صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 109

موضوع: زبان با پایه ضعیف

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : زبان با پایه ضعیف

با سلام ...

هرچند من خوشحالم از اینکه شما به جواب سؤالهای خودتون میرسید اما باید تذکر بدم روند مقررات فروم طوری هست که ارایه مطالب در اینجا نباید حالت Chat بخودش بگیره و در صورتی که این گفتگو ( هر چند کاملاً مفید ) ادامه پیدا کنه، من مجبور خواهم شد همه پستهای شما دو عزیز را در دو پست بطور مفید خلاصه کنم.

پس از اینجا به بعد لطفاً بیشتر از پیام خصوصی استفاده کنید ...

یک نکته دیگه که لازمه من به عنوان مدیر این بورد و فردی آشنا به امتحان بگم اینه که با احترام به peymanhajavi همه این ایده ها کاملاً درست نیست! مثلاً زمانسنجی در امتحان IELTS بسیار مهمه، چه قبل از امتحان برای مطالعه و چه در سر جلسه امتحان. بعدها بیشتر به این نظریه خواهید رسید که امتحان IELTS هم تا حد زیادی همچون امتحان GRE یک تست هوش هستش! پس گوش کردن روزی یک ساعت به BBC نمیتونه به اندازه گذاشتن این وقت برای خود آزمون کارساز باشه و ...

راستی peymanhajavi جان ممنون میشم به honestbud و سایر بچه ها بگی که اینکارها را در چند ماه انجام دادی و چه نمره ای از امتحان گرفتی.

با آرزوی موفقیت برای همه شما.
    .Great works are performed, not by strength, but by perseverance

نقل قول نوشته اصلی توسط honestbud
    شما در یک تاپیک این کتاب ها رو معرفی کردید
    اون هم برای یه نفر که ایشون هم تقریبا وضعیتی مشابه من داره فقط با این تفاوت که من وقت آزاد بیشتر و یک full time speaking partner دارم.
    آیا نیاز نیست که من این کتاب ها رو بخونم؟ دلیل خاصی داشته که اون ها رو به من معرفی نکردید؟
    رفیق اگه پست اول منو خوب مطاله می کردید نوشته بودم حالا اون کتابا رو بگیرید!!!

اگه دوباره یه نگاه به تاپیک این بخش بندازین نوشته زبان با پایه ضعیف ؛ من به این دلیل به اون بنده خدا گفتم کتاب UNDERSTANDING AND USING ENGLISH GRAMMAR رو بگیره برای اینکه گفته بود سطح زبانش متوسطه!!! اون کتاب کلا به انگلیسیه، گفتم شاید اعصاب تون رو خورد کنه؛ ولی کتاب Grammar in Use فارسی-انگلیسی هستش و اینقدر ساده و زیبا مطالب رو توضیح داده که کار باهاش راحته!!! و خواستم سریع گرامرو تموم کنی و بری سر اصل کاری!!!
    در مورد اون 2 تا کتاب دیگه ای که من به ایشون گفته بودم و به شما همون اول نگفتم، از من لیست کتابهایی رو به جز اون چیزایی که داشتن خواستن و من اونا رو پیشنهاد دادم. دلیل دیگه ای نداره!!! من دارم تجربیات خودمو صاف و پوست کنده به شما منتقل میکنم!!!
    در ضمن در پاسخ به سوالات مجددتون لیست کتاب هایی که تهیه کردم واسه امتحان رو نوشتم.

Take it Easy رفیق!

Junior Member Alkor آواتار ها

پیش فرض زبان با پایه ضعیف

با درود به همی دوستان
    من در طول دوران تحصیلم زبانم خلی بد بوده و به زور اونها رو پاس میکردم البته داشتن معلمهای بیتجربه هم در علاقه من و نمرات من تاثیر گذاشت تا حدی که من حاضرم سخت ترین تستهای فیزیک رو بزنم اما زبان کار نکنم ولی امسال به هر ترتیبی بود رفتم کلاس فشرده و top notch 8 تاشرو گذروندم حالا سه ماه دیگه میخوام امتحان بدم نمیدونم از کجا شروع کنم و روزی چند ساعت بخونم و حتی چجوری بخونم مثلا من املام خیلی ضعیف هست و نمیدونم چجوری بخونم همونtop notch رو هم کامل بلد نیستم اخرش خیلی سخت شد استادمون میگفت اگر این کتابها رو بخونید 5/5 میشید ولی واسه من کمه من 6/5 میخوام پیشنهاد های دوستان رو خوندم و چند کتاب تهیه کردم مثل voc for ielts وnew insight وspeaking ایروانی رو تهیه کردم ولی راستش رو بخواد خودم رو در اون سطح نمیبینم که از پسشون بر بییام یه بر نامه ریزی خوب میخوام و ایا کتابهای top notch کافی واسه پایه تا من یه بار دیگه با دقت بخونمشون؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    ویرایش توسط shad : August 3rd, 2010 در ساعت 12:04 AM

Member shad آواتار ها

دوست گرامی

اول از همه سعی کنید به چشم مثبت به زبان خوندن نگاه کنید.سعی کنید همیشه خودتون رو با زبان انگلیسی درگیر کنید و ازش لذت ببرید حالا با خوندن یک کتاب از نویسنده ی مورد علاقه به زبان انگلیسی،گوش دادن موزیک خوب به انگلیسی یا مثل من با سریال Friends نگاه کردن...اون وقت هست که به خودتون می یاید و می بینید ساعت هاست که دارید زبان می خونید و اصلا بهتون سخت نگذشته.

من در این جا لیست منابع رو به ترتیب آوردم و با توضیحاتی که دادید فکر کنم شما باید روی مرحله ی اول تمرکز بیشتری بکنید...

برای پایه ضعیف و متوسط 3ماه زمان کمی به نظر می زسه...هرچند با پشتکار و افزایش تعداد ساعات مطالعه ممکنه بتونید به نمره مطلوب دست پیدا کنید.

توصیه کلی م این هست که به موازات تقویت پایه (حفظ کردن لغت،خواندن گرامر و آشنا کردن گوش با لهجه انگلیسی لیسنینگ)سعی کنید با کتابی مثل New Insight to IELTS با مدل و نحوه ی ارزیابی امتحان آشنا بشید و با زدن یک سری تست از کتاب های کمبریج 1-7 مثلا از کتاب 5 و شمردن تعداد جواب های درست یک ارزیابی از این که در چه سطحی هستید بکنید و به نقاط ضعفتون پی ببرید.

بازم اگر سوالی داشتید بپرسید.

موفق باشید.
    Inactive

با سلام خدمت تمامی دوستان و سروران ارجمند...
    دوستان ارجمند برای فردی با سطح زبان ضعیف (در حال حاضر) که میخواد 6 ماه بعد در امتحان تافل یا آیلتس شرکت کنه چه برنامه ای رو پیشنهاد میکنید با توجه به اینکه روزی 5 ساعت متوسط مطالعه داشته باشه به همراه علاقه و پشتکار جدی و البته کمکی استعداد..و متاسفانه بدون امکان شرکت در کلاسهای زبان(با توجه به عدم وجود)..
    با تشکر از راهنمایی همه عزیزان..موفق باشید
    ویرایش توسط shayan_island : October 11th, 2010 در ساعت 11:15 PM

Junior Member babakAA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.S in Computer Engineering

شایان جان سلام.
    اگر به پست های بالا هم نگاه می کردید تا حدود زیادی جواب می گرفتید.بنده هم تازه شروع کرده ام و با کمک اطلاعات همین فروم امید زیادی دارم.بگذریم! در تاپیکی که توسط shad معرفی شد که خودش ایجاد کرده به نظرم منابع که معرفی شده و تعیین سطوحش در اکثر موارد درسته و خودمون باید با توجه به توانایی هامون برنامه ریزی هم بکنیم.
    من از همه دوستان خواهش می کنم به خاطر حفظ جامعیت تاپیک اول یک جستجو بکنن و بخصوص به اینجا که shad عزیز معرفی کردند برن و اگر دیدن سوالاتشون جامع هست و واسه همه کابرد داره مطرح کنند در غیر این صورت با استفاده از پیام شخصی سوالاتشون رو بپرسن.

از مدیریت محترم می خوام که این پست من رو حذف نکنن.
    با تشکر از همه بچه های خوب AA!
    اعتماد به نفس راز موفقیت در هر زمان و مکان

Junior Member haaamidreza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معدن - شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

سلام و درود خدمت همه. عیدتون مبارک.
    من 1-ماهی2 هست که با این سایت آشنا شدم. اوایل بیشتر به بخشهای مربوط به پذیرش میرفتم. نواین مدت به اهمیت نمره زبان به عنوان یکی از مهمترین معیارها برای اخذ پذبرش پی بردم (در توضیح اینکه من دانشجوی ترم 3 دانشگاه تهران هستم که تا کنون معدلم 18 است فکر میکنم در این معیارها مشکلی نداشته باشم)
    چون تصمیم برای ادامه تحصیل در مقطع master جدیه. استارت زبان رو زدم. من واقعا زبانم ضعیفه. تعیین سطح شدم در سفیر pre-ielts 1 بهم دادن !! یعنی شروع از نقطه ی صفر ... کلاسم هم 5 آذز شروع میشه. ولی من هم انگیزه اش رو دام هم وقتش رو چون میخوام برای پاییز 2013 اپلای کنم.
    چون هدفم دانشگاه زیر 50 ست. میخوام نمره زبانم به عنوان نقطه قوتم مطرح باشه یعنی حداقل 8 میخوام. میدونم خیلی بلند پروازیه با این سطح زبان ولی فکر میکنم این وقت 2 ساله ای که دارم میتونم برسم به این هدفم (با برنامه ریزی که من کردم میتونم بهار یا تابستان 91 تو امتحان شرکت کنم)
    ... میخوام ببینم چجوری میتونم از این فرصتی که دارم به بهترین شکل استفاده کنم. چه کارهایی کنم علاوه بر کلاس رفتن (اونجا کار میکنن headway) که به هدفم برسم ؟
    یکسری کتاب گرفتم که در کنارش کار کنم مثل :
    ielts 1-7
    objective ielts inter & advanced
    اینا رو همینجوری گرفتم.
    میخوام واقعا مطالعاتم هدفمند باشه . هدف فقط بالا بردن نمره تو ایلتسه ... چه کتابایی ... چه کارهایی ... ؟
    میدونم سوالم خیلی کلیه. مولی از دوستانی که یه روزی هم سطح من بودم و الان موفق شدن یه نمره خوب تو ایلتس بگیرن میخوام کمکم کنن و از تجربیاتشون در اختیارم بزارن.
    ممنون. خدانگهدار.

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط haaamidreza نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت همه. عیدتون مبارک.
    من 1-ماهی2 هست که با این سایت آشنا شدم. اوایل بیشتر به بخشهای مربوط به پذیرش میرفتم. نواین مدت به اهمیت نمره زبان به عنوان یکی از مهمترین معیارها برای اخذ پذبرش پی بردم (در توضیح اینکه من دانشجوی ترم 3 دانشگاه تهران هستم که تا کنون معدلم 18 است فکر میکنم در این معیارها مشکلی نداشته باشم)
    چون تصمیم برای ادامه تحصیل در مقطع master جدیه. استارت زبان رو زدم. من واقعا زبانم ضعیفه. تعیین سطح شدم در سفیر pre-ielts 1 بهم دادن !! یعنی شروع از نقطه ی صفر ... کلاسم هم 5 آذز شروع میشه. ولی من هم انگیزه اش رو دام هم وقتش رو چون میخوام برای پاییز 2013 اپلای کنم.
    چون هدفم دانشگاه زیر 50 ست. میخوام نمره زبانم به عنوان نقطه قوتم مطرح باشه یعنی حداقل 8 میخوام. میدونم خیلی بلند پروازیه با این سطح زبان ولی فکر میکنم این وقت 2 ساله ای که دارم میتونم برسم به این هدفم (با برنامه ریزی که من کردم میتونم بهار یا تابستان 91 تو امتحان شرکت کنم)
    ... میخوام ببینم چجوری میتونم از این فرصتی که دارم به بهترین شکل استفاده کنم. چه کارهایی کنم علاوه بر کلاس رفتن (اونجا کار میکنن headway) که به هدفم برسم ؟
    یکسری کتاب گرفتم که در کنارش کار کنم مثل :
    ielts 1-7
    objective ielts inter & advanced
    اینا رو همینجوری گرفتم.
    میخوام واقعا مطالعاتم هدفمند باشه . هدف فقط بالا بردن نمره تو ایلتسه ... چه کتابایی ... چه کارهایی ... ؟
    میدونم سوالم خیلی کلیه. مولی از دوستانی که یه روزی هم سطح من بودم و الان موفق شدن یه نمره خوب تو ایلتس بگیرن میخوام کمکم کنن و از تجربیاتشون در اختیارم بزارن.
    ممنون. خدانگهدار.
    سلام دوست عزیز

فعلا اون کتاب ها رو بذار کنار منظورم ielts 1 to 7 هست چون زوده از الان اونا واسه چند ماه آخره
    سعی کن چون وقت داری واسه listening زیاد bbc گوش کنی خیلی اثر داره
    واسه reading درشایی که تو دانشگاه داری رو به زبون اصلی بخون منابعشو
    واسه writing سعی کن mail که میزنی انگلیسی باشه و برو تو فاز خوندن روزنامه ی انگلیسی چون خوندن به نوشتن کمک میکنه
    speaking ایلتس زیاد سخت نیست و یه گفت و گوی ساده بیشتر نیست ولی مهم هست چون نمره رو بالا میبرهپ
    مطمئنم تا 91 به هدفت میرسی و نمره ی خوبی میگیری
    من جای تو بودم بیشتر رو writing و reading تمرکز میکردم چون زمان بره یه کم که شما هم زمان خوبی داری
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Alkor نمایش پست ها
    با درود به همی دوستان
    من در طول دوران تحصیلم زبانم خلی بد بوده و به زور اونها رو پاس میکردم البته داشتن معلمهای بیتجربه هم در علاقه من و نمرات من تاثیر گذاشت تا حدی که من حاضرم سخت ترین تستهای فیزیک رو بزنم اما زبان کار نکنم ولی امسال به هر ترتیبی بود رفتم کلاس فشرده و top notch 8 تاشرو گذروندم حالا سه ماه دیگه میخوام امتحان بدم نمیدونم از کجا شروع کنم و روزی چند ساعت بخونم و حتی چجوری بخونم مثلا من املام خیلی ضعیف هست و نمیدونم چجوری بخونم همونtop notch رو هم کامل بلد نیستم اخرش خیلی سخت شد استادمون میگفت اگر این کتابها رو بخونید 5/5 میشید ولی واسه من کمه من 6/5 میخوام پیشنهاد های دوستان رو خوندم و چند کتاب تهیه کردم مثل voc for ielts وnew insight وspeaking ایروانی رو تهیه کردم ولی راستش رو بخواد خودم رو در اون سطح نمیبینم که از پسشون بر بییام یه بر نامه ریزی خوب میخوام و ایا کتابهای top notch کافی واسه پایه تا من یه بار دیگه با دقت بخونمشون؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    سلام عزیز
    اگه وقت نداری و آزمونت نزدیکه که برو 7 کتاب کمبریدج ielts رو بگیر و نمونه سوالهاش رو حل کن جواب میده حداقل نیم نمره میبره بالا
    حتما کلاس مخصوص ielts هم برو و من کتابهای top notch رو خوندم خیلی خوبند استاذتون راست گفته اما من میگم بلد باشی او نارو و این 7 کتابم 4 تاشو حل کنی 6.5 یا 6 میشی
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_island نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان و سروران ارجمند...
    دوستان ارجمند برای فردی با سطح زبان ضعیف (در حال حاضر) که میخواد 6 ماه بعد در امتحان تافل یا آیلتس شرکت کنه چه برنامه ای رو پیشنهاد میکنید با توجه به اینکه روزی 5 ساعت متوسط مطالعه داشته باشه به همراه علاقه و پشتکار جدی و البته کمکی استعداد..و متاسفانه بدون امکان شرکت در کلاسهای زبان(با توجه به عدم وجود)..
    با تشکر از راهنمایی همه عزیزان..موفق باشید
    سلام
    6 ماه چشم به هم بزنی میره اما اگه واقعا روزی 5 ساعت بخونی میتونی یه نمره ی خوب بیاری
    قسمت نمره آور ielts speaking هست روش کار کن حتی اگه مجبوری با خودت حرف بزنی
    یه موضوع انتخاب کن و 2 3 دقیقه راجع بهش صحبت کن
    از تحصیلاتت بگو آب و هوا...
    واسه writing و reading باید متن زیاد بخونی تا هم دامنه ی لغتت بره بالا هم ساختار ها رو یاد بگیری واسه نوشتن
    listening هم نمونه سوالهای قبلی رو حل کن در همون سطحه همیشه
    موفق باشی
    کمک به کودکان سرطانی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)