صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 109 , از مجموع 109

موضوع: زبان با پایه ضعیف

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زبان با پایه ضعیف

سلام من سطح زبانم ضعیف هستش ولی میخوام با پشتکار خوب خودم رو برای ایلتس اماده کنم و وقت کافی برای انکارو دارم (۳سال)
    ولی اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم
    برای من که سطح زبانم خوب نیست چه کلاس هایی رو پشینهاد و میکنید و از چه منابعی استفاده کنم که سطحم بالا بره و بعد بتونم به صورت تخصصی فقط برای ایلتس بخونم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarazeydo نمایش پست ها
    سلام من سطح زبانم ضعیف هستش ولی میخوام با پشتکار خوب خودم رو برای ایلتس اماده کنم و وقت کافی برای انکارو دارم (۳سال)
    ولی اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم
    برای من که سطح زبانم خوب نیست چه کلاس هایی رو پشینهاد و میکنید و از چه منابعی استفاده کنم که سطحم بالا بره و بعد بتونم به صورت تخصصی فقط برای ایلتس بخونم؟
    با سلام
    واسه زبان کلاس و کتاب زیاد هست ولی در کل از هر ابزاری که استفاده میکنید، من 2 تا پیشنهاد داشتم (فقط نظر شخصی البته)
    1- اینکه انگلیسی رو انگلیسی و نه فارسی بخونید و
    2- هم این که تا میتونید انگلیسی رو بشنوید و ازش استفاده کنید تا اینکه اون رو بخونید. (use English more than study it)

Junior Member

با سلام
    من زبانم فقط در حد ریدینگ هست اونم متن تخصصی بخونم چندتا سوال دارم و لسنیینگ هم بدک نیست اونم بخاطر اینکه خیلی فیلم میبینم
    1: تافل امتحان بدم یا آیلتس ؟ احتمال اینکه اروپا و کانادا برم بیشتر از آمریکا اما معلوم نیست شاید سال بعد اپلای کنم به احتمال ضعیف سال دوم هم ممکنه اپلای کنم که بستگی به نمره زبانم داره
    2: چ موسسه ای به من پیشنهاد میدید ؟آیا کلاس هایی برای تافل و آیلتس هست که از صفر شروع بشه
    ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member

سلام دوستان عزیز راستش من سطحم upper intermediate هست ولی برای ایلتس حدود 1 ساله میرم کلاس پیشرفت چندانی نکردم تصمیم گرفتم سلف کنم حالا موندم از کجا شروع کنم تو رو خدا راهنماییم کنین از هدفم خیلی عقب موندم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط siiiiiina نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز راستش من سطحم upper intermediate هست ولی برای ایلتس حدود 1 ساله میرم کلاس پیشرفت چندانی نکردم تصمیم گرفتم سلف کنم حالا موندم از کجا شروع کنم تو رو خدا راهنماییم کنین از هدفم خیلی عقب موندم
    من 5 سال سلف کردم و می دونم که پیشرفت در این راه خیلی خیلی کنده!
    دوستانه میگم به فکر یه راه دیگه باش!

Junior Member

سلام دوستان با این سایت تازه آشنا شدم واقعا سایت جامع و اطلاعات خوبی داره. من مدتی است با توجه به شرایط کاریم زبان انگلیسی بصورت self study میخونم و از حفظ لغت های 504 و 1100 شروع کردم البته قبلا 504 کامل حفظ بودم که متاسفانه بیشترش از یادم رفته است.هدف من نمره 7 آیلتس میباشد و بصورت متفرقه کتابهایی نیز میخونم مثلا کتاب national geographic active 3 و یا اخبار برخی سایت ها رو سعی میکنم روزی حداقل یک متن بخونم در ضمن یک ماهی هست روزانه حدود 20 دقیقه پادکست گوش میکنم و واقعا تاثیر خوبی هم دارد.
    ولی یک بار تست لیسنیگ کتاب کمبریج آیلتس 1 رو زدم تعداد جواب درست من حتی به 10سوال هم نرسید که خیلی نا امید شدم چون توقع بیشتری از خودم داشتم و دیگه هیچ تستی نزدم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید چون من شهرستان هستم و با توجه به شرایط کاریم نمیتونم کلاس زبان با کیفیتی مثل تهران بروم. راهنمایی کنید :
    1- چه مطالبی و به چه روشی بخونم؟
    2- آیا لازم هست اول لیسنینگ بخونم بعد سراغ قسمت های دیگه برم یا همزمان هر 4 بخش باهم پیش برن بهتره؟
    3- چه زمانی شروع به زدن تست های آیلتس بکنم؟
    4- در مورد منابع بصورت دقیق راهنمایی کنید اینقدر اینجا منابع معرفی شده مغز آدم هنگ میکنه
    5- تازگی ها نرم افزار انکی دروید نصب کردم واقعا نرم افزار خوبیه دارم لغت ها (504و1100وچنتا منبع دیگه لود کردم) رو با اون حفظ میکنم به این صورت خوب هست یا با ریدینگ خوندن لغت یاد بگیرم؟
    در ضمن روزانه حدود 2 الی 3 ساعت میتونم وقت بزارم ولی حتی المقدور در بازه زمانی 6 ماه میخوام به این نمره برسم.
    لطفا یکی راهنمایی کنه این سوال رو فروم دیگه هم گذاشته بودم کسی جواب نداد.
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من حدود 7ماه پیش آزمون IELTS دادم و متاسفانه نمره 6آوردم. خودم کلا مطالعه کردم خیلیم خوب نخوندم چون سرکار میرمو یوقتایی هم ناامید میشدم و بیخیال مشدم. ولی حالا میخوام دوباره شروع کنم و میخوام قطعا تا 6ماه دیگ امتحان بدم. راستش برای شروع نمیدونم دوباره از کجا شروع کنم درضمن اصلا علاقه ای به کلاسای آیلتس ندارم ترجیح میدم خودم بخونم. راهنماییم میکنین با چه کتابی و از کجا شروع کنم تو 6ماه بتونم نمره 7 بگیرم البته من نمیخوام کارو کنار بزارم ولی کارم طوریه ک میتونم روزی 4 ساعت مفید روش بزارم و آخر هفته ها هم که 5شنبه و جمعه است کلا آزادم. ممنون میشم بهم بگین

Junior Member

ناامید نشو من یکی از دوستام 2هفته خودش بکوب خوند از نمره 80 تافل رسید به 94. درضمن کامل وقت گذاشت مثل کنکور بحرف کسی هم گوش نده که نمیتونی و کند پیش میری. باید رو هدفت فک کنی و واقعا بخوای بهش برسی

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود 7ماه پیش آزمون IELTS دادم و متاسفانه نمره 6آوردم. خودم کلا مطالعه کردم خیلیم خوب نخوندم چون سرکار میرمو یوقتایی هم ناامید میشدم و بیخیال مشدم. ولی حالا میخوام دوباره شروع کنم و میخوام قطعا تا 6ماه دیگ امتحان بدم. راستش برای شروع نمیدونم دوباره از کجا شروع کنم درضمن اصلا علاقه ای به کلاسای آیلتس ندارم ترجیح میدم خودم بخونم. راهنماییم میکنین با چه کتابی و از کجا شروع کنم تو 6ماه بتونم نمره 7 بگیرم البته من نمیخوام کارو کنار بزارم ولی کارم طوریه ک میتونم روزی 4 ساعت مفید روش بزارم و آخر هفته ها هم که 5شنبه و جمعه است کلا آزادم. ممنون میشم بهم بگین
    دوست عزیز شما یکبار ازمون ایلتس دادید و این احتمال شما رو برای رسیدن به 7 خیلی بیشتر میکنه نسبت به کسایی که تازه دارند شروع میکنند. برای اینکار من یه روشی رو که خودم برای تافل استفاده کردم و پیشرفتم محسوس بود، رو با شما در میان میزارم. این ر.ش برای من جواب داد:
    وقتی نمره شما کم میشه شما اولین کاری که باید بکنی اینه که: به جای یاد گرفتن یک نکته جدید سعی کن یک اشتباهت رو برطرف بکنی. معمولا درست کردن یه اشتباه خیلی راحتتر از یاد گرفتن یک نکته است. چون اساس ذهن برای بهبود همیشه اماده تر از ارتقا است.
    توی اولین مرحله سعی کن مشکلاتت رو پیدا کنی :ه ایا دامنه لغتت ضعیفه؟ مشکل گرامر داری؟ لیسنینگت مشکل داره؟ اسپیکینگ رو نمیتونی بسط بدی؟ و ....
    برای دو اسکیل ریدینگ و رایتینگ به تنهایی میشه از روشهایی که وجود دارد استفاده کرد یعنی شما نیازی به کسی ندارید میتونید ضعفهاتون رو پیدا کنید و بعد همشون رو درست نمایید. البته همیشه استفاده از تجارب دیگران کمک کننده است. اما سعی کنید از سرگردانی منابع بیاید بیرون. یک منبع رو خوب خوندن بهتر از چند منبع رو بد خوند است. از روشهای استاندارد استفاده کنید برای بهبود مشکلاتتنون.
    برای اسپیکینگ من به شدت پارتنر رو پیشنهاد میکنم. سما نیاز به هزینه هنگفت برای گرفتن معلم خصوصی ندارید فقط کافیه یکی که کمی از شما سحش بیشتر هست رو پیدا کنید و روزی نیم تا یک ساعت با هم کار کنید.
    در مورد رایتینگ من فقط نوشت و نوشتن و بعد تصحیح کرد و در نهایت خوندن رو توصیه میکنم. شاید تنها قسمتی است که نیاز دارد کمی رایش هزینه کنید اونم نه زیاد در حد 100 الی 150 تومان. یکی که بتونه رایتینگهاتون رو تصحیح کنه. من سایت testbig.com رو پیشنهاد میکنم چون هم امارهای نرم افزاری خوبی میده هم نمره دهی و تصحیحشون یک کمی سختتر از حالت عادیه. در نهایت سعی کن متن های انگلیسی رو بخونب و ساختارهاشون هم استفاده کنی.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)