نقل قول نوشته اصلی توسط us_majid نمایش پست ها
اوه اوه، کجا هم انتخاب کردی برای درس خوندن. جدا از عدم علاقه شما به اون رشته، بیشتر مقصر دانشگاه صنعتی اصفهانه. من مطمئنم شما اونقد ضعیف نیستی و این نمرات و نتایج لایق شما نیست. اینو میگم چون خودم اصفهان درس خوندم. کلا آدمو از درس خوندن نا امید می کنن. به نظر من شما همین رشته رو تموم کن و انصراف نده. اگه می تونی انتقالی یا مهمان بگیر برای یه دانشگاه دیگه(حتما پیگیریش کن). اگر هم نشد همونجا لیسانسو تموم کن بره. برای فوق لیسانس شما می تونی هر رشته ای رو که دوست داری (حتی چند رشته) ثبت نام و آزمون بدی. (ولی دیگه طرفای اصفهان و شیراز نرو چون سخت گیرن و معدل پایین می گیری و نهایتا برای اپلای موفق نمی شی). خلاصه اگه توی دوران ارشدت یه دانشگاه خوب بری و چندتا مقاله ISI داشته باشی لیسانست جبران میشه. چون برای خودم پیش اومده و می دونم که الان برای ادامه تحصیل دکترا شانس و انتخابهای زیادی دارم. کلا اشکال از شما نیست، از اون دانشگاست. موفق باشید و نا امید نشید.
ممنون از راهنماییتون و بله.واقعا سخت میگیرن تو زمینه ی نمره....مساله ای که واسه ی ارشدم پیش میاد اینه که نمیدونم چه رشته ای رو انتخاب کنم که هم آیندش خوب باشه و هم بتونم از پس کنکورش بر بیام(علاقه ای به ادامه رشته خودم توی ارشد هم ندارم) . در ضمن با توجه به اطلاعاتی که از بچه های همینجا کسب کردم احساس میکنم که رشته ی کارشناسیم و معدلش واسم محدودیت بزرگیه

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
دوست گرامی
با توجه به این نکته که اکثر دانشگاه های اروپا - استرالیا و نیوزلند معدل لیسانس را بیش از 50% مبنای ارزیابی برای بورس قرار می دهند پیشنهاد می نمایم معدل خود را در این 60 واحد باقی مانده به حداقل 15 برسانی تا از نظر بورس شدن خیالت تا حدی راحت باشد
ممنون.ولی با محاسباتی که کردم از اونجایی که نمره ی واحد هایی که افتادم هم توی معدل منظور میشه،باید بتونم این 60 واحد رو با معدل 20 پاس کنم تا معدلم برسه به 15 که این هم بعید به نظر میرسه(یکی از دلایل اصلی انصرافم هم اینه که دوباره شروع کنم و معدلم رو بیارم بالا)