صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: admission بدون مشخص شدن وضعیت fund

پیش فرض پاسخ : admission بدون مشخص شدن وضعیت fund

بنظر من خیلی مودبانه می تونی ازش بپرسی.

Junior Member

به نظر من تا اونجاییکه می تونی تلاشت رو بکن چون در اینصورت چیزی رو از دست نمی دی و شانست برای گرفتن فاند رو افزایش می دی.
    هر چند که ممکنه نتیجه مثبتی هم نگیری ولی بالاخره تلاشت رو کردی.

Junior Member

سلام

1) از Graduate School یه دانشگاهی که Apply کرده بودم بهم e-mail زدن که پذیرفته شدم و باید فرم Financial Certificate و BS رو براشون بفرستم تا I-20 رو برام صادر کنن، هیچ حرفی هم از Fund نزدن.
    این یعنی از Fund خبری نیست یا بعدن تصمیم گیری می کنن و تو نامه پذیرش می نویسن؟
    این در حالیه که من قبلاً با رئیس دپارتمان دانشکده مکاتبه کرده بودم و گفته بود که تمام سعی شونو می کنن تا همه دانشجوهای PhD رو ساپورت مالی بکنن.
    2) یه دانشگاه دیگه هم فقط بهم پذیرش داده و گفته تصمیم گیری در مورد فاند بعداً انجام می شه.
    گفتن که Admission offer رو از طریق سایت Accept/Decline کن؛ هیچ مهلتی هم مشخص نکردن. حالا سئوال من اینه که آیا تا April 15 که در CGS Resolution گفته برای قبول/رد پذیرش وقت دارم یا اون برای قبول کردن Financial support هست؟
    اینا که گفتن از طریق سایت پذیرشو قبول کنم آیا بعدش نامه پذیرش و می فرستن؟

Senior Member

to ayaz:

1. تا اینجا کار معلومه که از فاند خبری نیست اما شما تماس بگیر و بپرس روند گرفتن فاند چطوره. شاید باید با استاد ها تماس بگیری.
    2. به نظر من در این مورد هم صبر کن تا وضعیت فاندت مشخص بشه بعد accept کن. (اصلا سوالات رو مستقیما از خودشون بپرس تا جوابهای دقیق بگیری). اگر از طریق سایت الان accept کنید (تا جایی که من در مورد دانشگاه Drexel تجربه کردم) فقط براتون نامه پذیرش بدون فاند می آد . برای گرفتن I20 باید حتما یا فاند داشته باشید یا مدارک مالی لازم رو ارائه کنید .

دقیقا این اتفاق الان برای من افتاده، بهم گفتن bank statement براشون بفرستم تا i20 رو بهم بدن. این یعنی فند ندارم؟ پس چرا هیچ اشاره ای نکرده؟ آخه اگه الان bank statement رو بفرستم و اونها i20 رو صادر کنن که دیگه نمی تونم نظرمو عوض کنم پس باید شرایط مالیم مشخص شه اول.
    شما نتیجه کارتون چطور شد؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m_mortazavi نمایش پست ها
    دقیقا این اتفاق الان برای من افتاده، بهم گفتن bank statement براشون بفرستم تا i20 رو بهم بدن. این یعنی فند ندارم؟ پس چرا هیچ اشاره ای نکرده؟ آخه اگه الان bank statement رو بفرستم و اونها i20 رو صادر کنن که دیگه نمی تونم نظرمو عوض کنم پس باید شرایط مالیم مشخص شه اول.
    شما نتیجه کارتون چطور شد؟
    شما BS‌برفستيد تا صادر شه اگر تغيير در وضعيت فاندتون ايجاد شه نامه ي جدا ميدن. اگر نشد كه فوقش نميريد. ولي صدور I-20‌رو به تعويق نندازيد براي گرفتن وقت سفارت خيلي كمك كننده است. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام
    من هر چقدر گشتم تایپیک مرتبط تو بخش آمریکا پیدا نکردم و چون یه جورایی مشکل نزدیک به موضوع تاپیکه اینجا میگم، لطفا دوستان کمک کنن

من مدتیه با چند تا دانشگاه دارم مکاتبه میکنم برای مقطع لیسانس، کارهام رو که براشون فرستادم خوششون اومد و در نهایت برای دانشگاهی که بیشترین پیشنهاد مالی رو بهم داده بود اپلای کردم، البته همشون بیان داشتن در نهایت باید کل مدارک باشه تا بهم بگن بورسیه میدن یا خیر
    حالا دانشگاه جزو مدارک از من یک BS خواسته به مبلغ 53050 دلار و میگه بدون این نمیتونن پروندم رو برای بررسی ببرن از اون طرف هم این رو هم برای خودشون میخوان هم برای صادر کردن I-20
    حالا من موندم این BS رو براشون بفرستم یا نه
    چون میترسم در صورت فرستادن دیگه شامل کمک هزینه مالی نشم از اون طرف اگه نفرستم پروندم رو هواست
    البته نوع بورسیه از نوع merit based هستش
    لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم
    خیلی خیلی ممنونم

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadSadegh نمایش پست ها
    سلام
    من هر چقدر گشتم تایپیک مرتبط تو بخش آمریکا پیدا نکردم و چون یه جورایی مشکل نزدیک به موضوع تاپیکه اینجا میگم، لطفا دوستان کمک کنن

من مدتیه با چند تا دانشگاه دارم مکاتبه میکنم برای مقطع لیسانس، کارهام رو که براشون فرستادم خوششون اومد و در نهایت برای دانشگاهی که بیشترین پیشنهاد مالی رو بهم داده بود اپلای کردم، البته همشون بیان داشتن در نهایت باید کل مدارک باشه تا بهم بگن بورسیه میدن یا خیر
    حالا دانشگاه جزو مدارک از من یک BS خواسته به مبلغ 53050 دلار و میگه بدون این نمیتونن پروندم رو برای بررسی ببرن از اون طرف هم این رو هم برای خودشون میخوان هم برای صادر کردن I-20
    حالا من موندم این BS رو براشون بفرستم یا نه
    چون میترسم در صورت فرستادن دیگه شامل کمک هزینه مالی نشم از اون طرف اگه نفرستم پروندم رو هواست
    البته نوع بورسیه از نوع merit based هستش
    لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم
    خیلی خیلی ممنونم

سلام

تا جاييكه من در جريانم چنين چيزي ممكن نيست. بحث فاند يك جايزه است و به فقرا و درماندگان تعلق نميگيره كه دادن BS‌ اون رو منتفي كنه. من در اين مورد استثنايي نديدم. فقط مبلغ شما خيلي بالاست؟ دانشگاه خصوصيه يا رشته خيلي پر هزينه است؟

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ممنون
    خیالم راحت شد، پس من BS رو میگیرم و براشون میفرستم
    دانشگاه خصوصیه و رشته طراحی صنعتی
    یک سوال دیگه هم داشتم اگه زحمت بکشید جواب بدید ممنون میشم
    من متاسفانه این مبلغ رو ندارم ولی یکی از دوستان پدرم این پول رو به من قرض میدن تا BS رو بگیرم
    میخواستم ببینم اگه بجای گرفتن نامه از ایشون بخوام که خودشون رو اسپانسر معرفی کنن خطری باز برای نگرفتن فاند هست یا خیر ؟ و اینکه چون من نمیخوام ایشون به این تعهد عمل کنن در آینده براشون مشکل قانونی پیش میاد یا خیر (منظورم تو ایران یا آمریکا هست) ؟
    ممنون

پی نوشت : میخواستم بدونم کسی میدونه اینها چقدر روی حرف هاشون وایمیسن ؟ چون قبل از دیدن کارهام همینطوری یه مبلغی میگفتن ما داریم ولی باید برنده بشید ولی بعدش که کارهام رو دیدن گفتن خیلی قویه و پیشنهاد میکنیم اپلای کن و احتمالا میتونی بگیری ولی مبلغی رو نمیتونیم بگیم و از این حرفها ، حالا نگرانم که شاید همش فقط حرف بوده تا من اپلای کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

دوستان من ایمیل زیر را دربافت کردم ولی هیچ حرفی از فاند نیست به نظر تون چی کار کنم؟
    Dear Masoud: I am pleased to inform you that you have been granted FULL ADMISSION to the Doctoral Program in Biomedical Engineering for the 2014 Fall Semester. Dr. X has been assigned as your graduate adviser. This decision is a thorough evaluation of your application and credentials by the academic department and the Graduate School. Note: Your student identification number has been included in this letter. Please retain this information and have it readily available when performing University functions (i.e. registration, paying fees, etc.). This admission, however, is contingent upon receipt of a copy of your diploma from Y University. Until official documentation is received by the Graduate School, you will only be permitted to enroll for your first semester of graduate coursework. Admission for graduate studies is valid for one year. Thus, you are provided the option of deferring your admission to a later semester within the 1-year time frame. The regulations, requirements, and deadlines governing graduate programs at The University of Akron may be obtained in the Graduate Bulletin. This information, along with registration, tuition & fee deadlines, etc., may be found at http://www.uakron.edu/gradsch. Likewise, a Checklist for New Graduate Students may be found at this website under "Prospective Students." I hope that you will find your graduate studies challenging and valuable. Congratulations and welcome to The University of Akron!

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)