صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 58

موضوع: پرسش‌های پیرامون امضا کردن گذرنامه

پیش فرض پاسخ : امضا گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Bardia1076
    من برای دریافت CAQ از استان کبک در کانادا باید فتوکپی گذرنامه رو براشون بفرستم! کسی در این مورد اطلاعی داره که حتماً اجباریه یا نه؟ امضاء گذرنامه باید فارسی باشه یا انگلیسی؟ می شه سریع تر کمک کنید؟
    كپى گذرنامه از موارد لازم براى صدورCAQ است و همون طور كه در صفحه اخر فرمCAQ هم نوشته شده عدم ارسالان و نقص در پرونده باعث رد شدن تقاضا خواهد شد.
    فارسى يا انگليسى بودن امضا تاثيرى در روندكارتون نخواهد داشت ولى توصيه شخصى من اين هست كه انگليسى امضا كنيد.
    موفق باشيد

nayyeri
    Guest

حالا اگر امضای فارسی بود یه امضای انگلیسی هم کنارش باشه ایرادی داره؟

خیلی از افراد تو خیلی از کشورها هستن که دو تا امضا دارن مخصوصا کسانی که چک می کشن معمولا امضای مربوط به چکشون متفاوته.

یه سوال دیگه اینکه تو پروسه ویزا و ورود به امریکا آیا کسی امضا رو با پاسپورت مطابقت می ده؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

سلام

دو ماه پیش که بر میگشتم سوئد ، ماموری که در فرودگاه امام خمینی ویزا را چک می کرد، به افرادی که پاسپورت شان امضا نداشت اجازه عبور نمی داد مگر آنکه پاسپورتشان امضا میشد. تابستان پارسال چنین چیزی نبود. امضا کنید خیالتون راحت باشه.
    Resigned Mod. <br />.

nayyeri
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Iraniboy
    سلام

دو ماه پیش که بر میگشتم سوئد ، ماموری که در فرودگاه امام خمینی ویزا را چک می کرد، به افرادی که پاسپورت شان امضا نداشت اجازه عبور نمی داد مگر آنکه پاسپورتشان امضا میشد. تابستان پارسال چنین چیزی نبود. امضا کنید خیالتون راحت باشه.
    من چون امتحان GRE رو خارج از ایران دادم به اجبار امضا کردم قبلا منتها فارسی (که با همینا به دردسر نخورم). حالا برای کارهای وبزا ترجیح می دم که امضای انگلیسی استفاده کنم منتها می خوام بدونم که می شه دو تا امضا توی پاسپورت داشت؟

سلام
    دوستان من پاسپورتم رو امضا نکردم ولی‌ دیدم که جای امضا داره حالا برای اینکه امضا بشه باید برم جايی‌ و کار خاصی‌ بکنم یعنی‌ باید جلوی کسی‌ امضا کنم که تائید بشه یا همینطوری که تو خونه نشستم یه خودکار یا خودنویسی بردارم و امضا کنم!
    ممنون میشم راهنمای بفرمایید
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    سلام
    دوستان من پاسپورتم رو امضا نکردم ولی‌ دیدم که جای امضا داره حالا برای اینکه امضا بشه باید برم جايی‌ و کار خاصی‌ بکنم یعنی‌ باید جلوی کسی‌ امضا کنم که تائید بشه یا همینطوری که تو خونه نشستم یه خودکار یا خودنویسی بردارم و امضا کنم!
    سلام

نه خودتون میتوانید در خانه امضا کنید.
    Resigned Mod. <br />.

سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط Iraniboy
    سلام

نه خودتون میتوانید در خانه امضا کنید.
    ممنون از شما

بقيه دوستان هم همين نظرو دارن؟؟ آخه به نظرم خيلي كار خطرناكيه
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ممنون از شما

بقيه دوستان هم همين نظرو دارن؟؟ آخه به نظرم خيلي كار خطرناكيه :عاوو
    خطرناک چرا ؟؟؟ من که امضا کردم و باهاش 5 بار هم ویزا گرفتم ...
    منظورتون چیه که خطرناکه ؟؟ اگه میترسید بدید یکی‌ دیگه براتون امضا کنه ;D
    اصولاً برای خیلی از سفارتخانه ها امضای روی پاسپورت باید با امضای روی Application form چک بشه .
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedking
    خطرناک چرا ؟؟؟ من که امضا کردم و باهاش 5 بار هم ویزا گرفتم ...
    منظورتون چیه که خطرناکه ؟؟ اگه میترسید بدید یکی‌ دیگه براتون امضا کنه ;D
    اصولاً برای خیلی از سفارتخانه ها امضای روی پاسپورت باید با امضای روی Application form چک بشه .
    آخه بابا اينجا ايرانه ها! 1 دفعه اعلام ميكنن هركي خودش تو پاسپورتشو امضا كرده پاسپورتش باطله!!
    يا ميگن كي گفت بهتون خودتون امضا كنيد! يا اينكه چرا انگليسي امضا كرديد مگه شما ايراني نيستيد يا هزار دليل الكي ديگه ;D
    حالا بايد انگليسي امضا كنيم ديگه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

آره هومن جان خودت امضا کن و حتما هم انگلیسی امضا کن. اگه معمولی امضا کنی ممکنه بعدا برات دردسر بشه.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)