صفحه 7 از 58 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 571

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به 15 سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

یک سئوال دیگه:
    اون جواب سئوال 15 رو باید دانشگاه مستتقیم به سفارت ایمیل کنه، یا میفرسته به خودم و من باید ضمیمه کنم و به سفارت پست کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط rasaonline نمایش پست ها
    یک سئوال دیگه:
    اون جواب سئوال 15 رو باید دانشگاه مستتقیم به سفارت ایمیل کنه، یا میفرسته به خودم و من باید ضمیمه کنم و به سفارت پست کنم؟
    نامه pdf رو از دانشگاه بگیرید و در جواب سوال attach کنید. نیازی به hard copy نیست.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

کمک فوری !!!! سلام ، استاد جوان من ، در همون فایل wordi که attach کردم به ایمیلم سوال ۱۵ رو جواب داده. میشه منم همونجوری فوروارد کنم به سفارت یا حتما باید در سربرگ و با امضا باشه؟
    کسی‌ تا به حال چنین کاری انجام داده ؟؟ راستش ترجیح میدم استادم که با مشکلات ایرانی‌‌ها اصلا آشنا نیست رو زیاد اذیت نکنم.
    ممنون

Junior Member

، دوست عزیز برخلاف ایران، اونجا استاد وظیفه خودش میدونه که این کارارو براتون انجام بده، پس از هیچی نترسید و موضوع رو به صورت روشن برای استادتون شرح بدید. مطمئن باشید که کمکتون میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ab2535 نمایش پست ها
    کمک فوری !!!! سلام ، استاد جوان من ، در همون فایل wordi که attach کردم به ایمیلم سوال ۱۵ رو جواب داده. میشه منم همونجوری فوروارد کنم به سفارت یا حتما باید در سربرگ و با امضا باشه؟
    کسی‌ تا به حال چنین کاری انجام داده ؟؟ راستش ترجیح میدم استادم که با مشکلات ایرانی‌‌ها اصلا آشنا نیست رو زیاد اذیت نکنم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط MINERVAra نمایش پست ها
    من جای شما بودم می نوشتم مثلا :As an undergraduate student , I didn`t work on any research project during my study.a

and the next question : I didn`t involve in any research project so I did not have any supervisor , مثلا

ولی خالی نذارید هیچ سوالی رو.
    سلام.
    آقا 3 تا سوال.
    اولا این که APPLICANT’S PROJECT(S) WAS/WERE ABOUT رو پرسیده مگه ما نباید پروژه پایان نامه خودمون رو بنویسیم که چی بود؟ من امروز فردا می خوام جواب ها رو بفرستم و جواب این سوال موضوع پایان نامه خودم رو در کارشناسی نوشتم!!(درسته؟)

در مورد APPLICANT WORKED UNDER THE FOLLOWING PROFESSOR هم من اسم استادی که پروژه(پایان نامه ام) رو باهاش داشتم نوشتم و اسم یک استاد دیگه! یعنی اینم غلطه؟

در مورد SOP و جواب سوال 15 باید جای جواب رو در فایل word خالی بزاریم و عوضش این 2 تا سوال رو که در فایل جداگانه ای هست attach کنیم؟ یا مثلا 1 صفحه که SOP هست رو هم زیر سوال در همون فایل word بنویسم و همچنین attach کنم؟

ممنون میشم سریعتر جواب بدین که خیلی اورژانسی هست

Junior Member

سلام،
    برای جواب این سوال
    1. APPLICANT PREVIOUSLY WORKED AS A (LIST ALL PRIOR JOBS): باید کارآموزی هم بنویسیم یا فقط اگر جایی استخدام بودیم باید واسه این سوال بنویسیم؟
    ببل

Banned

بچه ها ما که فاند نداریم و بالتبع موقعیت کاری هم تو دانشگاه نداریم نیازی هست واسه سوال 15 نامه از دانشگاه بدیم؟ من به همه مسئولای دانشگاه ایمیل زدم همه گفتن نیازی نیست ولی پس فردا دارم میرم آنکارا می خوام مطمئن شم خواهشا یکی جواب قطعی و مستند بده . . .

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط sarrez1 نمایش پست ها
    سلام.
    آقا 3 تا سوال.
    اولا این که APPLICANT’S PROJECT(S) WAS/WERE ABOUT رو پرسیده مگه ما نباید پروژه پایان نامه خودمون رو بنویسیم که چی بود؟ من امروز فردا می خوام جواب ها رو بفرستم و جواب این سوال موضوع پایان نامه خودم رو در کارشناسی نوشتم!!(درسته؟)

در مورد APPLICANT WORKED UNDER THE FOLLOWING PROFESSOR هم من اسم استادی که پروژه(پایان نامه ام) رو باهاش داشتم نوشتم و اسم یک استاد دیگه! یعنی اینم غلطه؟

در مورد SOP و جواب سوال 15 باید جای جواب رو در فایل word خالی بزاریم و عوضش این 2 تا سوال رو که در فایل جداگانه ای هست attach کنیم؟ یا مثلا 1 صفحه که SOP هست رو هم زیر سوال در همون فایل word بنویسم و همچنین attach کنم؟

ممنون میشم سریعتر جواب بدین که خیلی اورژانسی هست
    در مورد سوال 1 و 2 اگر به زمان فعل ها که گذشته ساده هست توجه کنید متوجه میشید که باید کارهایی که تا حالا کردید عنوان کنید. اما به جمع بندی کلی:

1- جوابتون درسته
    2- جوابتون درسته
    3- نه باید در همون صفحه و زیر سوال attach کنید.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط djandaqi نمایش پست ها
    بچه ها ما که فاند نداریم و بالتبع موقعیت کاری هم تو دانشگاه نداریم نیازی هست واسه سوال 15 نامه از دانشگاه بدیم؟ من به همه مسئولای دانشگاه ایمیل زدم همه گفتن نیازی نیست ولی پس فردا دارم میرم آنکارا می خوام مطمئن شم خواهشا یکی جواب قطعی و مستند بده . . .
    15 سوال ربطی به فاند نداره. مربوط به رشته هست. سفارت تصمیم میگیره که لازم هست شما به 15 سوال جواب بدید یا نه.

موفق باشید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    15 سوال ربطی به فاند نداره. مربوط به رشته هست. سفارت تصمیم میگیره که لازم هست شما به 15 سوال جواب بدید یا نه.

موفق باشید.

منظورم سوال آخره که باید از دانشگاه نامه بدیم یا این که بزنیم : does not applicable to me?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)