صفحه 2 از 52 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 514

موضوع: تحصیل در لوکزامبورگ

Junior Member mehransunstar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لوکزامبورگ

سلام آقاي Masoudtab
    من و خانومم هم مي خواييم واسه پذيرش دوره مستر سيستم بيولوژي در دانشگاه لوگزامبورگ اقدام كنيم، من مدركم دكتراي عمومي دامپزشكي با معدل 16/76 و 3تا مقاله در كنگره داخلي و 1 كنگره خارجي دارم و مشغول آماده شدن براي امتحان IELTS هستيم خيلي به اين رشته علاقه داريم و در اين زمينه مطالعه داشتيم ،‌ اگر لطف كنين راهنمائي كنين كه احتمال پذيرش واسه ما هست يا نه؟ و پروسه اون چطوره؟ و اگر خانومم نتونه پذيرش بگيره نميتونه بياد؟ ممنون ميشيم...

سلام آقاي Masoudtab
    برای ارشد برای پذیرش چطوری باید اقدام کنیم و برای ویزا
    وزارت علوم دانشگاه لوکزانبورگ را قبول دارد؟
    مدرک زبان هم میخواهد در سایت دانشگاه گفته که کلاس زبان هم دارند
    ممنون

با سلام خدمت دوست عریز Masoudtab
    ممنون که وقت میذارید و سوالات دوستان رو پاسخ میدید
    من دیپلم کامپیوتر دارم (دیپلم 11 ساله)، آیا من هم می تونم ادامه تحصیل بدم در لوگزامبورگ ؟
    و دانشگاه ها به چه زبانی تدریس می کنن ؟
    مدرک زبان مورد نیاز برای درس خوندن در دانشگاه، و برای گرفتن پذیرش در دانشگاه باید مدرک زبان ارائه کنیم ؟
    صحبت کردن به کدوم زبون اونجا مرسوم تره ؟
    آیا بعد از تمام شدن درس امکان گرفتن اقامت در اونجا هست ؟
    و من که دیپلم کامپیوتر دارم، می تونم در رشته دیگه ای ادامه تحصیل بدم
    خیلی خیلی عذر خواهی می کنم، اگر سوالاتم زیاده
    و پیشاپیش سپاسگذارم از شما عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    اگر دانشگاه تازه تاسیسی هست، پس میشه حدس نسبتا راحت پذیرش بدن. درسته؟
    اخذ ویزای دانشجویی این کشور از ایران چقدر معمولاً طول میکشه؟
    بعد از اتمام دوره تحصیل، شرایط اقامت در لوگزامبورگ چگونه است؟ شهروندی چطور؟
    آیا اگر الان اپلای کنیم، به ترم مارچ 2011 میرسیم؟
    فکر میکنم نظر شما در مورد راحت پذیرش دادن درست باشه. من با توجه به تغییر رشته و مدت زیادی که از لیسانسم گذشته بود و این که ریکامند نداشتم به دلیل دوری از استادا مدارک خیلی قوی ای نداشتم.
    ویزای دانشجویی اینطوریه که بعد از اینکه نامه پذیرش آمد باید نامه رو با یکسری مدارک به وزارت امور خارجه لوکزامبورگ بفرستید. این مدارک مهمشون گواهی عدم سوء پیشینه و کفایت مالیه که من گواهی بانکی دادم. مدارک هم بهتر توسط سفارت بلژیک تایید بشه که سفارت بلژیک مقداری پول میگیره و مدارک رو دو سه روزه تایید میکنه. از وقتی که این مدارک رو بفرستید اگه لوکزامبورگ شما رو تایید کنه یه نامه براتون میفرسته. فاصله فرستادن مدارک توسط من و رسیدن نامه از لوکزامبورگ حدود 1 ماه طول کشید که حدود ده روزش مربوط به پست ایران بود. بعد باید این نامه رو همراه با گواهی پزشک مورد اعتماد سفارت بلژیک برای دریافت ویزا ببرین سفارت بلژیک. اینکه چطوری بتونین نوبت بگیرین از سفارت بستگی به تلاش خودتون داره. ما از یه نصفه شب خوابیدیم و تونستیم زود بریم تو. ولی از وقتی این مدارک رو دادیم دو روز بعد زنگ زدن که ویزاتون آمادس. چون تایید قبلن توسط لوکزامبورگ انجام شده و دیگه احتیاجی به بررسی طولانی بلژیک نیست.
    میدونم که اگه کار داشته باشین میتونین بمونین بعد از تحصیل.ولی در مورد شهروندی خودم هنوز تحقیقی انجام ندادم.
    راجع به ترم مارچ اطلاعات به روزی ندارم. به نظرم بهتره به سایتش مراجعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehransunstar نمایش پست ها
    سلام آقاي Masoudtab
    من و خانومم هم مي خواييم واسه پذيرش دوره مستر سيستم بيولوژي در دانشگاه لوگزامبورگ اقدام كنيم، من مدركم دكتراي عمومي دامپزشكي با معدل 16/76 و 3تا مقاله در كنگره داخلي و 1 كنگره خارجي دارم و مشغول آماده شدن براي امتحان IELTS هستيم خيلي به اين رشته علاقه داريم و در اين زمينه مطالعه داشتيم ،‌ اگر لطف كنين راهنمائي كنين كه احتمال پذيرش واسه ما هست يا نه؟ و پروسه اون چطوره؟ و اگر خانومم نتونه پذيرش بگيره نميتونه بياد؟ ممنون ميشيم...
    به نظر من احتمال پذیرش شما زیاده. ولی البته نظر من شرط نیست ! برای پروسه به سایت خود دانشگاه مراجعه کنید بهتره. و فکر میکنم توضیحاتشون خوب باشه. ساده اش اینه که همه مدارکی که فکر میکنید به درد میخوره رو براشون بفرستید!
    برای مستر من با ای میل از وزارت امور خارجه اینجا سوال کردم و گفتن که به همسر دانشجو ویزا داده نمیشه برای همین تلاش کنید که هر دو پذیرش بگیرید و جداگانه برای ویزا اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-2010 نمایش پست ها
    سلام آقاي Masoudtab
    برای ارشد برای پذیرش چطوری باید اقدام کنیم و برای ویزا
    وزارت علوم دانشگاه لوکزانبورگ را قبول دارد؟
    مدرک زبان هم میخواهد در سایت دانشگاه گفته که کلاس زبان هم دارند
    ممنون
    برای پذیرش فکر میکنم بهتره به سایت مراجعه کنید چون من هم الان یادم رفته چی کار کردم و باید برم دوباره سایتشون رو ببینم! برای ویزا برای یکی از دوستان توضیح دادم که مراجعه کنید. ولی اگه پذیرش گرفتید بهم اطلاع بدید که اگه تونستم با جزییات بیشتری کمکتون کنم.
    دانشگاه لوکزامبورگ تو لیست وزارت علوم نیست و این هم دلیلش به دلیل رنک علمیش نیست چون دانشگاه هایی هستند که تو 8000 دانشگاه اول هم نیستند و وزارت علوم قبولشون داره! دلیلش یکی تازه تاسیس بودنشه و دیگه هم شاید ارتباط ضعیف دولت ایران با لوکزامبورگ. من برام این مساله مهم نبود و میخوام از اینجا به عنوان یک سکوی پرش خوب برای دکترا استفاده کنم.
    فکر میکنم رو مدرک زبان سخت گیری نمیکنن چون الان در رشته ما بعضی ها زبانشون اصلن خوب نیست و کلاس تقویتی گذاشتن. ولی به طور کلی هم دانشگاه یک کلاسای تقویت زبان برای هر سه زبان انگلیسی فرانسه و آلمانی میذاره که قیمتشون برای طول یک ترم دانشگاه 25 یورو هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_golden نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوست عریز Masoudtab
    ممنون که وقت میذارید و سوالات دوستان رو پاسخ میدید
    من دیپلم کامپیوتر دارم (دیپلم 11 ساله)، آیا من هم می تونم ادامه تحصیل بدم در لوگزامبورگ ؟
    و دانشگاه ها به چه زبانی تدریس می کنن ؟
    مدرک زبان مورد نیاز برای درس خوندن در دانشگاه، و برای گرفتن پذیرش در دانشگاه باید مدرک زبان ارائه کنیم ؟
    صحبت کردن به کدوم زبون اونجا مرسوم تره ؟
    آیا بعد از تمام شدن درس امکان گرفتن اقامت در اونجا هست ؟
    و من که دیپلم کامپیوتر دارم، می تونم در رشته دیگه ای ادامه تحصیل بدم
    خیلی خیلی عذر خواهی می کنم، اگر سوالاتم زیاده
    و پیشاپیش سپاسگذارم از شما عزیز
    راستش در مورد پذیرش لیسانس اطلاعات زیادی ندارم. ولی شاید مشکل بیشترتون در گرفتن ویزا باشه تا گرفتن پذیرش از دانشگاه. چون اینجا دانشجوی لیسانس از کشورهای دیگه هم دیده ام.
    اکثر رشته های دوره ارشد به زبان انگلیسی هستند. ولی بعضی رشته ها هم هستند که به زبان فرانسه یا آلمانی اند. در مورد زبان درسهای دوره لیسانس اطلاعاتی ندارم
    اینجا از نظر زبان مرسوم فکر کنم یکی از جالب ترین جاهای دنیا باشه.اگه به هر کدوم از زبانهای فرانسه آلمانی یا انگلیسی صحبت کنی اینجا احساس راحتی میکنی چون اکثر مردم میتونند به این زبانها صحبت کنند و این غیر از زبان لوکزامبورگی هست! ولی باز هم اگه بخوای درجه بندی کنم اول فرانسه بعد آلمانی و بعد انگلیسی هست.
    در مورد اقامت اطلاعاتم دقیق نیست. ولی کلن اقامت گرفتن در کشورهای اروپایی پروسه مشکلیه.

Junior Member

با سلام به Masoudtab

من حدود چند ماه پیش برای یک پوزیشن دکترا تو دانشگاه لوکزامبورگ، اپلای کردم. بعد از چند وقت سوپروایزرش ایمیل زد و قرار مصاحبه گذاشت،یک ماه بعد از مصاحبه ایمیل زد و گفت قبول شدی ولی گفت تا مارس باید برای فاند اپلای کنی،ولی تو سایتی که این پوزیشن رو زده بود نوشته بود که ماهی 25 یورو به دانشجو حقوق می دن!!! برام حجیب بود که چرا زده بود این پوزیشن فاند داره ولی الان میگه باید برای فاند اپلای کنی. آیا شانس گرفت فاند دارم؟ زبانم بد نیست اما مدرک ندارم.
    ضمناً من کارشناس ارشد مهندسی مکانیک هستم با معدل 70/17 ، 7 تا مقاله isi هم دارم ، تا حالا چند جا ok (استرالیا) شده ولی متاسفانه بعد از اینکه گفتم مدرک زبان ندارم گفتن شانست کمه؟

Junior Member

ببخشید ماهی 2500 یورو (:

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - دانشگاه بابل

سلام . در این دانشگاه رشته computersince برای کارشناسی هم وجود داره ؟
    من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم در این مورد .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)