صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 109

موضوع: زبان با پایه ضعیف

پیش فرض زبان با پایه ضعیف

پایه زبانه من در حد متوسط رو به ضعیفه. الان دارم کلاسای موسسه سفیر برا امتحان آیلتس رو میرم. مرداد ماه هم امتحان دارم. به نظرتون با 4 ماه تمام وقت خوندن میتونم نمره 7 بیارم؟ ممنون
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : زبان با پایه ضعیف

بستگی داره که چقدر وقت بگذارید ولی اگر پایه زبان‌تون چندان قوی نیست، خیلی راحت نمی‌شه ظرف ۴ ماه نمره ۷ گرفت. باید تلاش زیادی بکنید و خیلی وقت بگذارید.
    یک سری اطلاعاتی در مورد IELTS روی ویکی وجود داره که شاید مفید واقع بشه:
    http://www.applyabroad.org/wiki/index.php?title=IELTS

ممنون از راهنماییتون. راستش سطح زبانم تو حدی ی که تو امتحان آزمایشی آیلتس موسسه سفیر نمره 4 آوردم. حالا میخوام بعد عید کارم رو ول کنم (تو یک شرکت مهندسین مشاور عمران) و تمام وقت (مثل کنکور روزی 7-8 ساعت) زبان بخونم. من از زبان خیلی ضربه خوردم. 3 ماه پیش استاد یکی از دانشگاه های آمریکا که باهاش یک مقاله submit کردیم بهم گفت مدارکتو بفرست دانشگاه ولی من نه آیلتس دارم نه GRE. لطفا برا improve زبان راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Champion

مسلما با تلاش و مطالعه می‌تونید زبان‌تون رو بهبود بدهید. روی فروم اطلاعات زیادی برای بهبود زبان وجود داره و بچه‌های تجربیات زیادی رو در این زمینه به اشتراک گذاشته‌اند.
    فقط یک مساله که لازم بود اشاره کنم اینه که تقریبا تمام دانشگاه‌های آمریکا احتیاج به نمره‌ی TOEFL دارند نه IELTS و اگر شما قصدتون رفتن به دانشگاه‌های آمریکاست باید TOEFL امتحان بدهید نه IELTS.

ممنون بابک جان. ولی باید بگم که خیلی از دانشگاه های آمریکا حتی برکلی و مینه سوتا مدرک آیلتس هم قبول داره. فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pedrak
    ممنون بابک جان. ولی باید بگم که خیلی از دانشگاه های آمریکا حتی برکلی و مینه سوتا مدرک آیلتس هم قبول داره. فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.
    حرف شما درست هست ولی بعضی جاها هم ندارند. باید اول بری تو سایت دانشگاههایی که میخوای apply کنی یا احتمال میدی apply کنی ببینی آیا قبول میکنن با نه (و ببینی چه حد نسابی رو قبول میکنن چون اکثرا تاقل 550 رو با آیلتس 6.5 معادل میدونن ولی بعضی جاها تو آمریکا و کانادا میگن باید حداقل 7 داشته باشید). چون بعدا ممکن هست دیر بشه واسه دادن تافل ولی الان میشه با کمی وقت بجای آیلتس واسه ibt برنامه ریزی کنی.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

درود
    به نظر من مي توانيد بگيريد
    شما ابتدا 2 تا از تست هاي كتاب كمبريج شماره 6 يا 5 را زده و نتيجه آنرا به من بگيد!
    با همان تايم

بدرود

من متاسفانه کتاب 5 و 6 رو ندارم ولی تست شماره 4 کتاب 4 رو زدم که 19 جواب درست تو Listening و 21 جواب صحیح تو Reading زدم. بنظرتون چقدر تا 7 آوردن کار دارم؟ 4 ماه تمام وقت بخونم میتونم؟ یا امتحانو بذارم برا چند ماه دیرتر؟

Senior Member saheb آواتار ها

من يك پيشنهاد دارم براي قوي شدن زبانتون كه خودم هم همين كا ررو كردم به طوريكه زماني كه انگليس بودم استادا فكر مي كردن كه من native هستم
    من نه كلاس زبان رفتم نه استاد گرفتم چون به نظرم كلاسهاي زبان در ايران وقت هدر دادن است
    شما نبايد زبان را كليشه اي ياد بگيري بايد خودت را درگير زبان بكني سعي كن گرامر را بيسيك ياد بگيري بعد لغت حفظ كني و سعي كني لغت هايي را كع ياد گرفتي در زندگي روزان ات به كار ببري من امتحان تافل داده ام كه گرامر نداره و دانشجو مجبوره كه صحبت كند هر چه بيشتر لغت بدوني هم listninget خوب مي شود هم wrtinget
    براي اغت ياد گرفتن بهتره كه ريشه لغات را بدوني يك كتاب است كع تو ايران هم است و محشره merriam webster's vocabualry builder است كه جيبي است خيلي هم خوب است
    من خودم الان دارم يك كتاب مي خونم كه از shanghai china خريدم كه اون خيلي خيلي عاليه اما چون زياده نمي تونم در اختيار قرار بدهم
    بعد كه لغتي را ياد گرفتي سعي كن كه كاربردش را در جملات ياد بگيري براي نيل به اين هدف ديكشنري longman خيلي خيلي خوبه و سايت new york times برو قسمت search مثلا لغت foam را بزن جملاتي را كه در آن لغت foam هست را ياد خواهي گرفت در عين اينكه سعي كن گرامر هم ياد بگيري و حد اقل روزانه يك ساعت گوش بده به يك متن خارجي

اميدوارم توضيحاتم مفيد باشه
    HAPPINESS

Senior Member saheb آواتار ها

به اين سايت هم يه سري بزن
    http://bestenglishfile.blogspot.coئ
    and for listening try this site
    www.npr.com
    HAPPINESS

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)