صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 90

موضوع: استفاده از خوابگاه

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

پیش فرض استفاده از خوابگاه

سلام

آیا برای سطح مستر می شه از خوابگاه های دانشگاه ها استفاده کرد؟این استفاده نیاز به داشتن شرایط خاصی داره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : استفاده از خوابگاه

بله امکانات خوابگاه برای همه دانشجوها به خصوص برای دانشجوهای تحصیلات تکمیلی هست

کسی می دونه هزینۀ خوابگاه به چه صورت هست؟ یا این که ایا بصرفه هست خوابگاه بری یا فرقی نداره با اجاره کردن خانه.
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

Senior Member saheb آواتار ها

دوستان من همه وقتي وارد آمريكا شدند از خانه شخصي استفاده كرند تا خوابگاه علت را هم ارزان بودن اجاره خونه گفته اند استاد خود من به من پيشنهاد كرد خوابگاه نرم چون گفت شلوغه اما فكر ميكنم تجهيزات خوابگاه بهتر است يكي از دوستام كه خوابگاه داشت در كانادا خيلي با هم اتاقيش مشكل داشته و نتونسته كه مشكلش را حل كند اين شنيده هاي من است اگرچه firsthand expiriences هاي خودم نيست
    HAPPINESS

فکر میکنم یه قانون کلی نباشه برایه دانشگاه ها شرایط فرق میکنه
    مثلا من mcgill رو از یکی از دانشجوهایه اونجا پرسیدم که چه جوریه گفت اولا که خوابگاهشون مختلطه بعدم اجاره خونه ارزونتره

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinaser
    کسی می دونه هزینۀ خوابگاه به چه صورت هست؟ یا این که ایا بصرفه هست خوابگاه بری یا فرقی نداره با اجاره کردن خانه.
    همون طور که Joojoo گفت بستگی به شرایط شهری داره که توش درس می خونید.
    در بعضی از شهرها به صرفه تر اینه که خونه کرایه کنید و در بعضی دیگه خوابگاه ارزون تره.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Joojoo
    مثلا من mcgill رو از یکی از دانشجوهایه اونجا پرسیدم که چه جوریه گفت اولا که خوابگاهشون مختلطه بعدم اجاره خونه ارزونتره
    دوست من در هیچ جای دنیا ، حتی وسط OHIO خوابگاه مختلط نداریم ، خوابگاه بر 2 نوع مجردی و متاهلی است.- مگر این کالج باشه که اونجا هم تکلیفش مشخصه ؟1
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    باید کاملا بروید و از روی سایت دانشگاه و سایر سایت ها و اگه دوستانی در دانشگاه مورد نظر دارید قسمت ها در آورید. و با مقایسه انتخاب کنید. اگه نام دانشگاه و شهرتان رو بگویید بهتر می شود کمک کرد
    برای پذیرش و ثیت نام خوابگاه امکان رزور به صورت اینترنتی وجود دارد.
    تا آخر فروردین صبر کردن مشکلی تولید نمی کند، نگران نباشید .
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Junior Member

در اغلب شهرها به صرفه تر اینه که خونه کرایه کنید تا خوابگاه .

خوابگاه مختلط هست ولی طبقات زنانه و مردانه مجزا داره. ورود به بخش دیگر فقط به صورت همراه مجازه. غیر هم جنس ها طبق قوانین باید در هال خوابگاه پذیرایی بشن و اغلب به درون اطاق بردن اونها قانونی نیست.

البته خونه کرایه مختلط زیاده ولی فکر نکنم خوش بگذره.
    2 نفره بگیرید ارزونتره . میگن سعی کنید با همجنس ایرانی خونه 2 خوابه بگیرید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saberi_ar_eng
    نقل قول نوشته اصلی توسط Joojoo
    دوست من در هیچ جای دنیا ، حتی وسط OHIO خوابگاه مختلط نداریم ، خوابگاه بر 2 نوع مجردی و متاهلی است.- مگر این کالج باشه که اونجا هم تکلیفش مشخصه ؟1
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    باید کاملا بروید و از روی سایت دانشگاه و سایر سایت ها و اگه دوستانی در دانشگاه مورد نظر دارید قسمت ها در آورید. و با مقایسه انتخاب کنید. اگه نام دانشگاه و شهرتان رو بگویید بهتر می شود کمک کرد
    برای پذیرش و ثیت نام خوابگاه امکان رزور به صورت اینترنتی وجود دارد.
    تا آخر فروردین صبر کردن مشکلی تولید نمی کند، نگران نباشید .
    اینکه در هیچ جای دنیا خوابگاه مختلط نداریم اشتباهه. در آمریکا رو نمی دونم ولی در هلند خوابگاهها مختلطه حتی اتاقها هم بعضا مختلطه.

خوابگاه گرونتر از خونه در می آد!
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)