صفحه 53 از 58 نخستنخست ... 343444546474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 571

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Eng

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

سلام به همگی، دوستان در جواب سوال :
    PLEASE LIST ANY ACADEMIC/RESEARCH PROJECTS YOU HAVE COMPLETED IN THE PAST WITH SHORT DESCRIPTIONS ABOUT THEIR TOPICS
    باید پروژه کارشناسی و کارشناسی ارشد ذکر بشه؟
    و در جواب:
    PLEASE LIST ALL ARTICLES THAT YOU HAVE PUBLISHED:
    وقتی فقط کنفرانس بوده و چاپ ژورنالی نداشتیم باید هیچ جوابی داده نشه؟
    و در جواب:
    PLEASE LIST YOUR EMPLOYMENT EXPERIENCE WITH YOUR MOST RECENT EMPLOYMENT FIRST:
    من 3 ترم و در حد چند واحد(کم) در یک دانشگاه دولتی تدریس داشتم، اما TA نبودم ، این را تو مصاحبه پرسید من هم همین جواب را دادم که 3 ترم درس دادم و تو DS هم همین را گفتم حالا اینجا هم بزنم تو بخش کار همین را؟
    و در کل برای سوال 14 و 16 باید نامه استاد ضمیمه ایمیل به سفارت بشه و جلوی سوال فقط 1 جمله قید بشه که فایل مربوطه الصاق شده؟
    حالا اگر استاد فقط RP را فرستاده (سوال 14) و برای آن سوال 16 هیچی نفرستاده نمیشه از خودمون ذکر کنیم با توجه به RP؟
    ویرایش توسط ShimaAli : June 11th, 2014 در ساعت 02:01 AM

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

عزیزانی که مستر هستید شما سوال 15 رو چطور جواب دادین؟
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط solaleh نمایش پست ها
    عزیزانی که مستر هستید شما سوال 15 رو چطور جواب دادین؟
    سپاس
    بگین بر میگردین و میخواین فلان کار و فلان کارو بکنم با مدرکم
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ShimaAli نمایش پست ها
    PLEASE LIST ANY ACADEMIC/RESEARCH PROJECTS YOU HAVE COMPLETED IN THE PAST WITH SHORT DESCRIPTIONS ABOUT THEIR TOPICS
    و در جواب:
    و در جواب:
    من 3 ترم و در حد چند واحد(کم) در یک دانشگاه دولتی تدریس داشتم، اما TA نبودم ، این را تو مصاحبه پرسید من هم همین جواب را دادم که 3 ترم درس دادم و تو DS هم همین را گفتم حالا اینجا هم بزنم تو بخش کار همین را؟
    و در کل برای سوال 14 و 16 باید نامه استاد ضمیمه ایمیل به سفارت بشه و جلوی سوال فقط 1 جمله قید بشه که فایل مربوطه الصاق شده؟
    حالا اگر استاد فقط RP را فرستاده (سوال 14) و برای آن سوال 16 هیچی نفرستاده نمیشه از خودمون ذکر کنیم با توجه به RP؟
    1. اگه تو رزومه هست باید ذکر بشه
    2. اگه قابل ردیابی هست باید بگین
    3.بله مطابق با جواب های قبلیتون
    4. برا 14 خودتون توضیح بدین و برا 16 مال دانشگاه رو اتچ کنید، همونم کافیه
    5. خیر اگه میشه بگین جدید بفرسته با توجه به سوال 16
    5.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

سلام به همگي دوستان
    من ٤شنبه مصاحبه داشتم و در فرم ds 160 با اينكه خواهرم سيتيزن امريكاست و ديگه اونجا زندگي نميكنه و مادر پدرم هم گرين كارد دارند و ايرانند جواب مثبت دادم قبلش هم ايميل زدم و از سفارت راجع به شرايطم پرسيدم كه جواب اون سوالات كه ايا اقوام نزديك دارم تو امريكا رو چي بدم كه سفارت جواب نداد و من هم به خاطر اينكه بهانه دستشون ندم نوشتم yes. حالا رفتم كليرنس و ١٦ سوال رو برام سفارت فرستاده. و از طرفي جواب اون ايميلم و كه در مورد اقوام درجه يك پرسيده بودم واين كه ديگه در امريكا زندگي نميكنند بعد از مصاحبه بهم ايميل زدند و گفتند اگر خواهرت اونجا نيست بايد در فرم ds160 جواب بدي خير. حالا سوال من اينه كه ميشه من شرايطم رو تو جواب اون ١٦ سوال كه در مورد وقتي كه درسم تموم بشه برنامه ام چي هست توضيح بدم كه خواهرم هم ديگه امريكا زندگي نميكنه؟ البته موقع مصاحبه تو انكارا برگه پزشك پدرم كه گفته فعلا نميتونه مسافت طرلاني سفر كنه رو نشون دادم فقط ميخوام بدونم در جواب ١٦ سوال سفارت ايا ميشه عنوان كرد شرايط و كه سوشال تاي و نشون بدم؟ و ايا انكارا سابقه ريجكت تو كليرنس به علت سوشال تاي داشته؟ ممنونم براي تمام كمكها و همفكري هاتون

سلام دوستان
    بنده 17 جون وقت مصاحبه داشتم و 19 جون 16 سوالو برام فرستادن. رشته و مقطعی که پذیرش دارم دکترای مهندسی عمرانه و فاند هم ندارم. برای سوال 16 که باید نامه از دانشگاه تهیه کنم به استاد، منش دانشکده، graduate coordinator، و در عین حال به Office of International Students میل زدم. ولی هر کدوم پاس دادن منو به یکی دیگه و هیچکی تقبل نکرد نامه دادنو. آخرین مرحله هم دوباره به graduate coordinator میل زدم که هنوز جواب نداده. با توجه به این که فردا و پس فردا شنبه یکشنبه هست و این دو روزم دیگه جواب نمیدن و در عین حال با توجه به اینکه فرایند کلیرنس بعد از دادن 16 سوال شروع میشه و تاخیر در دادن 16 سوال باعث تعویق در کلیرنس میشه، سوالات زیر واسم مطرح شده:

1- امکان این هست که الان خودم یه چی بنویسم و با اون 16 سوالو بفرستم که پروسه ی کلیرنس شروع بشه و اگر احیانا بعدا نامه ای از دانشگاه اومد اونو جداگانه برای سفارت میل کنم؟
    2- اگه خودم بخوام یه چی بنویسم برای جواب سوال 16 و در مورد این که فعلا کورس می گذرونم و جزئیات ریسرچم بعدا مشخص می شه، آیا لازمه چیزیم راجع به این که دسترسی به Export-controlled technologies دارم یا نه بفرستم؟ از این جهت می پرسم که خوب منطقا من خبر ندارم که چه تکنولوژی هایی توی دانشگاه هست و به نطرم این که خودم بنویسم به تکنولوژی های حساس دسترسی ندارم یه مقدار غیرمنطقی میاد!

ممنون از همه دوستان پیش پیش بابت جوابشون.

نقل قول نوشته اصلی توسط ShimaAli نمایش پست ها
    و در جواب:
    و در جواب:
    1- بله پروژه های لیسانس و مسترتون رو بزنید
    2-مقالات کنفرانسی هم اگه در سی وی تون وارد کردید اینجا هم بزنید
    3- عیناً سابقه کار طبق دی اس باشه
    4- RP واسه سوال 16 است. سوال 14 باید از روی آر پی و اس پی جواب داده بشه
    موفق باشید
    Fall seven times, stand up eight. – Japanese proverb
    No act of kindness, no matter how small, is ever wasted. – Aesop

نقل قول نوشته اصلی توسط studyabroad نمایش پست ها
    سلام به همگي دوستان
    من ٤شنبه مصاحبه داشتم و در فرم ds 160 با اينكه خواهرم سيتيزن امريكاست و ديگه اونجا زندگي نميكنه و مادر پدرم هم گرين كارد دارند و ايرانند جواب مثبت دادم قبلش هم ايميل زدم و از سفارت راجع به شرايطم پرسيدم كه جواب اون سوالات كه ايا اقوام نزديك دارم تو امريكا رو چي بدم كه سفارت جواب نداد و من هم به خاطر اينكه بهانه دستشون ندم نوشتم yes. حالا رفتم كليرنس و ١٦ سوال رو برام سفارت فرستاده. و از طرفي جواب اون ايميلم و كه در مورد اقوام درجه يك پرسيده بودم واين كه ديگه در امريكا زندگي نميكنند بعد از مصاحبه بهم ايميل زدند و گفتند اگر خواهرت اونجا نيست بايد در فرم ds160 جواب بدي خير. حالا سوال من اينه كه ميشه من شرايطم رو تو جواب اون ١٦ سوال كه در مورد وقتي كه درسم تموم بشه برنامه ام چي هست توضيح بدم كه خواهرم هم ديگه امريكا زندگي نميكنه؟ البته موقع مصاحبه تو انكارا برگه پزشك پدرم كه گفته فعلا نميتونه مسافت طرلاني سفر كنه رو نشون دادم فقط ميخوام بدونم در جواب ١٦ سوال سفارت ايا ميشه عنوان كرد شرايط و كه سوشال تاي و نشون بدم؟ و ايا انكارا سابقه ريجكت تو كليرنس به علت سوشال تاي داشته؟ ممنونم براي تمام كمكها و همفكري هاتون
    نگران نباشید و الکی جواب سوال ها رو ندید. سوال 16 که به وضعیت اقامت خواهرتون ربطی نداره.نکنید این کارو

با سلام

من در حال پر کردن 16 سوال به سوالای زیر برخوردم. ممنون میشم راهنمایی ام کنین.

1. من فاند ندارم. در بخش اینکه چه کسی شما رو ساپورت میکنه، بزنم پدرم و bank statement رو اتچ کنم؟ چون آفیسر از من نپرسید در این مورد.
    2. میتونیم مدارکی از قبیل ترجمه کارت معافی و پیشنهاد کار رو نیز به ایمیل اتچ کنیم؟
    3. ضمنا استاد راهنمای من در امریکا مشخص نیست، از خود دانشگاه بخوام که نامه ای برایم بفرسته؟ اگر زود نفرستادن، بدون داشتن همچین نامه ای فرم 16 سوال رو هرگز نفرستم؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_bighand نمایش پست ها
    با سلام

من در حال پر کردن 16 سوال به سوالای زیر برخوردم. ممنون میشم راهنمایی ام کنین.

1. من فاند ندارم. در بخش اینکه چه کسی شما رو ساپورت میکنه، بزنم پدرم و bank statement رو اتچ کنم؟ چون آفیسر از من نپرسید در این مورد.
    2. میتونیم مدارکی از قبیل ترجمه کارت معافی و پیشنهاد کار رو نیز به ایمیل اتچ کنیم؟
    3. ضمنا استاد راهنمای من در امریکا مشخص نیست، از خود دانشگاه بخوام که نامه ای برایم بفرسته؟ اگر زود نفرستادن، بدون داشتن همچین نامه ای فرم 16 سوال رو هرگز نفرستم؟

با تشکر
    1- بله بنویسید پدرتون و اتچ کنید bank statement رو
    2- باید با یک توضیح در یک سوال متناسب این کار رو بکنید. مثلا بگید همونطور که در قایل پیوست می بینید من یه پیشنهاد کار خوب از ... دارم
    3- به graduate office زنگ بزنید و بهشون فشار بیارید. نامه خیلی مهم است.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)