صفحه 51 از 58 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 571

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

سلام دوستان
    در پاسخ به سوال 11. WHO WILL SPONSOR YOUR TRAVEL AND STAY IN THE USA
    با توجه به اینکه full TA هستم، فقط همون مقدار فاند رو بنویسم و اسم دانشگاه رو؟ یا مقدار پولی رو که خودم هم میبرم بنویسم؟
    ممنون

شما که فول فاند هستید دانشگاه رو ذکر کنید. لازم نیست مقدار بگین. صورت سوال از شما مبلغی نخواسته که!
    نقل قول نوشته اصلی توسط stranger_ نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در پاسخ به سوال 11. WHO WILL SPONSOR YOUR TRAVEL AND STAY IN THE USA
    با توجه به اینکه full TA هستم، فقط همون مقدار فاند رو بنویسم و اسم دانشگاه رو؟ یا مقدار پولی رو که خودم هم میبرم بنویسم؟
    ممنون
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member

دوستان برای پاسخ دادن به سوال 2، مقاطع دبیرستان و پیش دانشگاهی رو هم بنویسیم؟ یا ننویسیم تا پروسه ی کلیرنس طولانی تر نشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای دکترای عمران پذيرش بدون فاند دارم. از 1 ماه قبل از وقت سفارتم به دانشگاه ايميل زدم که جواب سؤال 16 رو آماده داشته باشم ولی تا الان هيچ جوابی بهم ندادن. کسی هم نمی گه که نمی ديم، فقط پاس ميدن. به نظر شما چيکار کنم با توجه به اينکه 15 روز از تاريخ مصاحبم گذشته و ديگه داره واقعاً دير ميشه؟ خوبه که توضيح بدم که دانشگاه جواب نداده و عکس چنتا از ايميل هايی که به دانشگاه فرستادم و هيچ جوابی بهشون داده نشده رو هم اتچ کنم؟

سلام دوستان
    نمی دونم اینجا جای دزستیه واسه این سوال یا نه
    این متنو استاد نامه زده به من. می تونم توی جواب سوال 16 آنکارا بنویسمش؟ یه سوال دیگه اینکه من می خوان واسه مستر برم. اگه باید RP داشته باشم می تونم واسه RP هم از همین نامه استفاده کنم؟

Dear Sir/Madam,
    Azadeh Farajpour Javazmi has been recommended for admission to the School of Architecture Masters of Science in Architecture Program (MS-Arch), Design and Energy Conservation.
    During her study period at CAPLA Ms. Javazmi will have no job responsibility except succeeding in her course work and studies. She will be conducting research related to her focus area of sustainability and green building design. I will be her major advisor in the Master's of Science in Architecture in Design and Energy Conservation. I have personally recruited her as one of the top candidate in our program.
    Ms. Javazmi qualifications will give her the opportunity to be awarded a scholarship in the form of "Teaching Assistant". If she gets awarded, then she might be engaged in helping with teaching and grading in some selected classes working with a specific professor(s). She will not be exposed to export-controlled technologies nor confidential software.
    Due to her engagement with the energy focus graduate degree, she might be using some hand-held instruments such as thermometers and anemometers all of which are of-the-shelve equipment available to everyone.
    پیشاپیش از جواب شما دوستان متشکرم

و یه سوال دیگه
    برای جواب دادن به این سوالات هر جواب رو باید زیر سوال خودش بنویسیم یا پایین کل سوالا بنویسیم Answers و بعد جوابارو بنویسیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afarajpour1366 نمایش پست ها
    و یه سوال دیگه
    برای جواب دادن به این سوالات هر جواب رو باید زیر سوال خودش بنویسیم یا پایین کل سوالا بنویسیم Answers و بعد جوابارو بنویسیم؟
    هر جواب زیر سوال خودش.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash2218 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دکترای عمران پذيرش بدون فاند دارم. از 1 ماه قبل از وقت سفارتم به دانشگاه ايميل زدم که جواب سؤال 16 رو آماده داشته باشم ولی تا الان هيچ جوابی بهم ندادن. کسی هم نمی گه که نمی ديم، فقط پاس ميدن. به نظر شما چيکار کنم با توجه به اينکه 15 روز از تاريخ مصاحبم گذشته و ديگه داره واقعاً دير ميشه؟ خوبه که توضيح بدم که دانشگاه جواب نداده و عکس چنتا از ايميل هايی که به دانشگاه فرستادم و هيچ جوابی بهشون داده نشده رو هم اتچ کنم؟
    تماس تلفنی بگیرید با دپارتمان و شرایط رو توضیح بدید و بگید که جز required documents هست.

Junior Member

سلام دوستان

1.در جواب سوال 13 اگه دانشگاه خوابگاه برای دانشجوهای دکتری نداشته باشه و فعلا محل مشخصی مد نظر نداشته باشیم چی باید نوشت؟
    2. در جواب سوال 14 من اینو نوشتم. بنظرتون کافیه؟ یا یه جمله هم در مورد فیلدی که میخوام کار کنم اضافه کنم؟
    I have been admitted as a teaching assistant and my duties would be in this field. There hasn’t defined any research for me and I will choose my research topic after the first or second year of my study in ....
    My SOP which has been attached to this email includes more information about the fields I want to pursue my research in them.
    3. جواب سوال 15 رو اگه رشتم حساس باشه چی بدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام
    برای جواب دادن به سوال 8 PLEASE SPECIFY THE DEGREE YOU ARE GOING TO PURSUE IN THE USA: من مخواهم برای مستر برم. ولی تصمیم دارم phd رو هم در us بخونم. اونم باید بنویسم یا فقط مقطعی که الان ازش پذیرش گرفتم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)