صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 109

موضوع: زبان با پایه ضعیف

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

پیش فرض پاسخ : زبان با پایه ضعیف

سلام من در حوالی ونک (یکم پایین یه کم بالا تر)دنبال کلاس زبان خوب می گردم که ترجیحاً متدش تاپ ناچ باشه آموزشگاه خوبی برای معرفی سراغ دارید؟ سطحم هم از ضعیف یه کم بالاتره ممنون میشم خیلی زود راهنمایی کنید.
    ارسال مدارک: 1/05/2010 دریافت مدارک: 03/05/2010 صدور فایل نامبر:13/06/2010
    تاریخ مصاحبه :10/02/2011 صدور فایل نامبر فدرال :13/02/2011 مدیکال:
    ده ماه گذشت....

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh1977 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من جدیدا با این انجمن مفید آشنا شدم و قبلا هم اصلا کلاس زبان ندارم و فوق لیسانس مخابرات هم هستم الان تست های کتاب 5 ایلتس کمبریج را جواب دادم و در reading در قسمت اکادمیک نمره 15 و در قسمت جنرال 18 را آوردم ولی خیلی هم با تمرکز امتحان ندادم می خواستم ببینم وضعم چطوره؟
    جان، نمره آیلتس از 9 حساب میشه شما چجوری حساب کردی که شدی 15 و 18

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sky Guard نمایش پست ها
    جان، نمره آیلتس از 9 حساب میشه شما چجوری حساب کردی که شدی 15 و 18
    البته ایشون منظورشون تعداد سولایی هست که صحیح جواب دادند بوده نه نمره آیلتس.

الان تست های کتاب 5 ایلتس کمبریج را جواب دادم و در reading در قسمت اکادمیک نمره 15 و در قسمت جنرال 18 را آوردم ولی خیلی هم با تمرکز امتحان ندادم می خواستم ببینم وضعم چطوره؟
    ببینید خیلی خیلی تقریبی شما نزدیک سطح 5 در امتحان آکادمیک (بخش reading) هستید. کلا اگه این شروع کارتونه بد نیست و می تونید پیشرفت خوبی داشته باشید. در تاپیک های مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون یا انجمن منابع می تونید اطلاعات مفید و کتاب های خوب پیدا کنید تا کم کم بسته به وقتی که اختصاص می دین پیشرفت کنید.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

من الان درس12 grammar for Ielts hastam و همراه آن مشغول خوندن 504 هستم که تمام تمریناتش رو انجام دادم و به درس 6 رسیدم.من کتاب vocabulary for IELTS تازه تمام کردم ودر کل چون هزینه کلاسهای خصوصی خیلی برام زیاده و استاد خوبی هم نمیشناسم که حداقل در قبال پول داده شده احساس اطمینان خاطر پیدا کنم روش self study رو انتخاب کردم.من خودم رو از حد 0 رسوندم در این حد که در listening and reading نصف سوالها رو جواب بدم.گاهی اوقات ناامید هم میشم و حتی خیلی از اصطلاحات رو بعد از کلی جستجو در اینترنت پیدا میکنم.این خیلی وقت گیر هست اما تا حدی پیشرفت داشتم.خواهش میکنم در زمینه speaking and writing کتابهایی به من معرفی کنید که واقعا خود آموز باشن و از پسش بر بیام.من تا آخر مهر این کتابها رو تموم میکنم.به نظر شما بعد از این کتابها چه کتابی شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟

سلام می خواستم برا تافل یا آیلتس آماده بشم .کدوم اعتبار بیشتری داره؟ضمنا می خوام خودم بخونم.لطفا منابع رو شفاف معرفی کنید .ممنون دوستان.

سلام.
    من یک سوال داشتم که اگر جوابم را به طور واضح و شفاف بدهید ممنون تان می شوم. چرا وقتی گرامر جدیدی یاد می گیرم گرامر قبلی را فراموش می کنم؟ و یا بهترین شیوه برای فراگرفتن گرامر چیست؟

سلام
    یه سوال دارم ; من زبانم ضعیفه میخام ببینم میتونم کلاسهای آیلس ثبت نام کنم منظورم اینه که سطحم میرسه؟ یا باید اول دوره کلاسهای معمولی رو بگذرونم _ به نظر شما کلاس آموزشگاه رفتن خوبه یا خصوصی؟(هم برای آیلس هم کلاس معمولی)
    خواهش میکنم جوابمو بدین خیلی ضروریه من یه سال وقت دارم روزی 3 -4 ساعت

ApplyAbroad Superstar

شما اول باید خودتونو به یه حدی از معمولی برسونین ( یعنی از ضعیف به تقریبا متوسط یا حتی pre intermediate) بعدش کلاس آیلتس برین.
    حالا برای این کلاسای اولیه می تونین معلم بگیرین و می تونین آموزشگاه برین. گرچه یادگیری توی آموزشگاه خیلی بهتره، ولی مسلما پیشرفتش کندتره، یعنی شما چیزی رو که با معلم خصوصی توی 5 جلسه می خونین مطمئنا توی آموزشگاه توی 20 جلسه می خونین!
    اگه بخواین زبان یادبگیرین، باید توی یه سال تمام 3 تا 4 ساعت رو زبان بخونین و کار کنین ( منظورم صرفا تست زدن نیست) تا بتونین مهارت خوبی پیدا کنین. ولی اگه فقط میخواین آیلتس بدین و تست بزنین، کمترش هم کارتون رو راه می اندازه، البته به شرط پشتکار داشتن.
    من پیشنهاد می کنم برای این که به سطح متوسط برسین، یه نفر رو پیدا کنین که باهاتون کار کنه اما فقط معلمتون نباشه. منظورم اینه که مثلا شما وقتی معلم خصوصی می گیرین، طرف پولشو می گیره و براش شاید زیاد مهم نباشه که شما چقدر یاد می گیرین! بهتره یه آشنا پیدا کنین که زبان بلد باشه و حاضر باشه برای شما روزی دو ساعت وقت بذاره. کتاب های مثلا اینترچنج یا تاپ ناچ رو باهاتون کار کنه، مجبورتون کنه حرف بزنین و خب البته حل کردن تمرین ها با خودتون هست. کتاب قرمز اینترچنج رو که تموم کردین، می تونین خصوصی آیلتس بگیرین و در نهایت 6 یا 6.5 بگیرین. ولی اگه به بیشتر از این فکر می کنین، باید بیشتر تلاش کنین. ضمنا در تمام مراحل ( آموزشگاه، معلم، آشنا، خصوصی یا هر روش دیگه ای) این شما هستین که مشخص می کنین چقدر پیشرفت داشتین، نه معلم! پس تلاشتون رو باید خیلی زیاد کنین.

موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh32 نمایش پست ها
    سلام.
    من یک سوال داشتم که اگر جوابم را به طور واضح و شفاف بدهید ممنون تان می شوم. چرا وقتی گرامر جدیدی یاد می گیرم گرامر قبلی را فراموش می کنم؟ و یا بهترین شیوه برای فراگرفتن گرامر چیست؟
    برای این که شما به اندازه ی کافی مثال از اون گرامر بلد نیستید، به نظر من شما نباید حفظ کنید که مثلا اول فاعل می یاد بعد فعل یا هر چیز دیگه. کافیه یه مثال از هر گرامر حفظ کنید، مثلا بدونید که have bought می شه خریده ام، و نتیجه بگیرید که هر وقت خواستم بگم مثلا گفته ام، شنیده ام، رفته ام و غیره باید از have + pp استفاده کنم. این طوری بهتر یاد می گیرید. ضمنان سعی نکنید توی یه روز چندین گرامر کاملا مختلف رو یاد بگیرید.
    هر درس گرامر باید توی یه روز مختلف یاد گرفته بشه، یعنی شما باید یه گرامر رو یاد بگیرید، مثال هاش رو بخونین، با استفاده از اون گرامر مثال بسازید، سوال هایی با جاهای خالی رو براش پر بکنین و بعدا توی روزهای بعدی برین سراغ گرامر بعدی.

موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahijoon نمایش پست ها
    من الان درس12 grammar for Ielts hastam و همراه آن مشغول خوندن 504 هستم که تمام تمریناتش رو انجام دادم و به درس 6 رسیدم.من کتاب vocabulary for IELTS تازه تمام کردم ودر کل چون هزینه کلاسهای خصوصی خیلی برام زیاده و استاد خوبی هم نمیشناسم که حداقل در قبال پول داده شده احساس اطمینان خاطر پیدا کنم روش self study رو انتخاب کردم.من خودم رو از حد 0 رسوندم در این حد که در listening and reading نصف سوالها رو جواب بدم.گاهی اوقات ناامید هم میشم و حتی خیلی از اصطلاحات رو بعد از کلی جستجو در اینترنت پیدا میکنم.این خیلی وقت گیر هست اما تا حدی پیشرفت داشتم.خواهش میکنم در زمینه speaking and writing کتابهایی به من معرفی کنید که واقعا خود آموز باشن و از پسش بر بیام.من تا آخر مهر این کتابها رو تموم میکنم.به نظر شما بعد از این کتابها چه کتابی شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟
    504 رو زود شروع نکنین!
    اولین چیزی که باید یاد بگیرین اینه که با دانش فعلیتون حرف بزنید و بنویسید. بعدا باید دامنه ی لغاتتون رو افزایش بدین. اجازه بدین لغات رو در حین یادگیری سایر موارد یاد بگیرید. به عنوان مثال شما ریدینگ رو می خونید، یه سری کلمات ناآشنا داره، اونا رو از دیکشنری پیدا کنین و اونایی که معانی ای دارن که می دونین کاربردشون زیاده، مثل افعال، رو حفظ کنید. این کار رو نکنید که برید یه کتاب وردارید از یه گوشه شروع کنین به کلمه خوندن و حفظ کردن، به دردتون نمی خوره. کلمه باید کاربردی باشه. مثلا می خواین یه رایتینگ بنویسین، معادل یه کلمه رو نمی دونین، اونو از دیکشنری پیدا کنین، توی رایتینگ به کار ببرین و حفظش هم بکنین ( حتما کلمات جدیدی که لازمتون میشه رو جایی یادداشت کنین). این از 504.
    اگر از صفر شروع کردین، تحسینتون می کنم که تونستین خودتون رو به این حد برسونین ولی راهتون اشتباه بوده! شما اول باید زبانتون رو به یه حد متوسط یا حتی pre intermediate برسونین، بعد برین سراغ تست. این طوری که شما شروع کردین طبیعیه که گاهی اوقات ناامید بشین. به پستی که بعد از پست minamir3000 گذاشتم یه نگاه بندازین، شاید برای شما هم خوب باشه.
    اگر در حد مبتدی هستین هنوز، دنبال اصطلاح نباشین، همون کلمه کفایت می کنه. در مورد اسپیکینگ بهترین منبع، پایگاه داده ی اسپیکینگ همین سایت هست، یه کتاب هم هست دقیقا اسمش یادم نیست، دو تا نویسنده داره، یکیش اسمش آناهیده یکیش فکر می کنم فامیلش حکیمیه! ( مطمئن نیستما!). اونو بگیرین. حتما سوالاتش رو بارها و بارها کار کنین ( با گرفتن زمان) البته به خودتون فشار نیارین که مثلا حتما توی 2 دقیقه صحبت کنید. اگه اول کارید فقط زمان بگیرید که بدونین حرفاتون رو توی چند دقیقه می زنین. بعد کم کم سعی کنین همون حرفا رو سریع تر بزنین تا بشه توی کمتر از دو دقیقه.
    در مورد رایتینگ چون خودم از کتاب خاصی استفاده نکردم، نمی تونم بهتون بگم! ولی منابعی توی همین سایت معرفی شدن، به بخش معرفی منابع آیلتس سر بزنید.
    ضمنا به نظر من اگه از 0 شروع کردین، حتما کلاس خصوصی بگیرین. نه برای این که بهتون درس بده، برای این که مهارت های تست زنی رو بهتون یاد بده. نگران نباشید اگر قبلش پایه اتون رو آماده کرده باشین، نمی گن 40 جلسه بیا! نهایتا با 15 یا حداکثر 20 تا کارتون راه می افته. ولی حتما قبلش خودتون رو به متوسط برسونین.
    نوشتن حداقل روزی یه رایتینگ و خوندن حداقل سه ریدینگ رو شدیدا توصیه می کنم. ضمنا به هیچ وجه اول کار از کتابای کمبریج استفاده نکنین! چون این کتاب ها محدود هست و هدف از زدن این تست ها آماده شدن برای امتحان هست نه یاد گرفتن! برای یادگرفتن از کتاب های دیگه ای استفاده کنین. متاسفانه بنده به دلیل این که کلا زیاد از کتاب خاصی استفاده نکردم، نمی تونم بهتون کتاب خاصی معرفی کنم، اما کتاب های زیادی توی قسمت منابع معرفی شدن.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)