صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: آیا در MEMS یا NEMS دیدین کسی clear نشه؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : آیا در MEMS یا NEMS دیدین کسی clear نشه؟

سلام
    کلا گفتم
    اون بندی که بدلیل رشته ملت رو به فنا میده همین رو میگه: صدور غیر مجاز تکنولوژی حساس
    حالا بنده خدا یکی میخواد بره نقاشی بخونه-اما دیگه تشخیص اوناست- منم خودم امادگی داشتم همچین چیزی رو بشنوم...................
    اما یه چی بگم ها- طبق تحقیقات من و کسایی رو که دیدم متاسفانه تو کلیرنس رد شدند- تریپ خطر واسه نانو بیشتر از MEMS و .... ایناست- اما یه اصل رو یادتون باشه-اگه قرار به رد شدنه اگه بدونید که حتی جغرافیا هم رشتتون باشه رد میکنند و اگه قرار نباشه رد بشید نمیشید حتی اگه زمینتون خطری باشه..

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    سلام
    کلا گفتم
    اون بندی که بدلیل رشته ملت رو به فنا میده همین رو میگه: صدور غیر مجاز تکنولوژی حساس
    حالا بنده خدا یکی میخواد بره نقاشی بخونه-اما دیگه تشخیص اوناست- منم خودم امادگی داشتم همچین چیزی رو بشنوم...................
    اما یه چی بگم ها- طبق تحقیقات من و کسایی رو که دیدم متاسفانه تو کلیرنس رد شدند- تریپ خطر واسه نانو بیشتر از MEMS و .... ایناست- اما یه اصل رو یادتون باشه-اگه قرار به رد شدنه اگه بدونید که حتی جغرافیا هم رشتتون باشه رد میکنند و اگه قرار نباشه رد بشید نمیشید حتی اگه زمینتون خطری باشه..
    ایشالله که با فیلد بیومکانیک (زمینه من!) تو کلیرنس ریجکت نمیشم!
    راستی آقا لینک اون تاپیکی که واسه زمان کلیرشدن مکانیکی ها زده بودی، میدیش؟ چندتا از دوستام آخه تو این هفته کلیر شدن و من همچنان در انتظارم!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نه بابا- بایو خوف نداره-

اون لینک:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...?topic=11855.0

انشالله بزودی کلیر میشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط he
    شما تو قسمت FBI Check رد شدید؟ میشه بگید علتی که به شما گفتن چی بود و شما چه سابقه و پروفایلی برای سفارت داده بودید؟
    سلام
    من هيچ فاميلي در آمريكا ندارم. همچنين فاميل نظامي هم ندارم. از هيچ جايه نظامي هم رد نشدم. اما نكته منفي در رزومه ام اينه كه توي فوق روي ميكروژيروسكوپ كار كردم كه ميتونه كاركردهي نظامي داشته باشه. همچنين براي دكترا ميخواستم نانو بخونم. بعد از 6 ماه از درخواست ويزا نامه اي در خونمون اومد كه در اون موار مختلفي قيد شده بود و گفته بود كه شما جز يكي از اين موارد بوده ايد و بنابراين براي شما ويزا صادر نخواهد شد اون نامه خيلي موارد مختلفي ذكر كرده بودتو اون نامه موارد مختلفي مثله:" شما براي ايالات متحده خطرناك هستيد" يا " رشته شما مجاز نيست"و ... نميشد از اون نامه دقيقا فهميد كه من كدوم مورد بودم. فقط حدس ميزنم كه احتمالا رشته اي كه ميخواست بخونم مشكل داره يا اشتباه اسمي واسه من پيش اومده. راستش مطمئن نيستم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud1
    سلام
    من هيچ فاميلي در آمريكا ندارم. همچنين فاميل نظامي هم ندارم. از هيچ جايه نظامي هم رد نشدم. اما نكته منفي در رزومه ام اينه كه توي فوق روي ميكروژيروسكوپ كار كردم كه ميتونه كاركردهي نظامي داشته باشه. همچنين براي دكترا ميخواستم نانو بخونم. بعد از 6 ماه از درخواست ويزا نامه اي در خونمون اومد كه در اون موار مختلفي قيد شده بود و گفته بود كه شما جز يكي از اين موارد بوده ايد و بنابراين براي شما ويزا صادر نخواهد شد اون نامه خيلي موارد مختلفي ذكر كرده بودتو اون نامه موارد مختلفي مثله:" شما براي ايالات متحده خطرناك هستيد" يا " رشته شما مجاز نيست"و ... نميشد از اون نامه دقيقا فهميد كه من كدوم مورد بودم. فقط حدس ميزنم كه احتمالا رشته اي كه ميخواست بخونم مشكل داره يا اشتباه اسمي واسه من پيش اومده. راستش مطمئن نيستم.
    عجب! واقعاً از چنین اتفاقی خیلی ناراحت شدم چون خودم مثل اون موقع شما در انتظار کلیرنس هستم و پس از 70روز کلیر نشده ام. میتونم بدونم چندروز پس از مصاحبه اتان بود که چنین نامه ای دریافت کردید؟ در چنین شرایطی دوباره میتونید برای پذیرش از دانشگاه های آمریکایی و ویزای دانشجویی آمریکا اقدام کنید؟ آخه به نظرم نمیتونن یک نفر را به طور مادام العمر deny کنند که! حالا اگر نخواهید یا نتوانید برای ویزای مجدد با یک پذیرش جدید اقدام کنید، برای پذیرش گرفتن از کشورهای دیگر و گرفتن ویزاهایشان که مشکلی ندارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط he
    عجب! واقعاً از چنین اتفاقی خیلی ناراحت شدم چون خودم مثل اون موقع شما در انتظار کلیرنس هستم و پس از 70روز کلیر نشده ام. میتونم بدونم چندروز پس از مصاحبه اتان بود که چنین نامه ای دریافت کردید؟ در چنین شرایطی دوباره میتونید برای پذیرش از دانشگاه های آمریکایی و ویزای دانشجویی آمریکا اقدام کنید؟ آخه به نظرم نمیتونن یک نفر را به طور مادام العمر deny کنند که! حالا اگر نخواهید یا نتوانید برای ویزای مجدد با یک پذیرش جدید اقدام کنید، برای پذیرش گرفتن از کشورهای دیگر و گرفتن ویزاهایشان که مشکلی ندارید؟
    6 ماه بعد از مصاحبه نامه اومد . نگران نباشيد 70 روز زياد نيست. يه پيشنهاد براي شما اينه كه با اونها تماس ايميلي داشته باشين. در مورد سوال دومتون هم نميدونم راستش احتمالا دوباره اقدام مي كنم تا ببينم چي ميشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace , IAU Sciences & Research Branch

جریانهای دو فازی چطور ؟سوپر کاویتاسیون . از اونجاییکه کاربرد نظامی داره .

Member proshuttle آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Technology- Particle Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط shangool نمایش پست ها
    جریانهای دو فازی چطور ؟سوپر کاویتاسیون . از اونجاییکه کاربرد نظامی داره .
    ببنید من به کاویتاسیون تسلط دارم و درسته که اکثر کاربرداش نظامی ولی خب کاربرد های دیگه هم داره.
    ببینید کلا در این جور رشته ها خب خطر ریجکت شدن بسیار زیاده ولی بیشتر از اسم رشته سابقه مطالعاتی و تحقیقاتی شما مهم.
    به طور مثال در رشته خود من که فیزیک ذرات هست که به جرات می شه گفت تقریبا 90% ریجکت می شن، بودن کسایی که زمینه تحقیقاتیشون صرفا علمی یا صلح دوستانه بوده و به راحتی کلیر شدن.
    امیدوارم تونسته باشم که منظورمو برسونم.در یک کلام در این جور رشته ها باید حواست باشه که بهونه واسه ریجکت کردن ندی دستشون
    زندگی تنــــها به این درد می خورد كه انـــسان به دو كار مشغـــول شود:
    اول ریاضیـــات بخواند. دوم ریاضیـــات درس بدهد.

The earth turns, but we don't feel its move, and one night, you look up, One spark and sky one fire

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی مهندسی مکانیک-فردوسی مشهد

سلام دوستان
    من میخواستم پروژه کارشناسیم رو از 4 موضوع زیر انتخاب کنم
    1.ارتعاشات مکانیزم های منعطف
    2.ارتعاشات سیستم های ممتد
    3.mems
    4.طراحی و ساخت یک سیستم کنترلی ساده(مثلا پاندول معکوس)
    در ضمن قصد دارم واسه ارشد مکاترونیک بخونم و واسه دکتری اپلای کنم.
    به نظرتون اگه mems کار کنم ممکنه مشکلی پیش بیاد؟یا اصلا پروژه کارشناسی مهم نیست؟
    میخواستم موضوعی کار کنم که هم ازین لحاظ ایجاد مشکل نکنه هم موضوعی باشه که توجه اساتید رو به خودش جلب کنه.
    ممنون میشم راهنماییم کنین

همه اینها موضوع های خوبی هستن. من کسی رو نمیشناسم که برای MEMS ویزا نگرفته باشه ولی اصولا میگن جزو زمینه های حساسه. آدم زیاد میشناسم که با MEMS کلیرنس گرفته. شما توی رزومتتون میتونی کلمه MEMS رو مستقیم نیاری. کلا بعید میدونم مشکلی ایجاد بکنه. فقط مد نظر داشته باشید که بهتره که همون رزومه ای رو که به دانشگاه میدید رو برای ویزا هم بببرید. بعضی از دوستان ادعا میکنن که موقع کلیرنس ممکنه از دانشگاه رزومتون رو بگیرن و مقایسه کنن.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)