صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: admission بدون مشخص شدن وضعیت fund

Junior Member

پیش فرض admission بدون مشخص شدن وضعیت fund

سلام دوستان،

من چند مدت پیش برای یک دانشگاه تو آمریکا که استادهای خیلی خوب با مرتبط با زمینه مورد علاقه من داره apply کردم (بدون اینکه با استادی در دانشگاه صحبت کرده باشم) چند روز پیش خبردار شدم که من در دانشگاه پذیرفته شدم و به من ایمیل زدن که ما admission letter ات را به ادرس پستی ات پست کردیم. اما fund هنوز مشخص نشده است و مثل اینکه این دانشگاه اینطوریه که اولا معلوم میشه کیا پذیرفته شدن و بعد fundها معلوم میشه بنابراین حتی الان در مورد fundها تصمیم گیری هم نشده و قراره در جلسات بعدیشون مشخص بشه. آیا کسی از شما دوستان می دونه که الان من باید چکار کنم؟ آیا باید منتظر بمونم یا اینکه شروع کنم به استادا ایمیل بزنم و بخوام که منو support کنن؟ البته من به یکی از استادا ایمیل زدم ولی گفت که ما الان supervisor را مشخص نمی کنیم. در مورد fund هم گفت بعدا تصمیم گیری می کنیم. آیا کسی از دوستان هست که قبلا شرایط الان من رو داشته؟ اگه آره میشه بگین نتیجه چی بوده؟ آیا دوستانی هستن که الان شرایط من رو داشته باشن؟
    پیشاپیش از دوستانی که راهنمایی ام می کنن ممنونم.

پیش فرض پاسخ : admission بدون مشخص شدن وضعیت fund

من نصف فاند بودم هر چی ایمیل زدم به استادا جواب نگرفتم .حالا یک نفر را انتخاب کن من به همه زدم به فاصله یک هفته بعد پشیمون شدم .چون میفهمند دنبال فاندی .تو سایت دانشگاه بگرد شاید همه graduate ساپورت میکنند یا TA,RA
    The truth of my life:I`m only looking for you

Senior Member

برای شما کدوم دانشگاه بوده؟ چون من هم وضع مشابهی دارم، البته یه مقدار هم پیگیری کردم که توی این تاپیک توضیح دادم
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Junior Member

دانشگاهی که من از پذیرش گرفتم George Washington University برای .Ph.D هستش. ضمنا هیچ تاریخی را برای مشخص شدن fundها مشخص نکردن البته هنوز official admission letter ام به دستم نرسیده که ببینم چه اطلاعاتی توش هست.

منم همین مشکل. دارم. به یه استادش ایمیل زدم و گفتم دوست دارم با شما کار کنم. اونم گفت منم خوشحال میشم. حالا نمیدونم چجوری باید ازش بپرسم که پس فاند چی؟ شاید اصلا تعارف کرده

Senior Member

نه، بحث مشکل اینجا چیز دیگه ای هستش، مثلاً من به استادم در مورد فاند هم گفتم، اون هم گفته باشه، دقیقش با پذیرش مشخص میشه. اماحالا نامه پذیرش اومده و میگن که نامه فاند بعدش جدا میاد، فکر کنم باید صبر کرد تا نامه فاند هم برسه.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

سلام به دوستان
    پیشاپیش سال نو رو به همه شما تبریک می گم و امیدوارم در سال جدید هممون به لطف خدا به آرزوهامون برسیم.
    بنظرم m.hashemian شما باید با استاد تماس بگیرد و بهش اطلاع بدی که نامه اومده و اما از فاند خبری نیست فعلا" باید ببنی چی میگه. و در مورد m1362 فکر نمی کنم توی فرهنگ غربی سر این جور چیزها تعارف کنن. من اگه بودم با استاد در مورد فاند خیلی مودبانه صحبت می کردم.
    والا مشکل من هم مثل شماست بعد از چند بار مکاتبه با استاد . بهم جواب داد که داره چند جارو بررسی می کنه. اما هنوز جواب نداده. من روزی 100 بار چک میل می کنم اما خبری نیست که نیست نمی دونم باید بازم صبر کنم یا کار دیگری باید بکنم. اخه جایی که من انتخاب شدم خیلی بزرگ نیست و من بیشتر نگرانم که چون بزرگ نیست پول نداشته باشن. >
    تا ببنیم خدا چی می خواد برامون.
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

Junior Member

با سلام،

من از دانشگاه George Washington University یک نامه داشتم که مبنی بر اینکه برای دوره Master of Science پذیزفته شده ام و در مورد ساپورت مالی هیچ توضیحی نداده. حالا این خیلی عجیبه چون من اصلا برای Doctoral of Science درخواست داده بودم! آیا چنین اتفاقی معمول است؟ برای درخواست ساپورت مالی چه کار باید بکنم؟ آیا بقیه به نتیجه ای رسیده اند؟

Junior Member

بله در بعضی از دانشگاه ها چنین چیزی معموله. من هم برای یک دانشگاه دیگه در آمریکا برای phd اپلای کرده بودم و اونا به من Msc پذیرش دادن.
    در مورد George washington هم خیلیا وضعیت شما رو دارن و هنوز در مورد فاند چیزی بهشون گفته نشده که یکیشون هم من هستم که میگن هنوز تصمیم گیری نشده. من نمی دونم کی می خوان اینا تصمیم گیری کنن؟!!! شما می تونین با اساتید مکاتبه کنین ممکنه بتونین ازشون فاند بگیرین. هر چند که ظاهرا فاندای این دانشگاه بیشتر توسط دپارتمانها داده میشه.
    حالا سوال من اینه: آیا کسی تونسته از George washington پذیرش با فاند بگیره؟
    خیلی خوب می شه بدونیم آیا اصلا کسی هست یا نه و اگر هست کی بهشون خبر دادن؟

Junior Member

سلام
    بچه ها من از Notheastern بدون Fund پذيرش گرفتم. به يکی از استادها ميل زدم اونم گفت CV رو ميده به استادايی که تو گرايش من کار مییکنن تا اگه خواستن تماس بگيرن اما تا حالا خبزی نشده. به نظر شما به استادا ميل بزنم؟ مرسی
    From here, It&#39;s possible

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)