صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 90

موضوع: استفاده از خوابگاه

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : استفاده از خوابگاه

اگر کسی از خوابگاه استفاده کنه به صرفه تر است یا بیرون

چون من حساب کردم اگر بیرون خوابگاه باشی هزینه اقامت + هزینه رفت و آمد هم اضافه می شود .
    درست میگم
    یا بازم خوابگاه ارزان تر نمی شود.

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

فکر کنم معمولا هزينه خوابگاه گرون تر باشه اما حداقل براي اوايلش که خوبه. بعضي خوابگاه ها هزينشونو ماهي مي گيرن، پس حتي اگه بعد يکي دو ماه هم خواستين جايي اجاره کنيد ضرري نداره ولي بعضي خوابگاه ها هزينه رو ترمي حساب مي کنن که در اون صورت شما بايد هزينه يه ترمو پيشاپيش بدين و به ضررتون مي شه اگه خوابگاهو زودتر ترک کنيد. اگه آشنايي اونجا نداريد بد نيست اول خوابگاه بگيريد تا با اوضاع و احوال آشنا بشين، بعدش جايي رو اجاره کنيد و حتي مي تونيد دوست و هم خونه مناسب هم پيدا کنيد که براتون خيلي به صرفه تر مي شه. اينو مي گم که خداي نکرده اولش سر اجاره خونه يه مشکلي براتون پيش نياد، حداقل با شناخت محله، شرايط اجاره، کيفيت و .... دنبال اجاره کردن برين.
    من تجربه شخصي ندارم و فقط نتيجه اي که از شنيده ها و چيزايي که خوندم گرفتم، بهتون گفتم.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SIG نمایش پست ها
    فکر کنم معمولا هزينه خوابگاه گرون تر باشه اما حداقل براي اوايلش که خوبه. بعضي خوابگاه ها هزينشونو ماهي مي گيرن، پس حتي اگه بعد يکي دو ماه هم خواستين جايي اجاره کنيد ضرري نداره ولي بعضي خوابگاه ها هزينه رو ترمي حساب مي کنن که در اون صورت شما بايد هزينه يه ترمو پيشاپيش بدين و به ضررتون مي شه اگه خوابگاهو زودتر ترک کنيد. اگه آشنايي اونجا نداريد بد نيست اول خوابگاه بگيريد تا با اوضاع و احوال آشنا بشين، بعدش جايي رو اجاره کنيد و حتي مي تونيد دوست و هم خونه مناسب هم پيدا کنيد که براتون خيلي به صرفه تر مي شه. اينو مي گم که خداي نکرده اولش سر اجاره خونه يه مشکلي براتون پيش نياد، حداقل با شناخت محله، شرايط اجاره، کيفيت و .... دنبال اجاره کردن برين.
    من تجربه شخصي ندارم و فقط نتيجه اي که از شنيده ها و چيزايي که خوندم گرفتم، بهتون گفتم.
    بله . من سایت دانشگاه ها را دیدم نوشته بودند. باید یکسال را کامل بدی.

و بعضی دانشگاه ها نوشته بودند هر دو حالت را داریم هم ماهانه داریم و هم ترمی و هم سالیانه .

سلام دوستان
    تا جایی که من در سایت دانشگاه کنکوردیا دیدم خوابگاه مخصوص دانشجویان لیسانس هست و برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی چندین جا رو که off campus هست معرفی کرده، دوستان عزیز کسی تجربه ای در این house ها داشته؟ ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمایید

Junior Member

سلام دوستان
    من از مطالب سایت بسیار بسیار استفاده کردم. از همتون ممنون. یه سوال در مورده خوابگاه متاهلین داشتم .. در کانادا امکاناتش و هزینه ش چقدره؟ باز هم ممنون!

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط miray نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از مطالب سایت بسیار بسیار استفاده کردم. از همتون ممنون. یه سوال در مورده خوابگاه متاهلین داشتم .. در کانادا امکاناتش و هزینه ش چقدره؟ باز هم ممنون!
    بستگی به دانشگاه داره.
    دانشگاه ما family housing داره. البته در خوابگاه‌های عادی هم میتونید برید. اما در خوابگاه عادی ۲ نفر به عنوان ۲ نفر جداگانه حساب میشوند و جدا پول میدهند اما family housing برای هر یونیت پول می‌دهید که یه خورده ارزونتر می‌شه.
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

Junior Member hani_t آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندس نرم افزار از دانشگاه سجاد مشهد

آیا در صورت متاهل بودن هم میشه از دانشگاه هایی مثل کنکوردیا خوابگاه گرفت؟ کسی از هزینه خوابگاه های این دانشگاه اطلاع داره؟

سلام
    من واسه fall 2012 پذيرش گرفتم از Ottawa University
    اگر كسه ديگه اي هم گرفته و مي خواد خونه كرايه كنه ، واسه هم خونه شدن پيام بده
    مرسي

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

من برای دانشگاه کلگری برای family housing رزرو کردم و نو waiting list هستم چقدر امکان داره که به من بدن؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member earthhumansky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهید چمران اهواز

سلام دوستان
    این قضیه که میگند دانشگاه 25% از فاند را برمیداره چیه؟ آیا منی که 24000دلار سالیانه برام فاند تعریف شده می تونم هزینه های تحصیل و زندگیم را پرداخت کنم؟ من برای دانشگاه آلبرتا پذیرش دارم. برای پی اچ دی. متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)