نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 58

موضوع: پرسش‌های پیرامون امضا کردن گذرنامه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بخش امضاء در گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Euro نمایش پست ها
    به منظور امضا دارنده گذرنامه، محلي پيش بيني و مشخص شده و هر فرد پس از دريافت گذرنامه مي تواند محل مورد نظر را امضا نمايد تا در خارج از كشور براي امور بانكي دچار مشكل نشود ( امضا گذرنامه بايد با امضا تعرفه گذرنامه مطابقت داشته باشد . )
    سلام. منظورتون از تعرفه گذرنامه چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moh3n.1368 نمایش پست ها
    سلام. منظورتون از تعرفه گذرنامه چیه؟
    پوشه ای که زیرش امضا کردی نباید با امضا گذرنامه فرق کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Euro نمایش پست ها
    پوشه ای که زیرش امضا کردی نباید با امضا گذرنامه فرق کنه
    من خودم امضایی که زیر پوشه زدم با مثلا امضایی که تو فرمهای سفارت زدم فرق می کنه! الان گذرنامه رو مطابق کدوم باید امضا کنم؟ً! این موضوع که امضاها باید یکی باشن چقدر مهمه؟ یعنی واقعا چک میشن با هم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی مشهد

سلام
    منم در مورد این 1.امضای گذرنامه و 2. امضای تعرفه گذرنامه (پوشه گذرنامه) و 3.امضای سایر مدارک و..... باید یکسان باشه یه چیزایی شنیدم
    *واسه امتحانات زبان هم میگن گذرنامه رو امضا کنین و باید با امضای فرم ها یکسان باشه

من خودم گذرنامه م رو دو سال پیش گرفتم و تعرفه گذرنامه (پوشه) رو فارسی امضا کردم! ولی یادم نیست دقیقا چه امضایی زدم !!!!!1
    حالا میخوام خود گذرنامه م رو امضا کنم (ترجیحا امضای انگلیسی) که بعدا تو موارد قانونی دیگه هم از همین امضای انگلیسی استفاده کنم
    پا شدم رفتم اداره گذرنامه پیش افسر گذرنامه، گفت امضایی که تو پوشه زدی الان تو بایگانی و داره خاک میخوره! کسی هم بهش دسترسی نداره! برو هرجا، هرجور دوس داری امضا کن!(انگار خیلی در جریان این مسایل نبود!)

بنظرتون چکار کنم؟ اگه امضام با تعرفه فرق داشته باشه مشکلی پیش میاد؟

Junior Member taichichuan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Real State And Construction Managment - KTH

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdsghz نمایش پست ها
    سلام
    منم در مورد این 1.امضای گذرنامه و 2. امضای تعرفه گذرنامه (پوشه گذرنامه) و 3.امضای سایر مدارک و..... باید یکسان باشه یه چیزایی شنیدم
    *واسه امتحانات زبان هم میگن گذرنامه رو امضا کنین و باید با امضای فرم ها یکسان باشه

من خودم گذرنامه م رو دو سال پیش گرفتم و تعرفه گذرنامه (پوشه) رو فارسی امضا کردم! ولی یادم نیست دقیقا چه امضایی زدم !!!!!1
    حالا میخوام خود گذرنامه م رو امضا کنم (ترجیحا امضای انگلیسی) که بعدا تو موارد قانونی دیگه هم از همین امضای انگلیسی استفاده کنم
    پا شدم رفتم اداره گذرنامه پیش افسر گذرنامه، گفت امضایی که تو پوشه زدی الان تو بایگانی و داره خاک میخوره! کسی هم بهش دسترسی نداره! برو هرجا، هرجور دوس داری امضا کن!(انگار خیلی در جریان این مسایل نبود!)

بنظرتون چکار کنم؟ اگه امضام با تعرفه فرق داشته باشه مشکلی پیش میاد؟
    اون افسر گذرنامه کاملا درست گفته!
    شما هرجور دوست داری توی گذرنامه ات امضا کن. انگلیسی امضا کن.
    چون کپی پاسپورتت و پاسپورتت خیلی جاها توی خارج از کشور استفاده می شه سعی کن امضای اصلی تو بزنی و تغییرش ندی.
    کلا چند امضا بودن اصلا جالب نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)