یعنی فقط یک سری جواب) یا اینکه واسه همسرم هم باید پر کنم و بفرستم؟ اشتباه کردم همونجا سوال نکردم. نکته اینه که شماره ds همسرم رو سایت واشنگتن میزنم دقیقا مثل خودم میزنه تاریخ مصاحبه Case Created.

ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط zohasunup نمایش پست ها
    سلام
    دوستان دو تاسوال داشتم.

1- من الان دو هفته از مصاحبه ام تو آنکارا می گذره و یک هفته از ارسال پاسخ 16 تا سوال ولی تو سایت واشنگتن هنوز تاریخ آخرین آپدیت رو تاریخ روز مصاحبه (دو هفته پیش) میزنه. به نظرتون منطقیه؟

2- من واسه همسرم هم ویزا اقدام کردم. آیا 16 تا سوال رو فقط باید واسه خودم پر می کردم (یعنی فقط یک سری جواب) یا اینکه واسه همسرم هم باید پر کنم و بفرستم؟ اشتباه کردم همونجا سوال نکردم. نکته اینه که شماره ds همسرم رو سایت واشنگتن میزنم دقیقا مثل خودم میزنه تاریخ مصاحبه Case Created.

ممنون میشم راهنمایی کنید
    ایمیل بزنید بپرسید که رسیده یا نه؟ دوباره هم فایل ها رو اتچ کنید!

اگر از همسرتون بخوان خودشون جداگانه میفرستند براشون!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنینک تهران

سلام.
    من 20 می مصاحبه شدم و برای من 16 سوال را فرستادند ولی من در 5 بار (5 ساعت مختلف) در 20 می و 21 می به میل جواب دادم ولی هر بار که جواب سوالا را ریپلی میکنم پیغام زیر را به من می دهد:
    The recipient's mailbox is full and can't accept messages now. Please try resending this message later, or contact the recipient directly.
    تا بحال کسی به این مشکل خورده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)