صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 49

موضوع: بهترین دانشگاه ها در زمینه نانو تکنولوژی یا نانو مواد

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : بهترین دانشگاه ها در زمینه نانوتکنولوژی یا نانو مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط sogol10082003 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها کسی می دونه تو آمریکا و کانادا کدوم دانشگاه ها رو severe plastic deformation و hot deformation کار میکنن؟ یه سوال دیگه اصلا این زمینه کاری ها واسه ادامه تحصیل مناسب هستن؟ مرسی
    روش های تغییر فرم شدید مثل ایکپ و اکستروژن فوق العاده تو بورس هست. مخصوصا برای آلومینیوم تیتانیوم و منیزیم. و مخصوصا برای کامپوزیت هاشون. یه پروژه ای تو دانشگاه ولونگنک استرالیا در مورد ساخت نانو کامپوزیت های پایه تیتانیومی به روش SPD به من پیشنهاد شد. منم قبول کردم اما نهایتا گیر یکی دیگه اومد. تو دانشگاه دلف هلند هم همچین پروژه ای رو دیدم. خیلی موضوع توپی هست. حتما مناسبه. اما از آمریکا کانادا خبری ندارم

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط naderiparham نمایش پست ها
    دوستان كسي واسه نانو مكانيك جاي خاصي را در نظر دارد؟
    کلا اینو بدونید تو کشور آلمان هر موضوعی در مورد نانو رو میتونید پیدا کنید. بی نهایت مهمه بحث نانو توآلمان

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamut نمایش پست ها
    سلام .کسی می دونه دانشگاه های کانادا به دانشگاه مالک اشتر تهران که تو تحریمه اپلای میدن؟
    دانشگاه های دیگه آمریکا چی؟
    کلا من شنیدم که دانشگاه مالک اشتر یه دانشگاه تحریم شده هست و انگلیس رو دیدم که به هیچ عنوان اجازه نمیده...تو مرحلهATAS حذف میشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sogol10082003 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها کسی می دونه تو آمریکا و کانادا کدوم دانشگاه ها رو severe plastic deformation و hot deformation کار میکنن؟ یه سوال دیگه اصلا این زمینه کاری ها واسه ادامه تحصیل مناسب هستن؟ مرسی
    با سلام
    کافیست،موضوع مورد علاقتون رو در سایت google scholarسرچ کنید وببینید در کجاها وچه مقالاتی با citation هایی وجود دارند، توی اونها بگریدید وایده آلهاتو رو پیدا کنید

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط s_manifar نمایش پست ها
    با سلام
    کافیست،موضوع مورد علاقتون رو در سایت google scholarسرچ کنید وببینید در کجاها وچه مقالاتی با citation هایی وجود دارند، توی اونها بگریدید وایده آلهاتو رو پیدا کنید
    من اوایل اینکارو انجام میدادم. اما بعد دیدم فایده نداره. نسشتم اساسی و با برنامه دونه دونه دانشگاه های اون کشور رو بررسی کردم که ببینم چه گروه های تحقیقاتی وجود داره. به نظر من ایشون باید از تورنتو شروع کنه بیاد پایین واسه کانادا. تازه تو رشته مواد استادای ایرانی زیادی تو کانادا هستن. اونا رو که ببینه بیشتر علاقمند میشه. نکته خیلی خیلی خیلی خیلی مهم اینه که بعضی وقت ها تو دپارتمان مکانیک و هوافضا و ساخت و تولید باید گشت. مثلا SPD که چیزی هست که به احتمال فراوان تو دپارتمان مکانیک هم پیدا میشه. بحث مربوط به کامپوزیت ها، آلیاژهای سبک و مستحکم و روش های شکل دهی فلزات و ...معمولا تو اینجور دپارتمان ها زیاد هست. بعضی وقت ها هم تو دپارتمان مهندسی شیمی باید بگردی. بستگی داره. مثلا بحث های مربوط به خوردگی اونجا ها ممکن هست که باشه. یا بحث های مربوز به لایه های نازک و پوشش. موفق باشید هم رشته ای های عزیزم

سلام
    من فوق لیسانسم رو روی جوشکاری آلومینیوم ناهمجنس به روش مقاومتی درزی کار کردم ( در دو زمینه جوشکاری و خوردگی)
    کسی اطلاع از دانشگاههایی که در این زمینه کار می کنن نداره؟
    وضعیت این رشته در سنگاپور چطوره ؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad90 نمایش پست ها
    سلام
    من فوق لیسانسم رو روی جوشکاری آلومینیوم ناهمجنس به روش مقاومتی درزی کار کردم ( در دو زمینه جوشکاری و خوردگی)
    کسی اطلاع از دانشگاههایی که در این زمینه کار می کنن نداره؟
    وضعیت این رشته در سنگاپور چطوره ؟
    تجربه ای که من موقع دیدن سایت دانشگاه های مختلف دنیا داشتم بهم اینو نشون داد که بحث جوشکاری متاسفانه بیشتر توی دپارتمان های مهندسی مکانیک مطرح هست. یادم نمیاد توی دانشگاه های NUS و NTU توی بخش موادش کسی رو دیده باشم تو این زمینه کار کنه. اگه سنگاپور هم مثل اروپا و کانادا و استرالیا باشه احتمالا توی دپارتمان مکانیک باید بگردید. موفق باشید

Junior Member Material آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical and Aerospace Engineering, Oklahoma State University

آقا یکی بیاد به من بگه کجا برم تو اروپا واسه پوشش و خوردگی؟ مرسی دوستان

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Material نمایش پست ها
    آقا یکی بیاد به من بگه کجا برم تو اروپا واسه پوشش و خوردگی؟ مرسی دوستان
    خیلی سوال جالبی نیست. چون هر کشوری یه سیستمی داره و هر کسی هم یه کشوری رو میپسنده. شاید مثلا من به شما گفتم برو میلان و شما ایتالیا رو حد خودت ندیدی. اما در جواب باید به شما بگم که آلمانی ها خیلی زیاد روی پوشش های نانو کار میکنن و فکر میکنم دانشجوهای دکتر صارمی در دانشگاه تهران میتونن رو آلمان زوم کنن. واقعا قوی کار میکنن. و اتفاقا پوزیشن های زیادی هم دارن. در ضمن یه ریسرچ گروپ خوب هم توی دانشگاه ای پی اف ال سوئیس هست که اونا هم بی نظیرن.

Junior Member Material آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical and Aerospace Engineering, Oklahoma State University

من دانشجو دکتر صارمی بودم. اما سوال من اینه که اگه کسی میدونه جدیدا بچه ها کجا رفتن به منم بگن؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)