صفحه 54 از 58 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 571

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

فوری :
    سلام دوستان ممنون میشم جواب سوالمو بدید. بعد از فرستادن 16 سوال چه ایمیلی برامون میاد؟
    برای من ایمیل کانفیرمیشن نیومد، فقط بعد از 3 روز یه ایمیل اومد که تو سایت آنکارا آپدیت شدید و هیچ حرفی از دریافت 16 سوال نزد. حالا استرس دارم بهشون ایمیل بدم بپرسم رسیده لا نه؟

Junior Member

سلام
    سفارت سی وی و اس او پی من رو گرفت و سوالات رو واسم فرستاد. حالا توی لیست پابلیکیشن ها فقط یه مقاله کنفرانسی پیزوری فارسی هست که ننوشته بودم، اما توی سرچ نامم توی اینترنت میاردش. خواستم ببینم الان توی جواب سوالات اون رو بنویسم یا نه؟ بعد اگه بنویسم با توجه به اینکه توی رزومه نبوده مشکلی پیش نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط miladazami12 نمایش پست ها
    فوری :
    سلام دوستان ممنون میشم جواب سوالمو بدید. بعد از فرستادن 16 سوال چه ایمیلی برامون میاد؟
    برای من ایمیل کانفیرمیشن نیومد، فقط بعد از 3 روز یه ایمیل اومد که تو سایت آنکارا آپدیت شدید و هیچ حرفی از دریافت 16 سوال نزد. حالا استرس دارم بهشون ایمیل بدم بپرسم رسیده لا نه؟
    معمولا یه ایمیل میاذ که میزنه thank you ولی از تونجایی که اپدیت شدین به نظر مشکلی نیست
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

فوری فوری فوری
    من 4 شنبه رفتم مصاحبه و جمعه برای من 16 تا سوال رو فرستادن. من فول فاند دارم ولی استاد و زمینه کاری هنوز مشخص نیست. در نامه rp توضیح داده شده که فاند داره و استاد دانشگاه هنوز مشخص نیست. از مسئول مربوطه دانشگاه خواستم که اطلاعات مربوط به تجهیزاتی که در اختیارم قرار داده میشه رو هم بنویسه ولی استاد تعطیلاته...حالا میخوام بپرسم من که هنوز هیچیم مشخص نیست برای اینکه دیر نشه همون rp رو بفرستم؟

سلام مجدد خدمت دوستان. در مورد سوال16، من تا حالا تقریبا 10-12 تا میل به آدم های مختلف توی دانشگاه زدم همه منو به یکی دیگه پاس دادن و هیچکس قبول نمی کنه این نامه رو بده! یه هفته هم از زمانی که 16 سوالو فرستادن گذشته! حالا تکلیف چیه؟نمیشه که تا ابد منتظر واستاد! کسی از دوستان تجربه ی فرستادن 16 سوال رو بدون نامه دانشگاه داره؟

Junior Member

سلام
    من استاد راهنما ندارم و معلوم نيست با كي و روي چه پروژه اي كار مي كنم.
    با اين شرايط براي سوال 16 چكا بايد كرد؟ ميشه جواب نداد يا از دانشگاه بايد حتما نامه داشت يا ميشه كلي يه چيزي نوشت.
    من براي مقطع دكتري مهندسي مواد ميرم.
    لطفا راهنمايي كنيدو
    مممنون

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MostafaMir نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت دوستان. در مورد سوال16، من تا حالا تقریبا 10-12 تا میل به آدم های مختلف توی دانشگاه زدم همه منو به یکی دیگه پاس دادن و هیچکس قبول نمی کنه این نامه رو بده! یه هفته هم از زمانی که 16 سوالو فرستادن گذشته! حالا تکلیف چیه؟نمیشه که تا ابد منتظر واستاد! کسی از دوستان تجربه ی فرستادن 16 سوال رو بدون نامه دانشگاه داره؟
    سلام
    من استاد راهنما ندارم و معلوم نيست با كي و روي چه پروژه اي كار مي كنم.
    با اين شرايط براي سوال 16 چكا بايد كرد؟ ميشه جواب نداد يا از دانشگاه بايد حتما نامه داشت يا ميشه كلي يه چيزي نوشت.
    من براي مقطع دكتري مهندسي مواد ميرم.
    لطفا راهنمايي كنيدو
    مممنون
    به Graduate adviser یه ایمیل بزنید و بگید که اگر ندید پروندمو بررسی نمیکنن و یا ممکنه ریجکت کنن. هر یکی دو روز ایمیل بزنید، زنگ بزنید! فقط با اصرار و نشون دادن حساس بودن شرایط میتونید راضیشون کنید اگر خودشون به راحتی نامه نمیدن... ازشون نخواهید که اگر امکانش هست نامه بدید... محترمانه بگید که بدید وگرنه ریجکت میشم! و بگید اگر اصلا نامه واسه RP نمیدید یه نامه بدید که بگه چه ترمی چه درسی رو بر میدارید( همون curriculum با زمان بندیش) و کلا هم با چیزای خطرناک در ارتباط نخواهید بود( خودتون اشاره کنید که فقط کافیه اشاره کنن که با sensitive technology and restricted information در ارتباط نخواهید بود).
    اگر RP دادن که چه بهتر در غیر این صورت تو 16 تا سوال خودتون علاوه بر اینکه اشاره میکنید که به چه چیز هایی (بی خطری) علاقه مند هستید بگید من از سال بعد، ترم بعد و ... واحد پروژه رو خواهم برداشت و تو نامه اتچ شده هم بهش اشاره شده واسه همین الان RP و ادوایزر ندارم. من هم RP نداشتم و همین کارو کردم و یونی فقط اینجوری راضی شد که نامه بده.

Junior Member

سلام

من قبل اینکه جواب 16 سوال رو برای سفارت بفرستم برای بار اول آپدیت شدم ولی بعد اینکه جواب رو فرستادم آپدیتی دریافت نکردم. این عادیه؟ یا اینکه حتما چند روز بعد از فرستادن جوابا باید دوباره آپدیت بشم؟ این رو هم بگم که از سفارت ایمیل زدند که جوابام رو گرفتند.

Junior Member

سلام دوستان
    اگر ممکنه سوال من را جواب بدین.
    برای رزومه و سوال 6 آنکارا مربوط به لیست مقالات باید مقالات فارسی هم آورده شود؟ اگر اسمم به صورت فارسی بنویسند، تو گوگل راحت پیدا می شه.
    ممنون از همگی دوستان

Junior Member

فوری فوری

اساتید خواهش میکنم کمک کنید. من برای مقطع لیسانس 3 تا دانشگاه عوض کردم که در فرم DS-160 اولیش رو فراموش کردم بنویسم حالا در پاسخ به 16 سوال بنویسمش یا نه؟

خواهش میکنم سریع پاسخ بدید من خیلی خوندم ولی مطلب مشابهی پیدا نکردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)